ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на жовтень 2020 року для Лева і передбачення карт Таро на...

Гороскоп на жовтень 2020 року для Лева прогнозує непростий період у стосунках з людьми. Тому представникам цього знаку варто прислухатися до застережень астрологів. Передбачення карт Таро дадуть підказки на цей же період. Таро прогноз складений з трьох карт старшого аркану.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Лева

Астрологи попереджають Лева – слід бути обачними у спілкуванні з людьми. У жовтні існує висока ймовірність того, що даного знаку Зодіаку стануть ніби магніт для токсичних людей. Також, Леву слід остерігатися енергетичних вампірів, які можуть суттєво попсувати настрій і життя. Потрібно оточувати себе тільки самими добрими і чесними людьми.

У першій половині жовтня в Лева буде досить мало сил, відчуватиметься нестача енергії. Тому треба більше відпочивати і не завантажувати себе справами, а організм – надмірними фізичними навантаженнями.

Після 14 жовтня слід бути обачними з грошима через ретроградність Меркурія. Якщо не ризикувати, великих проблем не очікується. Астрологи наполегливо рекомендують не купувати нічого дорогого до 27 жовтня включно.

Передбачення карт Таро на жовтень 2020 року для Лева

Три кати розкладу Таро старшого аркану, дають таро прогноз на прийдешній місяць.

Перша карта розкладу «Башта» символізує руйнацію всього. Тому Леву варто переглянути ще раз своїх плани на початок жовтня, щоб не витрачати час на ілюзії. Також, підказка цієї карти дасть змогу Леву не стати заручником своєї недалекоглядності.

Друга карта – «Відлюдник» («Пустельник») говорить про те, що у Лева буде можливість тимчасово відсторонитися від справ. Це дасть змогу розібратися у собі і без поспіху пошукати відповіді на важливі питання. За цією картою важливо знайти внутрішню гармонію, яка допоможе залучити у життя необхідні зміни.

Остання карта розкладу «Правосуддя» говорить про те, що всі вчинки Лева будуть справедливо оцінені. Тобто, наприкінці жовтня представники Лева можуть отримати як винагороду, так і осуд, якщо вчиняли нечесно і піддавалися на швидкоплинні забаганки.

Ви не можете копіювати текст