ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Астрологічні прогнози щодо ймовірних ситуацій, які можуть відбутися у січні 2020 року, викладено у гороскопі від Павла Глоби. Цікаві події очікують на багатьох представників зодіакального кола, проте деяким знакам Зодіаку астролог радить бути обережними і уникати невиправданого ризику.

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для Овна

Овен у січні 2020 року повинен притримуватися певних правил, щоб повністю контролювати життя, слідувати правилам моралі і здорового глузду. Астролог Павло Глоба не радить Овну ризикувати і розпочинати нові справи у першому місяці року. Для Овна краще слідувати плану і займатися рутинними домашніми справами.

Представникам знаку Овна гороскоп Павла Глоби передбачає певний час, який знадобиться, щоб після новорічних і різдвяних святкувань знову налаштуватися на робочий графік. Енергетика планет і зірок буде погано підходити для ризиків і авантюр, великих покупок і нових знайомств. Тому краще уникати цих факторів.

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для Тільця

Зорі і планети радять Тільцю бути обачним у січні, хоча гороскоп Павла Глоби передбачає досить спокійний місяць для представників цього знаку. Особливо це побажання Всесвіту стосується самотніх Тільців, які серйозно налаштовані знайти свою другу половинку. Тест на самооцінку допоможе Вам краще зрозуміти себе, щоб, зробивши висновки і виправивши помилки, шукати собі підходящого партнера, якому можна довіряти, будувати стосунки і навіть створювати  сім’ю. В професійній сфері Тільця у перший місяць року все буде стабільно. Тілець у січні, якщо й не буде на вершині, то на підйомі – точно.

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для Близнюків

В січні Близнюків може поглинути почуття ревнощів, що буде руйнувати настрій і знищувати внутрішню гармонію. Це дуже небезпечно, адже Близнюки дуже залежать від свого настрою. Тому гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року радить представникам цього знаку зібратися і спробувати дати більше свободи своїй другій половинці. Вам варто зосередитися на роботі, розвагах, хобі, особистих – без участі партнера, справах.

Самотнім Близнюкам, які перебувають у пошуку своєї другої половинки, варто проявити активність. Так само, більш активно, астролог Павло Глоба радить діяти і у фінансовій сфері: для Близнюків важливо шукати нові можливості, а не лише покладатися на удачу.

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для Рака

Людям, які народилися під сузір’ям Рака, зорі і планети рекомендують не ділитися планами зі сторонніми людьми, тому що в січні можуть з’явитися нові заздрісники і недоброзичливці. Ракам дуже знадобиться проявляти обережність в спілкуванні з незнайомцями.

Найбільше Ракам пощастить в кінці місяця, коли обстановка стабілізується, а зірки знайдуть спокій. Нові справи на роботі і у бізнесі краще починати з холоднокровністю і максимальною витримкою. Важливо навчитися керувати емоціями, адже перший перші кроки можуть бути завжди непевними. Щоб відчувати себе впевненіше, Ракам варто скористатися афірмаціями на залучення успіху у своє життя.

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для Лева

Харизматичний Лев проявить свою силу і енергетику у січні і цьому посприяють зорі і планети гороскопу. Всесвіт налаштований надати Леву підтримку у коханні, у бізнесі і в роботі, завдяки чому Ви справите на оточуючих дуже гарне враження.

Почуття гумору і беззаперечна харизма може здивувати не лише оточуючих, а й багатьох Левів. Вас буде супроводжувати удача і під час вирішення поточних справ, і при початку нових проектів. Порада гороскопу Павла Глоби на січень 2020 року для Лева – не здавайте своїх позицій і не боятися нового.

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для Діви

Січень стане для Діви періодом очищення і звільнення, а не надбання. Тому Вам варто позбутися шкідливих звичок, які можуть руйнувати Ваше життя. Гороскоп Павла Глоби на січень не передбачає для Діви підвищення зарплатні, нових пропозицій щодо працевлаштування чи яскравих знайомств. Виходячи з астрологічних передбачень, Діві варто зосередитися на собі, тому що кращого часу для роботи над собою, своїм  внутрішнім «Я» – не знайти. У січні 2020 року зорі і планети допоможуть Діві змінитися у всіх можливих сферах. Це дуже сприятливий час для саморозвитку, отримання нового знання і подальшого застосування нових навичок на практиці.

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для Терезів

У січні на багатьох представників Терезів очікує багато сварок і конфліктів з оточуючими. Якщо Ви будете звертати увагу на підказки Всесвіту, то це унеможливить маніпулювання Вами сторонніми особами. Також, Терезам потрібно уникати маніпуляцій і від близького оточення і колег на роботі. Уникнути недоброзичливого ставлення до себе Терези можуть завдяки своїй самодостатності і вмінню розпізнавати людей. Зберегти свою репутацію і підвищити авторитет можна за допомогою своєчасного вирішення проблем, високого рівня відповідальності. Не варто відкладати важливі справи на потім, а вирішуйте їх одразу.

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для Скорпіона

Січень сфокусує увагу Скорпіона на важливій для нього у цей час темі – кохання. Саме в особистих стосунках представники цього знаку зможуть розкритися максимально. В цьому можуть допомогти афірмації на кохання. Гороскоп Павла Глоби на січень радить Скорпіонам підтримувати вдома порядок. Чистота домівки і затишок будуть підвищувати енергетику Скорпіона і позбавлять його від негативних думок, покращать сон і самопочуття. Це, в свою чергу, підвищить настрій,що позначиться на спілкуванні з позитивними людьми. Астролог радить не конфліктувати з недоброзичливцями, а просто ігнорувати їх випади і не помічати їх.

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для Стрільця

Як і у всіх знаків Зодіаку, у Стрільця є його найсильніші сторони характеру. Астролог Павло Глоба радить користуватися саме ними, бо вони стануть запорокую успіху у січні 2020 року. Сильні риси характеру будуть панацеєю від проблем, невпевненості і негараздів. В січні відбуватиметься кілька астрологічних подій, які суттєво вплинуть на представників цього знаку. Коли потрібно прийняти важливе рішення, гороскоп Павла Глоби радить Стрільцю прислухатися до інтуїції – в перший місяць прийдешнього року, вона буде значно сильніше.

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для Козерога

Козеріг повинен звернути увагу на фінансову сферу свого життя. Для покращення матеріального стану можуть допомогти афірмації на багатство. Щоб уникати невиправданих витрат у січні 2020 року, Козерогу краще планувати свої покупки і слідувати цьому плану, думати про необхідність такого придбання саме зараз – можливо, краще перенести шопінг. Деякі Козероги можуть хитрувати, щоб вирішувати свої справа, але через це Ви ризикуєте втратити повагу колег і ділових партнерів.

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для Водолія

Січень 2020 року може стати менш успішним для Водолія через невпевненість в собі, погані емоції і негативні думки. Початок місяця варто присвятити очищенню думок від наносного і непотрібного Вам інформаційного сміття.

Самим сприятливим періодом гороскоп Павла Глоби для Водолія передбачає середину січня 2020 року. В цей час зорі і планети гороскопу гармонізуються, тому життя представників цього зодіакального знаку суттєво зміниться на краще. Тому всі кроки, щоб змінити свій стиль, імідж, оновити обстановку, будуть вдалими для Водолія.

Гороскоп Павла Глоби на січень 2020 року для Риб

Представники знаку Риб повинні звернути увагу на стан свого здоров’я на початку 2020 року. Перший тиждень року чудово підходить для початку занять спортом чи іншим фізичним навантаженням (аеробіка, плавання, йога). Також, астролог Павло Глоба радить жити за режимом дня, більше часу проводити на свіжому повітрі.

Січень 2020 року – прекрасний період для пошуку другої половинки. Риби стануть більш привабливими для протилежної статі. Можна заводити серйозні стосунки, ходити на побачення, знайомитися, спілкуватися.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст