ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Павла Глоби на липень 2020 року дає прогноз подій для всіх...

Гороскоп Павла Глоби завжди достатньо точний і дає прогноз ймовірних подій. Астропрогноз на липень 2020 року передбачає багато складнощів для багатьох знаків Зодіаку. Рекомендації відомого астролога допоможуть уникнути проблем і отримати важливий досвід. Також, плануючи свої справи, треба зважати на дні сили і небезпечні дні липня, тому що їх силу регулює Всесвіт.

Гороскоп Павла Глоби на липень 2020 року для Овна

На думку астролога, головна умова для щастя Овна – уникати самовдоволення і вихвалянь. Якщо представники цього вогняного знаку будуть слідувати цій пораді, тоді вони можуть зберегти дружні і ділові стосунки. Якщо ж ні, і Овен буде демонструвати зверхність і пиху, тоді на нього очікують серйозні конфлікти і непорозуміння на роботі і вдома. Також, це ускладнить і особисте життя.

Гороскоп на липень для Овна рекомендує зважувати всі вчинки. Не варто слухати поради сторонніх людей, особливо, якщо про це їх не просили. Важливо мати свою чітку позицію, дослухатися до свого серця і покладатися на власний життєвий і професійний досвід.

Гороскоп на липень 2020 для Овна

Гороскоп Павла Глоби на липень 2020 року для Тільця

Представники Тільця повинні стримувати свою агресію, яка буде часто проявлятися у липні. Астролог рекомендує Тільцям провести час так, щоб не стати у центрі уваги всілякого обговорення і пліток. Різні неприємні висловлювання ворогів і недоброзичливців треба ігнорувати і не проявляти емоцій щодо цих людей. Інакше навала негативу може позбавити Тільця мотивації до активного життя. На початку місяця планети посилять негативні риси характеру, тому Тільцям доведеться докладати зусиль, щоб побороти свої внутрішніх демонів.

У другій половині липня, якщо Тілець буде проявляти надмірну жадібність, то це може нашкодити роботі і бізнесу. Всесвіт хоче навчити Тільця ділитися і бути щедрими. Особливо по відношенню до тих, хто допомагає. Тому Тілець повинен вивчите цей урок, щоб не отримати проблеми від планет і зірок.

Павло Глоба радить Тільцям не сваритися з другою половинкою, особливо до 6 липня. Не варто проявляти ревнощі і образи. Тоді липень пройде досить спокійно в особистому житті.

Гороскоп на липень 2020 для Тільця

Гороскоп Павла Глоби на липень 2020 року для Близнюків

Близнюкам притаманні лінощі і прокрастинація (відкладання справ). Гороскоп Павла Глоби наполегливо рекомендує представникам цього знаку у липні подолати ці риси характеру. Якщо цього не зробити, тоді у Близнюків почнуться складнощі у фінансовій сфері.

Особисте життя Близнюків буде гармонійним і щасливим. Зорі і планети будуть допомагати самотнім Близнюкам знайти свою другу половинку. У парі представники цього знаку повинні пам’ятати про довіру до партнера. Прояви егоїзму нічим не допоможуть, а навпаки – тільки спровокують скандали.

Липень – чудовий час для Близнюків, щоб спілкуватися з родичами.

Гороскоп на липень 2020 для Близнюків

Гороскоп Павла Глоби на липень 2020 року для Рака

Рак має і світлі, і темні риси характеру, цікаві факти про цей знак можна почитати  ТУТ. На думку астролога, єдине, що може заважати Раку в липні – це їх образливість. Представникам цього знаку потрібно навчитися вибачати близьких, друзів і колег. Причому робити це швидко. Якщо у Рака на меті збільшити свої стати і досягти бажаного, тоді у липні доведеться навчитися працювати у колективі. Зорі і планети хочуть, щоб Рак навчився довіряти оточуючим людям.

Після 20 липня Раки зможуть приймати складні рішення, завдяки підтримці планет і зірок. Така поміч суттєво вплине на економію часі і сил та допоможе віднайти баланс між роботою і відпочинком. Гороскоп Павло Глоби не рекомендує тривалий відпочинок і різку зміну планів. Не треба шукати легкі варіанти, тому що для Рака шлях до успіху пролягає через подолання перешкод.

Гороскоп на липень 2020 для Рака

Гороскоп Павла Глоби на липень 2020 року для Лева

Левам у липні рекомендовано спілкуватися з перевіреними людьми і з тими, кому Лев довіряє. Порада астролога представникам цього знаку – не варто приписувати лише собі перемоги, які досягнуті колективом (групою однодумців). Лев повинен продемонструвати свою повагу до колег.

Для Лева гороскоп на липень Павла Глоби вважає самим сприятливим періодом – з 14 по 22 липня. В цей час можна зосередитися на будь-якій сфері життя. Але важливе застереження: сфокусуватися можна лише на одній сфері життя. Тобто, якщо робота і бізнес, тоді особисте життя відходить на другий план. Якщо Лев буде зосереджений на сім’ї і коханій людині, тоді на час доведеться практично забути про роботу. На жаль, у липні Всесвіт дає сили лише для одного напрямку діяльності Лева.

Гороскоп Павла Глоби на липень 2020 року для Діви

Для Діви розпочинається неймовірний період, коли вони можуть зробити практично все. Для того, щоб здійснювати свої плани, Діва повинна правильно обрати своє коло оточення. Гороскоп Павла Глоби на липень наполегливо рекомендує Діві цього місяця спілкуватися тільки з позитивними і добрими людьми.

Ще одна важлива складова для успішного липня – не зациклюватися на самоаналізі і надмірній самокритиці. Діві не варто перевіряти свій кожний вчинок, тому що це спровокує надмірну тривожність. Вам треба сміливо дивитися вперед і припинити турбуватися з кожного приводу. У липні для знаку Діви знадобляться оптимізм і бажання стати кращим.

Гороскоп Павла Глоби на липень 2020 року для Терезів

Терезам необхідно вже в перші дні липня позбутися негативної енергетики, тому що вона може спровокувати застуду або інші хвороби. Небезпечний період, на думку Павла Глоби, триває до 7 липня. Потім енергетика почне повільно зростати. Кінець липня стане самим продуктивним періодом і залучить позитивні зміни у життя Терезів.

Представники знаку Терезів повинні боротися зі своїми забаганками і бажанням догоджати лише собі. Всесвіт хоче, щоб у липні Терези підтримували близьких і друзів, приходили на допомогу у скрутний час.

Липень для Терезів – сприятливий час, коли можна витрачати гроші на створення нового образу, на відпустку і на дрібні, але приємні подарунки.

Гороскоп Павла Глоби на липень 2020 року для Скорпіона

Астролог Павло Глоба назвав липень для Скорпіона подібним до американських гірок: сьогодні все добре, а наступного дня – самі лише проблеми. Тому особливо уважними потрібно бути тим Скорпіонам, хто пов’язаний з монотонною роботою, яка потребує великої зосередженості.

У липні для Скорпіона сприятливий період для зміни образу, оновлення гардеробу, зміни обстановки і нових починань (після 12 липня, коли Меркурій вийде з ретроградного руху).

Важливим завданням на липень для Скорпіона гороскоп Павла Глоби вважає подолання ревнощів і мстивості. У представників Скорпіона є риса характеру –  злопам’ятність. У липні необхідно побороти цей недолік. Зробити це можна, якщо намагатися бачити позитивні риси в людях і добро у вчинках оточуючих. Адже ці риси є в кожній людині, важливо бажати їх побачити.

Гороскоп на липень 2020 для Скорпіона

Гороскоп Павла Глоби на липень 2020 року для Стрільця

Для Стрільця липень – чудовий час для відпочинку, релаксації і зміни обстановки. Це допоможе Стрільцям набратися сил і оновити енергетику. Гороскоп Павла Глоби на липень рекомендує Стрільцям присвятити цей місяць собі і своїм потребам. Вже з самого початку липня Стрілець повинен думати про свою вигоду у справах і на роботі. Якщо Стрілець не певний у проекті, не варто витрачати марно сили, а краще відмовитися від нього або перенести на інший час.

Павло Глоба радить Стрільцям не відволікатися на нові починання, а займатися важними справами вдома і на роботі. У спілкуванні з оточуючими людьми Стрільцю варто проявляти тактовність і дипломатичність. У липні потрібно проявляти добро і розуміння проблем інших людей. Якщо Стрілець буде проявляти агресію і негатив, то такі дії призведуть до великих проблем.

Гороскоп на липень 2020 для Стрільця

Гороскоп Павла Глоби на липень 2020 року для Козерога

Щоб бути щасливим у липні, Козеріг повинен докласти зусиль. В першу чергу, потрібно позбутися песимізму. Це дуже важливо, тому що на початку липня у представників цього знаку буде чимало приводів для негативу і суму. Павло Глоба нагадує Козерогу, що все погане минає, тому терпіння було і залишається їх головною сильною рисою.

До 14 липня гороскоп Павла Глоби радить Козерогам зосередитися на домашніх справах і на духовній сфері. Друга половина липня сприятлива для покупок і творчої діяльності. Для людей, народжених під сузір’ям Козерога, у липні важливо своєчасно відпочивати. Якщо не робити цього, негатив може зіпсувати настрій Козерогу. Тому не варто надто переобтяжувати себе обов’язками і роботою.

Гороскоп на липень 2020 для Козерога

Гороскоп Павла Глоби на липень 2020 року для Водолія

Водолія на початку липня треба добре прибрати домівку, щоб позбутися негативу і залучити у своє житло позитивну енергію. Також представникам знаку варто на початку місяця скласти план основних дій на наступні кілька тижнів. Якщо Водолій буде діяти тільки за натхнення, то може отримати неприємності і різні проблеми.

В особистому житті представникам Водолія слід проявляти турботу і залишатися позитивними, тому що кохана людина очікує на підтримку і розуміння.

Фінансова сфера життя Водолія потребує уваги і обережності. Азарт і ризикованість можуть принести проблеми і шкоду не лише гаманцю Водолія, а і його авторитету.

Гороскоп на липень 2020 для Водолія

Гороскоп Павла Глоби на липень 2020 року для Риб

У діловій сфері і на роботі у липні успіх очікує на представників творчих професій, народжених під знаком Риб. Для Риб важливо використовувати всі свої внутрішні ресурси для вирішення будь-яких задач. Також, важливо не кидати на півдорозі розпочаті справи через критику оточуючих або через власні страхи. Риби повинні бути більш зосередженими у липні.

Гороскоп Павла Глоби для Риб вважає, що особисте життя стане головним пріоритетом для представників цього знаку. У перші два тижні липня Риби мають реальний шанс знайти свою другу половинку і стати більш привабливими для протилежної статі. Почуття гумору допоможе Рибам знаходити спільну мову з людьми і зробити спілкування легким і приємним. З 13-14 липня увагу Риб буде перенесена на роботу і ділову сферу життя.

Гороскоп на липень 2020 для Риб

Ви не можете копіювати текст