ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на жовтень 2020 року для Тільця і таро прогноз на цей...

Фахівці підготували для Тільця гороскоп і таро прогноз на жовтень 2020 року. Головна порада астрологів – не кидати розпочаті раніше справи. Карти Таро склали свої передбачення ймовірних подій і розповіли, які поради дає таро прогноз, зважаючи на показання старших арканів. Карти Таро рекомендують Тільцю звертати уваги на дрібниці.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Тільця

З перших днів жовтня Тільцю слід очистити домівку від негативної енергії. Як мінімум, слід провести генеральне прибирання, викинути різний мотлох і старі речі. Це позитивно позначиться на настрої і на удачі. Астрологи вважають, що жовтень для Тільця стане періодом великих змін на краще. Тілець має шанс позбутися шкідливих звичок, вийшовши із зони комфорту, розширити свій світогляд. Вам слід намагатися отримати нові знання і досвід. Якщо будуть виникати непорозуміння і складнощі, треба реагувати простіше в і спокійніше, тому що навіть невдача приносить корисний і важливий досвід.

Тільцям у жовтні ні в якому разі не можна кидати розпочаті справи і чекати, поки доля їм допоможе. Ви повинні проявляти самостійність і цілеспрямованість. Якщо цього не робити, можна втратити контроль над ситуацією і отримати серйозної проблеми у фінансовій сфері.

Гороскоп на жовтень для Тільця застерігає від сварок і конфліктів, особливо у третій декаді місяця. Потрібно спокійно реагувати на критику від близьких людей. Адже вони намагаються тільки допомогти. Загалом у жовтні слід більше уваги і часу приділяти сім’ї і близьким людям.

Таро прогноз для Тільця на жовтень 2020 року

Розклад Таро проводився трьох на картах старшого аркану.

Перша карта «Місяць» рекомендує Тільцю на початку жовтня остерігатися чуток, не можна боятися невідомо чого. Карта обіцяє приємні зміни, якщо зробити перший крок вперед, довіряючи лише своєму серцю

Карта «Закохані» радить Тільцю переглянути свої плани. Можливо, вам доведеться зробити важливий вибір, результат якого не буде явним, але відкриє гарні перспективи для подальшого розвитку. Порада карти для Тільця: не поспішати, щоб у метушні не пропустити значущі деталі.

За картою «Помірність» Тільцю слід трохи вгамуватися, щоб завершити жовтень на позитиві. За цією картою, відсутність посміху і метушні дозволить отримати бажаний результат і не забути про важливі дрібниці, з яких і формується щасливе майбутнє.

Ви не можете копіювати текст