ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на жовтень 2020 року для Водолія: що несе нам ця осінь?

Гороскоп на жовтень 2020 року для Водолія: що несе нам ця осінь? Відповідь на це питання дають астрологи. У даному астропрогнозі дані передбачення ймовірних подій у різних  сферах життя. Також фахівці назвали сприятливі і несприятливі дні жовтня для Водолія. Отже, на що може сподіватися цей повітряний знак Зодіаку?

Гороскоп на жовтень 2020 року для Водолія: загальна характеристика і дати сприятливих днів

Осінь загалом чудовий час для професійного зростання і духовного розвитку Водолія. Гороскоп на жовтень радить Водолію порівнювати себе не з іншими, а з собою – тим, якими Ви були вчора. Потрібно намагатися самовдосконалюватися, тоді всі недоброзичливці і заздрісники залишаться позаду. Усвідомивши  свої можливості, зрозумівши, що Ваш потенціал практично безмежний, представники цього знаку змінять свій погляд на життя і поведінку знайомих.

Сприятливі дати жовтня для Водолія: 1, 8, 9, 16, 17, 24 і 25 жовтня 2020 року.

Несприятливі дати жовтня для Водолія: 4, 5, 12, 13, 20, 21, 28 і 29 жовтня 2020 року.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Водолія-жінки

Гороскоп на жовтень 2020 року для Водолія: що несе нам ця осінь?
Жіночий гороскоп для Водолія

Прекрасні представниці Водолія можуть дізнатися, що готують їм зорі і планети гороскопу на жовтень цього року.

В першій половині місяця представницям Водолія краще спілкуватися з людьми старшого покоління. Ймовірно тому, що з ровесниками Вам буде нецікаво і нудно. Тому астрологи рекомендують знайти час на задушевні розмови з батьками й іншими старшими родичами.

Якщо у Водолія-жінки є невирішені питання, можна спитати у близьких поради. Їх думка може бути корисною і допоможе справитися з неприємностями.

У разі, якщо Водолій-жінка з кимось посварилася, то 8 жовтня можна владнати всі непорозуміння з рідними. Тому що це оптимальний день у цьому місяці для примирення і порозуміння.

Другу половину жовтня варто приділити роботі і кар’єрі. Ініціативність, підприємливість, вміння передбачати – все це допоможе у жовтні змінити життя на краще. Якщо Водолій-жінка не буде проявляти ця якості, все залишиться, як є. А стояння на місці – це майже рівнозначно кроку назад.

Самотні жінки-Водолії мають шанс розпочати нові стосунки. Але для цього Вам необхідно виходити з дому – вести більш активне соціальне життя.

У Водолія, який перебуває у союзі, партнер буде проявляти ніжність и турботу. Астрологи не виключають, що друга половинка зробить сюрприз і Ви відправитеся у цікаву подорож.

Наприкінці жовтня діти Водолія будуть радувати своїми успіхами. У житті дорослих дітей може статися чудова подія. То ж, чекайте на приємні новини.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Водолія: робота і фінанси

Гороскоп на жовтень 2020 року для Водолія: що несе нам ця осінь?
У жовтні слід зміцнювати свій авторитет і покращувати реноме

Тим Водоліям, хто зосереджений на своїй кар’єрі, слід бути готовими до нестабільної ситуації у жовтні. З одного боку, Вам буде легко підлаштуватися під швидкоплинні завдання. З іншого – метушня призведе до великої кількості зайвої роботи, яка часто виявиться непотрібно, тобто робота буде малопродуктивна.

Найбільш важливі проекти слід запланувати на першу декаду жовтня, коли розташування планет буде більш сприятливим. У Водолія буде вдосталь сил і енергії для реалізації своїх планів. Гороскоп на жовтень рекомендує спрямувати свою енергію на зміцнення авторитету, покращення відносин з колегами і партнерами.

Друга декада жовтня сприятлива для аналізу і роздумів. Водолій адекватно сприймає ситуації і може правильно прогнозувати їх подальший розвиток. Таке розуміння дозволить вирішити купу задач, які накопичилися, з мінімальними затратами ресурсів і без негативних наслідків. Але треба діяти рішуче і не вагаючись. Не треба боятися руйнувати старе, на його місці можна збудувати принципово нове. Завдяки цьому  у Водолія  можливе кар’єрне зростання.

У третій декаді Водолій повинен бути готовим, що почнуться неприємності. Але не варто одразу давати задню. Тому що тимчасові складнощі – це не привід кидати те, що так важко створювалося. Крім того, Ви не зможете знайти підходящу посаду, а там, куди вийде перейти нам нове місце роботи, незабаром почнуться ті ж проблеми, від яких Водолії бігли. Тому у жовтні не варто міняти роботу.

У фінансовій сфері Водолію треба бути уважним. Гороскоп для Водолія у жовтні рекомендують уникати спонтанних покупок, великих витрат, інвестицій. Єдине, куди варто вкладати гроші – саморозвиток і отримання знань. Можна піти на курси підвищення кваліфікації, вступити до вишу або ж зайнятися самоосвітою.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Водолія: що несе нам ця осінь у сфері здоров’я

Водолії, у кого погане самопочуття або відчуває хворобливий стан, в першій декаді жовтня відчує суттєве покращення.

Вже в середині жовтня слід більше уваги приділити догляду за волоссям: робити маски, зробити освіжаючу стрижку.

Наприкінці жовтня астрологи не виключають, що Водолія будуть турбувати напади головного болю, причину якого не вийде з’ясувати. Полегшити самопочуття допоможуть прогулянки на свіжому повітрі і регулярне провітрювання приміщення, де Ви знаходитеся.

Ви не можете копіювати текст