ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку

Астрологи викладають своє передбачення ймовірних подій, базуючись на трактуванні положення планет і зірок. У кожного астролога існує свої особисті таємниці передбачень. Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для всіх знаків Зодіаку допоможе краще запланувати справи на останній місяць цього року. У грудні передбачається багато подій, спричинених розворотом планет та змінами їх знаку.

Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для Овна

Планета Юпітер буде сприяти рішучим Овнам та Овнам-бунтівникам. Павло Глоба зазначає, що грудень принесе багато змін у життя, тому бажання триматися за негативні звички може спрацювати проти Овна. Намагаючись утримати ситуацію статус-кво, Овен може втратити шанс принести позитивні зміни у свої життя. Тому Вам варто прислухатися до підказок Всесвіту і діяти більш рішуче.

Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для Тільця

Венера буде супроводжувати знак Тільця у грудні. Останній місяць року, згідно прогнозу гороскопа Павла Глоби, буде сприятливим для Тільця: очікується гармонізація подій. Життя представників цього знаку почне розвиватися у правильному напрямку, що буде надихати на нові звершення. Грудень – гарний час для Тільця набути нові навички і отримати нові знання, які допоможуть у подальшому.

Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для Близнюків

Грудень проходить для Близнюків під знаком Сатурна. Покровитель подарує владу, проте це несе певні ризики. Адже Близнюкам доведеться займатися чужими справами і вирішувати чиїсь проблеми, керувати складними процесами і нести за це відповідальність. Гороскоп Павла Глоби радить Близнюкам у грудні не поспішати, а йти невеликими кроками, щоб не втратити силу і віру в себе. Розміреність і цілеспрямованість допоможе не пустити негативну енергію у свої справи і управляти Вашим життям.

Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для Рака

Юпітер принесе представникам знаку Рака багато спокуси і нестандартних ідей. Проте всім скористатися навряд чи буде можливим. Тому, гороскоп Павла Глоби радить Раку зосередити свою увагу на самих важливих справах і на тих, які Вам здаються найбільш цікавими.

В грудні Раку не можна витрачати час на дрібниці. Загалом, грудень 2019 року очікується досить сприятливим для Рака, коли можливо все, що Ви плануєте.

Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для Лева

Плутон і Юпітер обіцяють Левам яскраві і важливі події у професійній і фінансовій сферах. Успіхи будуть змінюватися проблемами і невдачами, що впливатиме на настрій Лева. Тому Вам потрібно проявляти обережність навіть у самих простих справах. Особливу увагу приділяйте деталям і дрібницям, бо вони можуть бути значущими.

Зусилля Лева не будуть марними, якщо слідувати поставленим цілям. Причиною невдач може стати переоцінка своїх можливостей і сил. Тому ретельно все зважуйте.

Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для Діви

Кохання і спілкування принесуть радість у душу Діви в грудні 2019 року. у представників цього знаку зросте вміння розуміти інших людей і у м’якій формі керувати ними. Більше такі навички будуть в нагоді у любовній сфері: харизма Діви буде притягувати до себе людей, тому самотні Діви мають шанс зустріти Новий рік з коханою людиною. Астролог Павло Глоба підкреслює, що інтуїція Діви підкаже шлях до особистого щастя і допоможе конати задумане. Важливими будуть віщі сни і підказки Всесвіту.

Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для знаку Терези

На Терези очікує сприятливий місяць для кардинальних змін у житті: покупка нерухомості, зміна місця проживання, а також ймовірні серйозні перетворення у способі життя і у сприйнятті світу. Юпітер буде провокувати представників знаку Терези ставати більш активними і змінювати свою долю. Така ситуація відобразиться на внутрішньому світі – Вам буде ніколи довго роздумувати і копирсатися у собі. Щоб уникнути непередбачуваних ситуацій і невдач, Терези повинні зосередити свою увагу на позитивних моментах життя, згадувати вдалі проекти і підтримку однодумців і близьких. Таким чином Ви зможете прогнати негативні спогади.

Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для Скорпіона

Продуктивний і вдалий місяць передбачається для Скорпіона. Юпітер надасть можливість кар’єрного зростання, покупки нерухомості, духовного зростання. Крім цього, багато Скорпіонів можуть отримати вісточку з минулого, яка приведе до прориву і матеріального успіх.

Головний ворог Скорпіона у грудні 2019 року – скептицизм. Юпітер надасть Скорпіону багато шансів, якими варто скористатися. Зосередитися на головних речах допоможуть талісмани для Скорпіонів.

Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для Стрільця

Сонячне затемнення і перебування Юпітера у сузір’ї Козерога, обіцяють Стрільцю суттєве покращення матеріального стану. Гороскоп Павла Глоби для Стрільця, передбачає, що грудень стане місяцем грошей, авантюр, успіху і удачі. Однак, Стрілець повинен остерігатися шахраїв, щоб не мати юридичних проблем.

Планети-покровителі будуть прихильні до Стрільця до кінця цього року. Вам лише варто уникати агресії, нервування по дрібницям і обмежень через внутрішню невпевненість.

Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для Козерога

Кінець року Козерог присвятить розплутуванням проблем, які накопичились за останні місці. Якщо Вас щось турбувало, то у грудні ситуація може вирішитися на Вашу користь. Гороскоп Павла Глоби передбачає енергетичний дисбаланс, відчуття невпевненості і страху перед майбутнім, які можуть поглинути Козерога через проблеми. Астролог вважає, що Козерог може подолати негаразди, якщо буде звертати увагу на підказки інтуїції.

Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для Водолія

Планета Нептун посилить намагання Водолія контролювати своє життя і життя оточуючих людей. Астролог вважає контроль з боку Водолія правильним, це мінімізує ризики постраждати від заздрощів або чужої недбалості.

Загалом грудень буде гармонійним і насиченим місяцем для Водолія: зорі і планети гороскопу обіцяють покращення матеріального стану, підвищення самопочуття і настрою. Щоб легше було розслабитися, можна скористатися духовними практиками – йога, афірмації.

Гороскоп Павла Глоби на грудень 2019 року для Риб

Для представників знаку Риб важливо у грудні не скотитися в апатію, а продовжувати йти до своєї мети і боротися за краще майбутнє. Подолати лінощі і інертність допоможуть медитації, активний відпочинок, відчуття закоханості і підтримка близьких людей.

В середині грудня гороскоп Павла Глоби не виключає фінансові вливання або зміни у кар’єрі. Такі гарні зміни у житті Риб можуть викликати заздрість у деяких знайомих, але серйозні конфлікти можуть статися, якщо Риби серйозно будуть реагувати на плітки. Проявіть витримку і кінець року пройде для Вас у приємних клопотах підготовки до новорічних свят.

Ви не можете копіювати текст