ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на жовтень 2020 року для Риб радить залишатися собою

Гороскоп на жовтень 2020 року для Риб розповідає про вплив планет і зірок на життя представників цього знаку. Гороскоп радить залишатися собою, тому що Ви варті поваги і дружби. Крім того, Риби-жінки можуть ознайомитися з астропрогнозом, який складено саме для прекрасних представниць цього знаку Зодіаку. Знаючи сприятливі і несприятливі дні жовтня, Риби можуть краще планувати свої справи. Отже, які подіють можуть відбуватися у житті Риб у даному огляді від астрологів

Гороскоп на жовтень 2020 року для Риб: загальна характеристика періоду

Астрологи наполегливо радять людям, народженим під знаком Риб: не треба наслідувати когось, для Вас дуже важливо залишатися самим собою. Вас будуть любити, поважати і цінувати за Вашу щирість і позитивні якості. Ви можете висловлювати свою позицію, відстоювати свою точку зору і не змінювати свою думку через тиск з боку інших людей. Риби можуть відкрито обговорювати спірні питання, тим самим відшукуючи найкраще рішення.

Сприятливі дні жовтня для Риб: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 21, 28 і 29.

Несприятливі дні жовтня для Риб: 7, 8, 14, 15, 16, 24, 25 і 31.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Риб-жінок

Перша декада жовтня принесе представницям Риб багато клопотів, більшість з  яких будуть приємними. Риб-жінок будуть запрошувати на різні заходи: дні народження, весілля, хрестини і просто дружні посиденьки. На цих заходах можуть відбутися знакові знайомства і спілкування з цікавими людьми. Проте гороскоп на жовтень застерігає: не треба одразу відкривати душу малознайомим людям, краще трохи поспостерігати за ними і їх вчинками.

В середині жовтня Риби-жінки поринуть у світ своїх мрій і будуть перебувати у полоні ілюзій. Тому в цей період гороскоп на жовтень не рекомендує починати нові проекти, приймати відповідальні рішення. Краще перенести підписання важливих документів на більш пізній час, тому що в другій декаді підопічна Нептуна не зможе правильно оцінювати обстановку і враховувати всі нюанси.

В третій декаді жовтня Рибам не варто робити вартісні покупки, навіть, якщо вони здаються вигідними – це не так. Також не рекомендується приймати участь у благодійних проектах і заходах. В цей період існує велика ймовірність натрапити на шахраїв.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Риб: кохання і сім’я

У представників Риб, які одружені, рішуче слово у прийнятті важливого рішення буде за старшим родичем чоловічої статі. Скоріше за все це буде батько.

Риби, які зустрічаються з кимось, у середині жовтня можуть спробувати спільне проживання. Це найкращий період почати жити разом, тому що Вам буде легше підлаштовуватися під характер один одного ф налагодити спільний побут.

Самотнім Рибам не дуже слід сподіватися на одруження з Вашою симпатією. Гороскоп на жовтень радить Рибам роззирнутися по коло оточення – можливо Ваша доля знаходиться десь недалеко. Астрологи рекомендують звернути увагу на людину, яка знаходиться поряд. Це може бути колега, чи брат подруги або давній приятель. Фахівці не виключають, що ця знайома людина змінить свою поведінку, продемонструє такі якості, про які Риби і не підозрювали. Тобто людина продуменструє себе зовсім несподівано і предстане перед Вами, як чарівний незнайомець. Таке перевтілення може призвести до романтичних зустрічей і не виключено, що наступного року Риби укладуть шлюб з цією людиною.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Риб: здоров’я

Початок жовтня буде гарним для Риб – не очікується ніяких хвороб і застуд, настрій буде чудовим.

У другій декаді можливі певні проблеми з КШТ, порушення сну і головний біль. Не треба чекати поки симптоми посиляться. Астрологи наполегливо рекомендують пройти обстеження, здати аналізи, щоб зрозуміти причини погіршення самопочуття. Скоріше за все, у Вас зменшився рівень гемоглобіну, що і провокує такі симптоми. Але вирішувати повинен тільки лікар.

В останню декаду гороскоп на жовтень рекомендує Рибам займатися спортом, робити зарядку, займатися пробіжками на свіжому повітрі або активно ходити пішки, якщо дозволяє погода.

Риби будуть відчувати задоволення від регулярних фізичних навантажень, що позитивно позначиться на настрої і самопочутті.

Ви не можете копіювати текст