ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Овна липень 2022 радить керуватися логікою і суворим розрахунком

У липні буде декілька складних аспектів, що позначиться на нашому житті. Гороскоп Овна на липень 2022 року радить керуватися логікою і суворим розрахунком і називає дні сили, які сприятливі для Овна і небезпечні дні. Всі представники цього знаку зодіаку можуть дізнатися, на що можна очікувати в середині літа в діловій сфері, в коханні, здоров’ї

Овен: гороскоп на липень 2022 в діловій сфері та фінансах

У липні перехід неспокійного Марса в надійну стихію Тельця сприятливо позначиться на матеріальному становищі Овна. Завдяки сприянню Марса в Тельці в секстилі з Меркурієм з 5 липня на багатьох представників цього знаку зодіаку чекає успіх в підприємницькій діяльності та торгівлі.

Астрологи рекомендують, якщо доходи перевищать поточні витрати, варто почати трохи заощаджувати гроші.

Ділова сфера Овна в липні вимагатиме розумного розподілу ресурсів, часу та сил, зайвий поспіх може призвести до прикрих упущень. В цей місяць не варто поспішати і ризикувати. Якщо Овен буде діяти перевіреними методами, то отримає набагато більше.

Поради для знаку зодіаку Овен в різних сферах діяльності

Овнам творчих професій не дуже буде щастить в липні, тому ще це не найкращий час для креативу, продуктивної творчості та мистецтва. Виняток складають Овни, які займаються скульптурою та архітектурою.

Представники Овна економічної сфери будуть успішними в липні

Нові перспективи у сфері роботи та кар’єри отримають економісти різних напрямків: бухгалтер, фінансист, спеціаліст з банківської справи та страхування, логіст, товарознавець, маркетолог, менеджер з продажу.

Отже, астрологи передбачають, що представники Овна, чия робота призвела до підвищення продажів чи залучення солідних клієнтів, отримають підвищення або матеріальну винагороду.

Гармонійний аспект Марса з Сатурном в липні 2022 створить сприятливий період в першій декаді місяця для операцій з цінностями та нерухомим майном.

В липні Овни робітничих професій матимуть роботу і оплату за неї. Все, що пов’язане з роботою руками, виробництвом, створенням та ремонтом матеріальних речей, будуть затребувані та оцінені.

Липень 2022 – ефективний період для керівників-Овнів та всіх, хто працює на себе.

Астрологи застерігають Овна-підприємця щодо фінансів. Через напружений квадрат Марса до Плутона в першій половині липня не варто позичати кошти. Тобто не слід брати в борг або давати комусь свої гроші. Це може призвести до складнощів у фінансах Овна до самого кінця року.

Наприкінці місяця, з 26 липня, квадрат Марса до Меркурія – символ перерваного процесу. Це означає, що Овен може залишити почате на півдорозі – за власним бажанням або під впливом обставин.

Запорукою успіху стануть залізна логіка та суворий розрахунок.

Цим гаслом і слід керуватися Овну в роботі та фінансах протягом всього липня.

Гороскоп Овна липень 2022: кохання і особисте життя

Астрологи передбачають, що Овен має гарні шанси для пошуку рідної душі. Основа ймовірних романтичних стосунків – це довіра та порозуміння. При цьому, як прогнозує гороскоп на липень, обранець Овна може мати протилежні якості характеру. Вони будуть ніби лід і полум’я.

Такі союзи, створені на контрастах, на початку відносин бувають дуже яскравими та енергетично насиченими. Неймовірне взаємне тяжіння буде закрутить у вихорі пристрасті ,відносини розвиваються стрімко, навіть невелика розлука переноситься важко.

Знак зодіаку Овен – представник вогняної стихії. Ймовірніше за все, людей цього знаку особливо приваблять представники стихії Води, у яких Сонце чи Венера перебувають у Раку, Скорпіоні чи Рибах.

Любовний гороскоп на липень 2022 року попереджає знак зодіаку Овен: кохання з першого погляду може спалахнути раптово, коли його зовсім не очікуєш.

Щоб знайомство переросло у відносини, Овен повинен забути про свої стереотипи. Адже нова симпатія не відповідатиме звичним стандартам та уявленню Овна про ідеального партнера – від кольору волосся до темпераменту.

Якщо не бути консервативним стосовно зовнішності, Овен в цьому новому знайомстві може знайти духовно й інтелектуально близьку людину. У вас можуть бути подібні світогляди, ви можете відчути, що думаєте і мислите в одному напрямку, начебто знаєте свого нового знайомого все своє життя.

Астрологи не виключають розчарування в подальшому. Але навряд чи Овен буде засмучуватися, тому що та хвиля яскравих почуттів, яка їх поглинає, перевершує все.

Сімейні представники Овна або ті, хто перебуває в тривалих стосунках, в липні можуть пережити випробування на міцність свого союзу.

Гороскоп Овна прогнозує, що в останню декаду липня загостряться всі проблеми. Можуть проявитися «приховані підводні камені» у відносинах. Не виключені ревнощі, сварки, чіпляння до слів та з’ясування стосунків.

Це серйозне випробування для обох партнерів. Якщо наприкінці липня у вашій парі не буде скандалів, а пануватиме гармонія і порозуміння, це вказує на вашу високу сумісність. Такі відносини триватимуть довго, може, й до кінця життя.

Гороскоп здоров’я Овна на липень 2022

Серйозних проблем зі здоров’ям Овна гороскоп на липень не передбачає. В середині літа багато представників цього знаку зодіаку можуть набрати зайву вагу. Фахівці пояснюють це тим, що цей період буде під впливом земної стихії, що уповільнює обмін речовин та схиляє до надмірностей у їжі та задоволеннях.

Тому гороскоп на липень 2022 року Овну рекомендує активніший спосіб життя та періодичні заняття спортом. Пік форми Овен може набути в середині липня – 13 числа. Овен жінка досягне бажаного у відшліфовуванні своєї фігури, а чоловік Овен може наростити м’язи і отримати чудовий прес. Звичайно, це за умови, що Овен вже певний час займається фізичними вправами. В другій половині липня енергетична підтримка дещо зменшиться, тому варто зменшити фізичні навантаження до більш помірних.

Якщо ви плануєте відпочинок в липні, краще його проводити в лісистій або гористій місцевості. Відпочинок біля водойми може забрати енергію, тому краще цього не робити.

З 28 липня сприятливі діагностика та початок лікування захворювань серця та хребта.

Підсумовуючи, можна сказати. що гороскоп на липень 2022 прогнозує знаку зодіаку Овен непротстий період. Проте, за умови притримання правил і логічному мисленню, люди цього знаку можуть мати чудовий місяць для підготовки старту.

  • Сприятливі дні в липні 2022 для Овна: 5, 13, 21, 25, 28
  • Несприятливі дні: 7, 15, 18 липня 2022 року.

Гороскоп липень 2022 для знаку зодіаку

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст