ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на жовтень 2020 року для Козерога вказує сприятливі дати і дає...

Гороскоп на жовтень 2020 року для Козерога радить представникам цього знаку присвятити другий місяць осені створенню затишку у домівці. У даному астрологічному прогнозі вказані сприятливі дати і дати несприятливих днів. Козеріг може дізнатися, на що можна очікувати в особистому житті, на роботі і яка ситуація прогнозується зі здоров’ям.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Козерога: загальні тенденції і сприятливі несприятливі дати місяця

У Козерога в жовтні відносини у колективі будуть гармонійні. Астрологи не виключають службового роману. Це стосується в першу чергу Козерогів першої декади народження. У решти представників земної стихії теж можлива інтрижка з колегою, але вона виявиться швидкоплинною і не серйозною.

В середині жовтня не викочені проблеми і складнощі. Можуть виникнути труднощі при купівлі авто або творів мистецтва. Козеріг може стикнутися з проблемами під час оформлення і узгодження документів, можуть виникнути проблеми на тестах і в навчанні. Щоб мінімізувати можливі складнощі, Козеріг повинен перевіряти всю інформацію, яка до нього надходить.

Сприятливі дні жовтня для Козерога: 2, 3, 9, 10, 17, 18, 25 і 26 жовтня 2020 року.

Несприятливі дні жовтня для Козерога: 5, 6, 13, 14, 21, 22, 29, 30 і 31 жовтня 2020 року.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Козерога: кохання і сім’я

Астрологи назвали 3 жовтня оптимальним днем для налагодження сімейних відносин. Козеріг відчуєте любов і підтримку з боку партнера; зрозуміє, що всі негаразди можна подолати, якщо Ви разом.

Самотні підопічні Сатурна можуть отримати запрошення на побачення від людини, значно старшої за них або ж ця людина має більш високий соціальний статус. Гороскоп на жовтень вважає, що з ці стосунки можуть мати серйозне продовження.

Астрологи рекомендують Козерогу більше часу проводити з батьками і старшими родичами. Буде дуже добре 18 жовтня влаштувати сімейний захід, наприклад, запросити рідних на вечерю.

Наприкінці місяця, особливо 29 жовтня, Козеріг повинен стримувати своє невдоволення партнером і не діставати його нескінченними проханнями. Нічого путнього з цього не вийде. Кохана людина буде всіляко уникати вирішувати важливі питання. Краще дати своїй половинці час спокійно подумати.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Козерога: кар’єра і фінанси

Початок жовтня може змусити Козерога розриватися між роботою і питаннями особистого життя. Тому що часу на коханих і сім’ю буде дуже мало. У жовтні Козеріг може досягти матеріальної стабільності, особливо, якщо буде діяти у команді.

Друга декада жовтня може принести зміни на роботі: кадрові перестановки або реформування у компанії. Через нервову напругу і перевтому, Козерогу може стати складно виконувати свої робочі обов’язки. Причому, роботи в середині місяця побільшає.

Астрологи не виключають непорозуміння з колегами і керівництвом. Вам не варто йти на все, щоб довести свою правоту. Іноді краще відступити і спробувати все залагодити дипломатично. Козеріг повинен підлаштуватися під обставини, проявляти гнучкість. А іноді – і хитрість.

Гороскоп на жовтень 2020 року застерігає Козерога: якщо тримати принципову позицію, конфлікт на роботі загостриться. Треба добре зважити, чи потрібно це Вам зараз.

Наприкінці жовтня ситуація стане більш зрозумілою. У Козерога з’явиться час для особистих проектів. В цей період наполегливість Козерога буде доречною, на відміну від другої декади жовтня.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Козерога: здоров’я

На початку жовтня Козеріг може відчути збої у роботі серцево-судинної системи. Щоб уникнути складнощів, слід зменшити вживання продуктів, багатих на холестерин. Не можна нервувати і перенапружуватися на роботі. Треба робити зарядку і регулярно прогулюватися на свіжому повітрі.

Якщо Козеріг планує відпустку за кордон у країни зі спекотним кліматом, краще відкласти таку поїздку, тому що спека може спровокувати тахікардію.

В середині жовтня слід звернути увагу на роботу ШКТ. Слід додатково звертати увагу на особисту гігієну, ретельно мити продукти і слідкувати за датою їх придатності.

Наприкінці жовтня, за наявності хронічних хвороб, Козеріг повинен слідкувати за самопочуттям і вживати профілактичні заходи.

Ви не можете копіювати текст