ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для всіх знаків Зодіаку

Відомий астролог Павло Глоба підготував гороскоп на лютий 2020 року для всіх знаків Зодіаку. Його поради на останній зимовий місяць допоможуть краще планувати свої справи. Загалом, на думку Павла Глоби, зорі і планети у лютому будуть сприятливі практично для всіх представників зодіакального кола. Звичайно, складнощі не зникнуть, але варто знати, як їх подолати.

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для Овна

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року
Зорі і планети гороскопу принесуть успіх Овну у лютому 2020 року

Для Овна планети будуть розташовані сприятливо практично у всіх сферах життя. Це позитивно відобразиться на житті і допоможе долати труднощі, якщо вони будуть виникати. Гороскоп передбачає, що лютий стане ідеальним періодом для роботи, домашніх справ і нових захоплень.

Для Овна буде корисно займатися своїм здоров’ям у лютому у вигляді зміни способу життя на більш здоровий, і щоб це ввійшло у звичку. Наприклад, можна почати пробіжки або плавання у басейні. Також для Овна буде корисно перевірити свій раціон харчування. Гороскоп Павла Глоби радить звертати увагу на будь-які зміни самопочуття, адже воно серйозно впливає на настрій і удачу. У лютому зорі принесуть Овнам багато позитивного і зроблять більш уважними до дрібниць.

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для Тільця

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року
Гороскоп Павла Глоби для Тільця радить підтримувати позитивні емоції

У першій половині лютого, гороскоп Павла Глоби радить представникам Тільця звернути більше уваги на фінансову сферу. Астролог вважає цей період вдалим для купівлі-продажу нерухомості, перебудови житла, ремонту або перестановки меблів.

Не виключено, що деякі представники Тільця дізнаються чиюсь важливу таємницю. Їм доведеться пообіцяти людині і самим собі, що вони про нього нікому ніколи не розкажуть

Порада для Тільця на лютий 2020 року від астролога Павла Глоби: Ви повинні підтримувати своє емоційне здоров’я і гарний настрій.

У другій половині лютого, після 20х чисел, гороскоп Павла Глоби рекомендує Тільцям зосередитися на особистому житті. Тим, хто перебуває у союзі, потрібно більше часу приділяти своїй другій половинці. Тільцям, хто ще не одружений, можна сміливо фліртувати, ходити на романтичні побачення – зорі прихильно ставляться до прояву почуттів в цей період.

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для Близнюків

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року
Пріоритет для Близнюків у лютому – робота і гроші

Основна тема лютого 2020 року для Близнюків – гроші і робота. Друга половина місяця – чудовий час для покупок, підписання важливих угод, зміни роботи, вирішення юридичних проблем. Астролог радить Близнюкам проявляти активність і не сидіти, склавши руки.

Зорі і планети посилять бажання Близнюків до створення нових зв’язків вже з перших днів лютого. Гороскоп Павла Глоби передбачає велику ймовірність того, що їм вдасться знайти нові корисні контакти. Разом з тим, у Близнюків зросте потреба у спілкуванні, потяг до навчання і отримання знань, покращиться пам’ять. Кращого часу для підвищення професійного рівня і отримання нових навичок просто не знайти.

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для Рака

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року
Представники Рака можуть зустріти важливу людину для свого життя

Планети будуть гармонійно і сприятливо налаштовані у лютому для людей, які народилися під сузір’ям Рака. Тому представникам цього знаку потрібно активізуватися у діловій сфері і у спілкуванні.

Нові знайомства, яких досить багато передбачає гороскоп Павла Глоби на лютий для Рака, будуть корисними не тільки в роботі і бізнесі, а й у коханні. Рак може зустріти людину, яка буде корисною, важливою і близькою по духу і світогляду, і за енергетикою.

Зорі і планети покращать пам’ять Рака, що спонукатиме до навчання, буде більш простіше виконувати важливі доручення на роботі, підготовка до іспитів буде проходити значно легше.

Наприкінці лютого астролог радить займатися покупками, зміною обстановки, власного іміджу. Також, буде добре розважитися з друзями і з другою половинкою. Не варто забувати про своїх близьких – присвячуйте час рідним і коханим.

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для Лева

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року
Лев повинен більше відпочивати у лютому 2020 року

Лютий для Лева, згідно прогнозу Павла Глоби, буде вкрай насиченим і енергозатрат ним. У людей, народжених під сузір’ям Лева, настрій буде постійно змінюватися, а удача може то приходити, то уходити. Така загальна динаміка непередбачуваності позначиться на справах, тому Леву доведеться знайти джерело для відновлення енергії і сил. Вам потрібно більше відпочивати і менше перевтомлюватися.

Ближче до кінця місяця, гороскоп для Лева передбачає прагнення до азарту і ризику. Разом з цим, в цей період, до Лева прийде і нова мотивація, ентузіазм, бажання шукати щось нове в своєму житті. Астролог Павло Глоба передбачає велику ймовірність того, що Леви знайдуть нову мету, зможуть дізнатися щось дуже цікаве про життя, про людей, про світ. Активізуються планети, що відповідають за емоції і бажання, тому у Лева з’явиться натхнення.

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для Діви

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року
Діва має потужну підтримку планет у лютому 2020 року

Прийдешній лютий для Тільця передбачається універсальним, тобто можна піти будь-яким шляхом розвитку. Це говорить про те, що Діва може бути успішною у роботі, у сімейних та любовних справах, має шанс поправити своє здоров’я. Астролог Павло Глоба вважає, що люди, народжені під сузір’ям Діви, можуть досягти успіху одразу у всьому, але, щоб це сталося, доведеться набратися сміливості і терпіння, проявити порядність і чесність до оточуючих.

У лютому у Діви активізується їх властивість – емпатія, що може стати як корисним, так і небезпечним для них.

Планети підвищать працьовитість, розширять можливості Діви, дадуть їм більше сил на подолання перешкод. Представникам знаку Діви не складно уникати сварки і конфлікти у лютому. Багато в чому Діви стануть прикладом для оточуючих.

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для Терезів

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року
Для Терезів гороскоп Павла Глоби прогнозує успіх в особистому житті у лютому 2020 року

Зорі і планети суттєво підсилять біополе Терезів у лютому, подарувавши їм додаткові сили і удачу. Також, Всесвіт допоможе Терезам знайти кохання, спонукає їх краще дбати про себе і оточуючих. Це чудовий період для спільних поїздок, вечірніх посиденьок, розмов по душах.

Астролог Павло Глоба вважає корисним для Терезів знайомитися з представниками протилежної статі, тому що це допоможе підняти самооцінку. Щоб зрозуміти, на якому вона рівні, можна пройти простий тест на самооцінку.

В діловій сфері гороскоп для Терезів на лютий не передбачає різких змін: все буде стабільно і передбачувано. В останній місяць зими можна спокійно закінчувати поточні справи, «підбирати хвости» і починати планувати весняні проекти.

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для Скорпіона

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року
Багато позитиву в особистому житті принесе лютий Скорпіону

Початок лютого 2020 року для Скорпіона може видатися дещо неспокійним і нестабільним у сенсі їх настрою. Впоратися з такими складнощами можуть допомогти духовні практики – заняття йогою, дихальними вправами, афірмаціями.

Ближче до кінця місяця гороскоп Павла Глоби передбачає зміни: представники Скорпіона стануть більш відкритими, можуть віднайти своє справжнє призначення у житті, практично всі Скорпіони можуть уникнути небезпеки і неприємні повороти долі.

В особистому житті астролог передбачає багато позитиву. Тому можна планувати весілля, освідчуватися у коханні, знайомитися і призначати побачення. Це місяць романтики і зближення закоханих. На вихідні гороскоп радить Скорпіонам проводити час з коханою людиною у приємній обстановці.

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для Стрільця

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року
Лютий 2020 року буде дуже важливим періодом для Стрільця

Лютий стане для Стрільця дуже важливим місяцем. У житті людей цього знаку Зодіаку почнеться дивовижно позитивний період. Астролог вважає, що в цей час можна змінити свою долю. У цьому допоможе віра в себе. Велике значення в житті Стрільців відіграватимуть друзі і родичі. Варто прислухатися до їхньої думки і не сваритися зайвий раз.

Кінець зими буде досить динамічним і непередбачуваним, тому краще поки утриматися від дорогих придбань, ризиків, зміни роботи. Гороскоп Павла Глоби у такі періоди радить думати не те що двічі, а тричі й більше, щоб уникнути проблем. Ближче до кінця місяця

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для Козерога

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року
Творчим Козерогам пощастить у лютому 2020 року

Для Козерога у прийдешньому лютому буде складно зосередитися на фінансах і на робочих справах. Незважаючи на такий стан, Козерогу доведеться займатися командною роботою у вирішенні робочих проблем.

Планети будуть формувати у представників знаку Козерога нові прагнення, підвищать їх інтелектуальні здібності, поліпшать кмітливість. Гороскоп Павла Глоби для Козерога вважає, що найбільше пощастить представникам творчих професій і тим, чия діяльність пов’язана з цифрами. Кінець зими налаштовує на те, щоб боротися зі стереотипним мисленням і ставитися навіть до труднощів з гумором і іронією.

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для Водолія

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року
Водолій повинен проявляти оптимістичний погляд на життя

Іноді, щоб стати щасливіше, потрібно не придбати щось, а відмовитися віл чогось непотрібного. Наприклад, позбутися поганих думок про майбутнє. Представникам знаку Водолія необхідно налаштувати себе на позитив – у високосний лютий це дуже важливо.

Астролог вважає, що Водолій зможе відбити нападки недоброзичливців і заздрісників, і зможе потім спокійно займатися власними справами.

Кінець зими ідеально підійде для активного відпочинку Водолія, подорожей, зміни обстановки. Можна побувати у стиліста або перукаря, створити новий образ. Також кінець зими для Водоліїв відзначиться появою нової мотивації, що добре позначиться на бізнесі і роботі.

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року для Риб

Гороскоп Павла Глоби на лютий 2020 року
Гороскоп Павла Глоби для Риб передбачає досягнення поставленої цілі

Лютий принесе полегшення у фінансовій сфері – Риби швидше, ніж зазвичай, будуть вирішувати ці питання. Проте астролог радить не займатися марнотратством і викидати гроші на непотрібні речі.

Якщо на початку місяця представники Риб відчують невеликий спад енергії, то вже до 6-7 лютого ситуація зміниться на протилежну. Велика ймовірність того, що Риби зможуть реалізувати свої самі амбітні плани.

Залучити удачу в коханні допоможуть афірмації на успіх. Гороскоп Павла Глоби для Риб радить трохи знизити свою наполегливість. У відносинах з людьми в цілому не завадить позбутися невдоволення і звертати менше уваги на оцінки і судження оточуючих. Ця порада стане в нагоді тим, хто працює в команді або повинен часто спілкуватися з клієнтами, колегами, начальством. Успіх буде супроводжувати всіх Риб, хто вміє знаходити компроміси.

Ви не можете копіювати текст