ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на жовтень 2020 для Терезів і таро прогноз дають корисні поради

Гороскоп на жовтень 2020 для Терезів і таро прогноз дають корисні поради

Гороскоп на жовтень 2020 для Терезів передбачає дуже позитивний місяць. Скориставшись рекомендаціями астрологів, Терези можуть наповнити своє життя приємним спілкуванням з дорогими серцю людьми. Але слід звернути увагу на головні теми місяця – фінанси і інтуїцію. Корисні поради, які дає таро прогноз на цей же період, допоможуть зосередити увагу на важливих моментах. Отже, на який жовтень можуть сподіватися Терези

Гороскоп на жовтень 2020 для Терезів

Астрологи передрікають, що для Терезів весь жовтень буде сприятливим і приємним. Це чудовий час, щоб займатися пошуком нових захоплень, хобі – чогось по-справжньому цікавого для Терезів. Інтуїція буде на висоті у жовтні.

Головна тема місяця для Терезів – фінансова, якій слід приділяти більше уваги. Терези повинні пам’ятати про незавершені справи, проявляти відповідальність. З 13 жовтня буде відчутно покращення загальної ситуації, удача знову буде на Вашому боці!

Астрологи радять Терезам відмовитися від з’ясування стосунків, особливо у присутності інших людей. І на роботі, і вдома все вирішиться само по собі, потрібно лише проявити терпимість і терплячість. Не треба реагувати на провокації, тому що це як раз і може стати причиною конфліктів.

Гороскоп на жовтень радить Терезам приділяти час фізичним активностям, але без великих навантажень.

Таро прогноз на жовтень 2020 для Терезів

Три карти старших арканів дають передбачення на жовтень

  1. За першою картою розкладу для Терезів – «Повішений», представники цього знаку на початку жовтня можуть відчути певну паузу у справах. Цей час слід використати, щоб подумати про справи, проаналізувати вже пройдений шлях. Все це допоможе знайти для себе вірне рішення, як діяти далі.
  2. За другою картою старшого аркану «Імператриця» в середині жовтня на Тереза очікує підйом. Справи будуть вирішуватися і перешкод не буде. Також, за цією картою, буде легше налагодити відносини у сім’ї, забути про самотність і є шанс зустріти «свою» людину.
  3. Остання карта розкладу для Терезів – «Суд» передбачає зміни на роботі, завершення непростого періоду і активний ріст. За цією картою наприкінці місяця Терези можуть завершити складну справи, залишивши позаду заздрісників і тих, хто намагався нашкодити і словами і справами.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст