ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп Овен на 2019 рік розповість про вплив зірок на всі сфери...

Астрологи зробили прогноз по зорям для Овна на 2019 рік. Гороскоп на рік Жовтої Земляної Свині для Овна показує багато перспектив і можливостей покращити своє життя. Якщо Овен буде наполегливо працювати, Всесвіт йому допоможе.

Овен (21 березня – 19 квітня)

Гороскоп на 2019 рік для Овна вказує, що рух вперед продовжиться. Овнам випав унікальний шанс досягти вершини, але боротьба буде важкою, наберіться терпіння.

Гороскоп Овен на 2019 рік: робота і кар’єра

Рік Жовтої Земляної Свині надасть Овнам можливість піднятися одразу на декілька сходинок у професійній сфері. Але для цього знадобиться докласти чимало зусиль: наполеглива праця над собою, постійне навчання чомусь новому і, звичайно, завзятість на шляху до досягнення поставлених цілей.

Тим Овнам, які в діловій сфері будуть пов’язані з партнерами з інших міст чи країн, потрібно бути уважними: можливі не тільки профіти від такої співпраці, але й можливі проблеми. Найбільш вірогідні проблемні періоди для Овнів в 2019 році у діловій сфері: березень, червень і вересень.

Підприємцям і керівникам Овнам потрібно уважно ставитися до документів, уважно вивчати, що Ви підписуєте.

Гороскоп на 2019 рік для Овнів вказує, що всі проблеми, які пов’язані з бізнесом, будуть вирішуватися. Це стане зрозуміло у грудні, коли Ви переконаєтесь у правильності Вашого вибору і що час було витрачено не дарма.

Гороскоп Овен на 2019 рік: фінанси

Фінансовий стан у 2019 році в Овна буде стабільним з гарною тенденцією до покращення. Зорі прогнозують значне покращення матеріального стану у грудні 2019 року.

Гороскоп Овен на 2019 рік: сім’я і особисті стосунки

Як часто буває в житті – десь прибуває, а десь може зникати. Професійне зростання і серйозна зайнятість по роботі, можуть вплинути на сімейні стосунки. Неможливість приділити час своєму партнеру, може спровокувати емоційне віддалення Овна і його коханої людини.

Якщо охолодження стосунків у ім’ї відбувається через надмірну зайнятість Овнів, цьому можна зарадити, проводячи більше часу з близькими.

Якщо ж відчуження йде з якихось інших причин і почалося досить давно, то утримати Вашу другу половинку буде досить складно. У житті Овна поступово починається новий етап, з’являться інші люди, нові знайомства і контакти. І це значить, що з чимось або з кимось неминуче доведеться розлучитися.

Якщо Вам дорога Ваша сім’я, шукайте порозуміння, уникайте претензій і сцен – звичайно ж це буде непросто, але чим швидше ви це зрозумієте, тим краще буде для всіх.

Самотні Овни навпаки відкриють для себе нові можливості. Знайомства і зустрічі, пов’язані з професійною діяльністю, можуть привести до стосунків, які стануть доленосними.

Багато представників Овнів запланують переїзд: чи то в новий будинок або іншу квартиру, або ж в інше місто чи, навіть, в іншу країну.

Гороскоп Овен на 2019 рік: здоров’я

Всесвіт буде на боці Овна і в сфері здоров’я. Протягом 2019 року Овен буде енергійним, діяльним і здоровим – хвороби будуть Вас оминати. Однак зорі застерігають, щоб Овни були уважними за кермом.

Ви не можете копіювати текст