ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку

Павло Глоба популярний астролог склав гороскоп на жовтень 2020 року. У своєму астропрогнозі астролог дає поради кожному знаку Зодіаку, виходячи із ситуації на небосхилі. Кожен бажаючий може ознайомитися з астрологічним прогнозом Павла Глоби на другий місяць осені. Багато людей впевнені у гороскопі від Павла Глоби і прислухаються до його рекосендацій

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку
Овен повинен відкрити шлях для позитивної енергії

Астролог рекомендує Овну розпочати другий осінній місяць з прибирання. Крім чистоти в домівці, це позитивно вплине на енергетику житла, самого Овна і його близьких. Це буде відчутно по тому, що буде менше зривів важливих справ, зменшиться невпевненість. Також, це допоможе боротися зі страхами, комплексами і негативними думками.

У другій половині жовтня зорі і планети стануть у більш сприятливе розташування, тому взаємодія з людьми полегшиться. Овен повинен намагатися більше часу проводити у спілкуванні, серед людей. Усамітнення в цей період не піде на користь.

Починаючи з 16 вересня, Овен може шукати свою другу половинку, розважатися і присвятити час активному відпочинку.

Тілець

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку
Тілець не повинен ділитися своїми планами

Важлива порада для Тільця, яку ще називають законом збереження успіху. Суть в тому, що Тілець не повинен нікому розповідати про свої плани. Навіть, якщо Вам дуже хочеться поділитися своїми неймовірними ідеями і амбітними планами, астролог Павло Глоба наполегливо радить не робити цього. Особливо треба приховувати свої плани у першу декаду жовтня. Інакше плани будуть зруйновані і Тілець буде дуже засмучений і розчарований.

З 10 по 25 жовтня для Тільця буде корисно подорожувати – як у відрядженні, так і поїхати кудись в особистих справах. Астролог застерігає Тільця: в останні дні жовтня слід остерігатися недбалості на роботі і небезпек на дорозі.

Гороскоп на жовтень не виключає, що Тілець у цьому місяці може зустрітися з агресією, імпульсивністю непоступливістю оточуючих людей.

Близнюки

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку
Близнюкам не можна зрадити вої ідеали

Головна порада для Близнюків на жовтень – не зраджувати свої переконання. Астролог радить вірити в успіх і не озиратися назад, тому що думки про минуле можуть відлякати удачу. Близнюкам варто зосередити увагу на поточних справах і задачах.

Зорі і планети гороскопу обіцяють Близнюкам в жовтні багато цікавих подій. Також, вони допоможуть зазирнути у майбутнє.

Перша половина жовтня може принести чимало клопотів на роботі і у бізнесі. Близнюки повинні проявити терплячість і наполегливість. Для представників цього знаку важливо пам’ятати, що ціль не виправдовує всі засоби. Тобто, не треба йти на обман і хитрощі заради власної вигоди і вирішення особистих проблем.

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради для Рака, Лева і Діви

Рак

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку
Рак може довіряти близьким людям

У жовтні Рак може скористатися своєю рисою характеру – хитрістю. Головне – не перестаратися з хитрощами стосовно колег. Раку потрібно чітко розуміти, наскільки людина відкрита і довірлива. Якщо це друг або хтось інший, хто постійно готовий прийти на допомогу, краще замінити хитрість на більш чесні методи.

В особистому житті самотнім Ракам буде щастить у пошуку другої половинки. Небесні світила допоможуть зустріти своє кохання і насолодитися романтичними моментами.

Гороскоп на жовтень рекомендує представникам Рака навідати рідних і близьких, допомагати їм за можливості. У тому числі – психологічно.

Лев

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку
Неймовірна харизма Лева ще більше зросте у жовтні

Небесні світила додадуть ще більше харизми і чарівності Леву. Це позитивно позначиться на успіхах представників цього знаку у всіх сферах життя.

Успішними в діловій сфері будуть ті Леви, хто займає високі посади і має багато підлеглих. Також, удача буде з Левом, хто працює у сфері послуг. Що стосується покупок, то і тут чарівність Лева прийде їм на допомогу.

В середині місяця можуть з’явитися проблеми з настроєм, але спілкування з близькими людьми і друзями допоможе зберегти силу духу навіть у найскладніший день.

Самотні Леви зможуть без напруження завести нові відносини, насолодитися романтикою, знайти рідну душу. Всім Лева, хто вже перебуває у стосунках, зорі допоможуть налагодити зв’язок з близькими.

Діва

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку
На Діву очікує досить спокійний місяць

На початку жовтня Діві варто відмовитися від вартісних покупок, тому що існує висока ймовірність, що гроші будуть витрачені даремно. В діловій сфері різких змін не передбачається.

Особисте життя Діви у жовтні можна вважати спокійним і розміреним. Астролог не прогнозує ніяких несподіванок, тим більше – негативних. Діва, яка перебуває у сталих стосунки, відчує посмішку удачі. Буде добре разом з другою половинкою займатися спільними справами, подорожувати, міняти обстановку, переводити відносини на новий рівень.

Для самотніх Дів починати нові стосунки буде не просто, тому варто запастися терпінням.

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку
Терези можуть навчитися позбуватися зайвого

В першій половині жовтня на Терези очікують приємні сюрпризи. Це можуть бути несподіване отримання грошової суми, корисні знайомства, вирішення складних питань.

Кінець жовтня – час звільнення від всього непотрібного. Терези повинні позбутися всього непотребу не тільки з дому, але і зі своєї душі. Важливо перемогти ревнощі, надмірну гордість, негатив. Необхідно прагнути до гармонії з собою і оточуючими. Це вірний шлях до щастя і позитивному майбутньому.

В кінці жовтня Терези можуть починати нові проекти і справи.

Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку
Скорпіон має складний початок місяця, але наприкінці жовтня все налагодиться

Гороскоп на жовтень прогнозує досить складну першу декаду для Скорпіона. Зорі і планети перебувають у дисонансі, тому представники цього знаку відчувають апатію, пасивність, швидку втому. Подолати ці явища і стати більш активними допоможуть духовні практики, наприклад, афірмації на успіх.

У другій половині жовтня астролог Павло Глоба застерігає Стрільця від необдуманих рішень. Тому що це може призвести до зриву планів, з’явиться недовіра з боку оточуючих людей.

В останні дні жовтня енергетика нічних світил сприятлива для змін, пристосування до нових умов. Наприклад, Скорпіон може переїжджати на нове місце, міняти роботу.

Стрілець

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку
Стрільцю варто сфокусуватися на особистому житті

Головна тема жовтня для Стрільця – кохання і особисті відносини. Щоб не розчаровуватися у людях, астролог радить Стрільцю приймати їх такими, якими вони є. Просто треба пам’ятати, що ідеальних людей не буває. У будь-яких відносинах доведеться йти на компроміси і змінюватися самим, підлаштовуватися під інших людей. Стрілець повинен знати, що завжди є причини поважати навіть тих людей, які Вам не подобаються і з якими буває важко.

В діловій сфері життя на Стрільця очікують події, які відкриють таємницю і допоможуть зрозуміти все, що відбувається.

Жовтень – гарний період для Стрільця у пошуку нової роботи. Найбільше буде щастить людям креативних професій. Творчі успіхи допоможуть отримати схвалення і повагу оточуючих.

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради для Козерога, Водолія і Риб

Козеріг

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку
Терпіння і наполегливість допоможуть Козерогу у жовтні

Астролог Павло Глоба рекомендує Козерогу швидко забувати все погане і не зосереджуватися на негативі. Не треба жити образами, приховувати злість і заздрощі. Звичайно, в оточенні можуть бути люди, з якими складно спілкуватися, але це не привід наповнювати свою душу негативними емоціями. У жовтні Козеріг повинен запастися терпінням.

Головна сфера уваги для Козерога у жовтні – гроші і робота. Можна сміливо братися до нових справ і проектів. Успішними будуть справи, на які потрібно багато терпіння і сил. Це не найкращий час для егоїзму, так що, якщо хтось попросить про допомогу, краще не відмовляти цій людині. З 22 жовтня корисно буде займатися духовними пошуками та практиками.

Водолій

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку
Діловий стиль в одязі і стриманий макіяж потрібні Водолію у жовтні

Зорі і планети допомагатимуть Водолію досягти поставлених задач. Щоб це сталося, необхідно налаштувати себе на успіх. Цілеспрямованого Водолія ніщо не спинить.

Гороскоп на жовтень вважає, що особливу увагу Водолію слід приділити зовнішності. Потрібно виглядати охайно, мати представницький вигляд. Водолію у жовтні слід уникати Варто уникати викликають надто екстравагантного одягу, тому що цей стиль приверне непотрібну увагу і може спровокувати агресію з боку оточуючих.

У другій половині жовтня бажано, щоб Водолій знайшов час і приділяв більше уваги сім’ї і дому.

Риби

Гороскоп на жовтень 2020 року Павла Глоби дає поради кожному знаку Зодіаку
Все не так погано, як може здаватися

Багато представників Риб на початку жовтня можуть подумати, що в них розпочалася темна смуга у житті. Щоб позбутися проблем і поганого настрою, можна зробити невелику перерву. Наприклад, взяти відпустку на кілька днів.

У другій половині місяця Риби повинні більше працювати, щоб збільшити свою фінансову незалежність. Небесні світила дадуть Рибам багато енергії і сил.

Щоб скинути накопичений негатив і агресію, можна займатися фізичними вправами або просто більше гуляти на свіжому повітрі. Риби можуть сміливо змінювати спосіб життя, починати правильно харчуватися, позбуватися від шкідливих звичок.

Ви не можете копіювати текст