ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на жовтень 2020 для Стрільця: що чекати в особистому житті, на...

Гороскоп на жовтень 2020 для Стрільця: що чекати в особистому житті, на роботі і справи зі здоров’ям

Гороскоп на жовтень 2020 для Стрільця розповів, на що можна чекати в особистому житті, на роботі і які справи зі здоров’ям будуть у представників цього знаку. Астрологи зробили загальне передбачення для всіх представників Стрільця. Проте, слід зважати, що більш точний гороскоп можна скласти, враховуючи асцендент знаку, точну дату і місце народження.

Гороскоп на жовтень 2020 для Стрільця: загальні тенденції другого місяця осені

Для Стрільця гороскоп на жовтень маж пораду – треба вчитися радіти навіть дрібницям і влаштовувати собі свято навіть у буденні дні. Якщо життя – це гра, тоді Вам слід гранити в ній головну роль. Стрілець може легко йти по життю, не сприймаюче все надто буквально, приземлено і серйозно. Якщо буває невдача, то це лише урок, який треба засвоїти, а не зациклюватися на цьому. Тобто, астрологи рекомендують шукати позитив у всьому.

Сприятливі дні для Стрільця у жовтні: 2, 3, 10, 11, 18, 19, 26, 27 і 28 жовтня 2020 року.

Несприятливі дні для Стрільця у жовтні: 6, 7, 14, 15, 22, 23, 30 і 31 жовтня 2020 року.

Гороскоп на жовтень 2020 для Стрільця: що чекати в особистому житті

Гороскоп на жовтень 2020 для Стрільця: що чекати в особистому житті, на роботі і справи зі здоров’ям
Гороскоп для Стрільця розповість, що чекати в особистому житті у жовтні

На початку жовтня стосунки з оточуючими у Стрільця покращаться. Якщо Ви з кимось посварилися, то 3 жовтня – чудовий час для примирення. Також, в цей день небесні світила можуть виконати Ваше таємне бажання. Проте Стрілець має пам’ятати про важливий закон Всесвіту – рівновага. Тобто, щоб щось отримати, треба чимось поділитися. Але ділитися не заради вигоди, інакше це буде не бажання добра, а лише – бажання нажитися. А таких вчинків Всесвіт не вибачає. Наприклад, можна, як волонтер попрацювати безкоштовно у клініці. Або ж пожертвувати якусь суму тому, хто цього потребує.

У другій декаді жовтня Стрілець може бути втягнутий в ризиковану справу. Планети і зорі гороскопу рекомендують не приймати участі в авантюрах і відмовитися від участі у такому проекті. Інакше, Стрілець ризикує втратити не лише гроші, але й зіпсувати своє реноме.

Наприкінці жовтня у Стрільця почне проявлятися агресивність і запальність. Навіть невеликі зауваження будуть Вас страшенно дратувати. Астрологи рекомендують стримувати свій поганий настрій, особливо це стосується 30 жовтня. Ще одна порада астрологів на жовтень для Стрільця: аналізуйте і використовуйте на користь собі все, що почуєте від конструктивної критики.

Сімейні стосунки у парі Стрільця у жовтні будуть сповнені ніжності і стануть більш довірливими. Якщо були якісь образи, краще вибачити один одному. Стрілець може вирішити спірне питання зі своїм партнером, яке останні тижні заважало Вам нормально спілкуватися.

Гороскоп на жовтень 2020 для Стрільця: що чекати на роботі і у фінансах

Гороскоп на жовтень 2020 для Стрільця: що чекати в особистому житті, на роботі і справи зі здоров’ям
Поради для Стрільця у фінансовій сфері і по роботі

Астрологи рекомендують всі важливі справи запланувати на першу декаду жовтня, тому що цей період сприятливий для Стрільця. Через кілька тижні ситуація різко погіршиться, тому слід скористатися таким «вікном можливостей» для роботи і бізнесу. Потім навколо буде хаос і метушня, відбуватимуться події, які, здавалося б, і не можуть бути.

Разом з тим, Стрілець у жовтні може отримати багато цікавих пропозицій. Проте не слід одразу погоджуватися – варто проаналізувати і ретельно обдумати ці пропозиції. Тому що деякі з них насправді відкриють гарні перспективи для кар’єрного росту. Інші ж – навпаки, можуть зруйнувати фінансову стабільність в сталі партнерські стосунки.

Важливе застереження дає гороскоп на жовтень для Стрільця: не можна безоглядно довіряти своїм однодумцям. З великою долею ймовірності поряд з Вами лицемір, який використовує Вас у своїх цілях – треба ретельно роззирнутися навкруги. Пережити складний період Стрілець може завдяки обережності і тверезому оцінюванню ситуації.

В кінці місяця гороскоп на жовтень радить Стрільцю покращити відносини з колегами і керівництвом. Це допоможе налагодити порозуміння.

Фінансова ситуація на жовтень для Стрільця передбачається стабільною, матеріальних проблем не очікується. Астрологи рекомендують у разі отримання додаткових коштів, зробити їх запас. Це допоможе у майбутньому пережити складні часи з мінімальними втратами.

Гороскоп на жовтень 2020 для Стрільця розповість про ситуацію зі здоров’ям

На початку місяця у Стрільця може знизитися імунітет. Тому слід проводити профілактичні заходи. Треба закалятися, більше гуляти на свіжому повітрі. Також, буде корисно вживати сезонні продукти, насичені вітамінами.

В середині жовтня – гарний період для Стрільця, щоб позбутися поганих звичок. Також, можна ознайомитися з підходящою дієтою і використовувати корисні поради астрологів щодо правильного харчування.

В останню декаду, в районі 22-23 жовтня, у Стрільця можливо виникнуть проблеми зі шкірою. Якщо таке станеться, треба терміново відвідати профільного лікаря. Гороскоп на жовтень 2020 року категорично застерігає Стрільця від прийому ліків без призначення або лікування народними методами. Це може призвести до неприємних наслідків. Тому, у разі потреби, звертайтеся до медичної установи.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст