ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Овен жовтень 2023: кохання, робота, здоров'я

Гороскоп Овен жовтень 2023: кохання, робота, здоров’я

Гороскоп на жовтень 2023 року для жінок та чоловіків знаку зодіаку Овен прогнозує гарний період, коли багато що можна реалізувати. На життя Овна впливатимуть затемнення, які відбуваються в середині осені. Отже, який астрологічний прогноз для Овна в сфері кохання, роботі та здоров’ї?

Астрологічна характеристика жовтня 2023 для представників знаку зодіаку Овен

Як передбачає гороскоп, знак зодіаку Овен в середині осені почуватиметься чудово. Все задумане втілюється в життя, чудовий настрій, ніякого натяку на депресію. І в цьому чудовому жовтневому різноманітті, астрологи радять Овну не забувати про тих, хто поряд. Адже багатьом представникам цього знаку зодіаку допомагали, отже треба цінувати це та не тиснути морально на своїх близьких та рідних.

Гороскоп на жовтень 2023 року передбачає реалізацію давньої та масштабної за важливістю мети Овна.

В досягненні цієї мети Овен може отримати фінансову підтримку від людини, якій буде вдячний за це.

Під впливом планети-покровителя Марс у 8 Домі гороскопу (з 12 жовтня), багато Овнів захочуть якихось змін у житті й дехто вирішить прискоритися у справах, а хтось – створюватиме плани. Й на цьому тлі астрологи застерігають Овна:

будьте обережні, такі перегони небезпечні.

Особливо, якщо Овен у пориві натхнення стане пихатим і надто амбітним.

Гороскоп на жовтень 2023 для Овна передбачає, що багато грошей буде витрачено на ремонт, будівництво або покупки для дому.

На що Овен повинен звернути увагу?

Комунікабельність, буде дуже важливою в середині осені. Від того, як Овен спілкуватиметься з людьми, багато залежить – реалізація планів, ідей, авторитет і навіть стан бюджету.

  • Сприятливі дні для знаку зодіаку Овен жовтень 2023: 3, 8, 13, 26, 31
  • Несприятливі дні для Овна: 1, 15, 20, 28 жовтня 2023.

Гороскоп Овен жовтень 2023: кохання та сім’я

На початку жовтня планета кохання та краси Венера перебуває в 5 Домі гороскопу Овна. Перша декада місяця чудово підходить, щоб проводити час разом з другою половинкою, дітьми. Гороскоп на жовтень радить Овну е гаяти час вдома, а частіше відвідувати різні заходи, ходити в театр, кафе чи кіно – тобто проводити час разом, як то кажуть, на людях.

Вільний від стосунків Овен в цей період може зустріти цікаву людину. Астрологи радять бути активними, помітними для протилежної статі. Яскравий стиль одягу, впевненість у собі, відкритість, готовність до змін привернуть увагу потрібної людини.

Після 9 жовтня Венера переходить в 6 Дім. На цей період гороскоп на жовтень радить представникам Овна, хто хоче кардинально змінити особисту сферу, звернути увагу на тих, хто вже поруч з вами.

У цей період є ймовірність, що Овен когось образить, або на нього посипляться звинувачення та образи.

Не виключені конфлікти із родичами чи другою половинкою. Причиною сварки можуть стати фінанси. Хто заробляє більше, витрачає менше та взагалі займається бюджетом сім’ї?

Загалом друга половина жовтня більше підходить для вирішення побутових питань, аніж романтики. У любовних відносинах акцент більше буде ставитися не на словах, обіймах, пристрасті, а на корисних діях щодо одне одного.

Саме корисність вчинків розглядатиметься як прояв любові до партнера.

Любовний гороскоп передбачає, що в деяких представників Овна виникне роман на роботі. Сімейним людям знаку зодіаку Овен краще якнайдалі триматися від таких контактів. Рано чи пізно відносини розкриються.

Жовтень – гарний період для догляду за зовнішністю. Можна записатися до стоматолога, на косметичні процедури

Гороскоп жовтень 2023: фінанси та робота Овна

Важко уявити Овна, який заощаджує на собі. Але з 9-го числа все-таки доведеться обмежити себе, відмовитися від глобального шопінгу. Венера – це планета не лише краси й кохання, а й грошей і вона заходить в знак раціональної Діви.

Деякі представники Овна можуть отримати нову посаду й/або збільшення зарплатні й зміну статусу. Важливо дуже ретельно поставитися до своїх прямих обов’язків.

Фінансовий гороскоп на жовтень передбачає, що Овну наприкінці місяця доведеться викласти на себе чи робочі справи чималу суму.

У керівників та бізнесменів буде актуальним питання фінансів: як збільшити дохід та залучити на свій бік надійних партнерів? Насамперед слід подбати про безпеку й дотримання бізнес-таємниці, особливо стосовно фінансових справ.

Загалом для Овна-бізнесмена гороскоп дає пораду не сперечатися, а шукати компроміси з партнерами (колегами, підлеглими). Треба спокійно та зрозуміло доносити свої умови співпраці. Таким чином, вдасться досягти своїх цілей, і водночас не порушити зобов’язання перед компаньйонами.

Незначні проблеми та перешкоди на шляху до успіху будуть. Але Овен їх швидко подолає і в результаті отримає неоціненний урок на майбутнє.

Що стосується Овна, який перебуває в статусі службовця, то він має зберегти сили для більш завзятої боротьби. Як із конкурентами, так і зі своїми недоліками у роботі.

Слід уникати авантюр та інтриг, вони можуть сильно «вдарити» по репутації.

Тішить те, що у жовтні 2023 року нерозв’язних проблем не очікується. Єдине, що час від часу буде сильно напружувати Овна, так це плітки за спиною.

Гороскоп Овен жовтень 2023: здоров’я та самопочуття

Під впливом Марса (до 12 жовтня) і Сонця (до 23 жовтня) в 7 Домі гороскопу, для Овна це гарний період для спорту й фізичної активності. Різні види тренувань підуть на користь. Можна бігати, «качати» м’язи, ходити у фітнес-зал чи грати у футбол.

Астрологи наголошують на необхідності слідкувати за харчуванням та радять не зловживати алкоголем.

Нерідко психічний стан залежить від зовнішніх подразників. Якщо Овен буде надто бурхливо реагувати на все, що відбувається і буде сказане на його адресу, то точно отримає нервовий зрив. До того ж через нервування про себе нагадають давні хвороби.

Знак зодіаку Овен повинен усвідомити одне – емоції під контролем. За будь-яких обставин необхідно зберігати спокій.

Гарний ефект дає йога та духовні практики.

Жінкам знаку Овен необхідно записатися до гінеколога. Комусь із профілактичною метою, а деяким варто підлікуватися. І в жодному разі не переохолоджуватися! Адже переохолодження – це прямий шлях до хвороб – від застуди до запалення сечового міхура.

Всім представникам Овна варто виключити сексуальні зв’язки із людьми, яких мало знаєте.

Третя декада жовтня є особливо небезпечною для здоров’я, тому треба уважно прислухатися до самопочуття 28, 29 і 30 жовтня 2023.

Гороскоп на листопад 2023 для Овна

Гороскоп на жовтень 2023 для знаку зодіаку

Телець

Близнюки

Рак

Лев

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст