ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на жовтень 2020 року для Рака і таро прогноз на другий...

Гороскоп на жовтень 2020 року для Рака і таро прогноз на другий місяць осені

Гороскоп на жовтень 2020 року для Рака застерігає від прокрастинації і радить слідкувати за своїм здоров’ям. Таро прогноз на другий місяць осені, який зробили фахівці, дуже сприятливий для Рака. Тепер потрібно діяти, взнавши поради фахівців і маючи підтримку небесних світил і вищих сил.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Рака вважає їх найуспішнішими

Астрологи вважають, що представники Рака будуть одними з найуспішніших і щасливих людей. Застереження на жовтень – не варто купувати щось дороге. Рак може мати великий успіх у діловій сфері, якщо присвятить себе вирішенню саме робочих питань. Лінощі і прокрастинація – зараз найбільші вороги успіху для Рака.

Гороскоп на жовтень рекомендує Рака слідкувати за своїм здоров’ям. Фахівці мають на увазі правильний образ життя, корисне харчування. Раку у жовтні треба жити по режиму і буду дуже пильними за кермом. Також астрологи радять одягатися, враховуючи погоду і не ризикувати даремно своїм здоров’ям, перевантажуючи себе роботою

Таро прогноз на жовтень 2020 року для Рака має гарний розклад

Рак отримав дуже гарний розклад карт Таро старшого аркану. Він дуже сприятливий для активності представників цього знаку.

Перша карта цього розкладу «Закохані» закликає Рака зосередитися на своєму житті, щоб прийняти правильне рішення. Тому що саме воно може відчинити двері для позитивних змін. Карта вказує на необхідність вибору, який слід робити серцем, а не під впливом оточення.

Друга карта розкладу «Верховна жриця» говорить про важливість прислухатися до своїх передчуттів. Інтуїція допоможе приймати правильні рішення і вичікувати час, щоб точно виконати все, що було у планах, досягти поставлених завдань.

Остання карта розкладу «Сила» – дуже потужний сигнал для Рака. Вона вказує на готовність до боротьби. Людям, народженим під знаком Рака, знадобиться мобілізувати сили, щоб з оптимізмом подивитися у майбутнє і без проблем впоратися з тимчасовими труднощами.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст