ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на жовтень 2020 року для Діви і таро прогноз на другий...

Гороскоп на жовтень 2020 року для Діви і таро прогноз на другий осінній місяць

Діва може ознайомитися з порадами, які дає гороскоп на жовтень 2020 року. Астрологи прогнозують досить цікавий місяць для Діви. А передбачення, які дає таро прогноз на другий осінній місяць, підкажуть напрямки дій, які найбільш сприятливі для представників цього знаку.

Гороскоп на жовтень 2020 року для Діви  радить прислухатися до інтуїції

Астрологи рекомендують представникам Діви довіряти своєму внутрішньому голосу більше, ніж словам оточуючих людей. Якщо Діва буде прислухатися до своєї інтуїції, тоді може помітити вадливі речі, що відбуваються навколо. Щоб краще зрозуміти підказки свого шостого відчуття, треба намагатися перебувати у спокійному стані, можна медитувати.

З 11 по 17 жовтня у житті Діви відбудеться багато цікавого. Тому Вам слід бути уважними, тому що деякі сприятливі моменти будуть приховані і непомітні одразу. Зорі і планети допоможуть людям цього знака Зодіаку кардинально змінити своє життя і добитися чудових результатів у всіх сферах життя: у фінансах, в особистому житті, у творчості.

Таро прогноз на жовтень 2020 року для Діви: передбачення карт Таро старшого аркану

Перша карта «Смерть» вказує Діві бути готовою відпустити ситуацію. Ката віщує зміни, і вони будуть позитивними, якщо вірити в себе. Перешкоди на шляху не повинні зупиняти, тому що вони дані вищими силами, щоб долати своїх страхи.

Карта «Закохані» » вказує на необхідність вибору. Взаємодіючи з першою картою розкладу –  «Смерть», вона означає, що Діві важливо йти за велінням серця, а не через примхи оточуючих людей. Люди знаку Діви повинні бути готовими до незначних втрат, щоб згодом отримати набагато більше.

Третя карта розкладу на жовтень –  «Сила». За цією картою, Діва відчує прилив сил і наснаги. Оптимістичне налаштування і жага до перемоги, допоможуть знайти правильний напрямок і подолати будь-які перешкоди, які стоять на заваді особистому щастю і процвітанню.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст