ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на жовтень 2020 для Скорпіона і таро прогноз дають свої передбачення

Гороскоп на жовтень 2020 для Скорпіона рекомендує дивитися у майбутнє, залишивши позаду минуле. Таро прогноз на жовтень, який зроблено на розкладі трьох карт старшого аркану, дають свої передбачення щодо ймовірних подій у житті

Гороскоп на жовтень 2020 року для Скорпіона: основні тенденції місяця

Астрологи наполегливо рекомендують всім представникам знаку Скорпіона – не слід нікого критикувати у жовтні. Також не треба ображатися на критику з боку оточуючих людей. Вам потрібно бути зібраними і спокійними, щоб не допускати паніки і непотрібних думок. Гороскоп на жовтень 2020 для Скорпіона вважає дуже важливим не поринати у минуле і не заглиблюватися у думки про те, що давно скінчилося. Скорпіон повинен дивитися у майбутнє, залишивши позаду минуле.

В останню декаду жовтня у Скорпіона можуть з’явитися цікаві ідеї для майбутнього застосування їх у діловій сфері і бізнесі. Проте астрологи не радять одразу втілювати у життя ці ідеї, слід трохи зачекати. Але Скорпіон повинен обов’язково записувати свої думки, навіть самі незвичайні і, здавалося б, божевільні, тому що в них може бути яскрава ідея для майбутнього.

Таро прогноз для Скорпіона на жовтень 2020 року

Що віщує передбачення карт Таро старшого аркану на жовтень для Скорпіона? Дуже цікавий і потужний розклад мають люди цього знаку. Отже

Карта «Імператор» вказує, що жовтень буде розпочато з відкритих можливостей для нових досягнень у житті. Скорпіон може віднайти розуміння і гармонію у сім’ї. За цією картою, Скорпіон може створити собі гідну репутацію і залучити у своє життя потрібні йому зміни.

Друга карта розкладу «Мир» передбачає, що в середині жовтня Скорпіон може завершити складну справу, знайти гармонію і розуміння з зовнішнім світом. Також, за цим розкладом можна сподіватися на позитивні зміни, тому що карта Мир віщує успіх. За умови, якщо Скорпіон не буде «гальмувати», займатися прокрастинацією і відкладати все на потім. Діяти треба зараз.

Остання карта даного розкладу – «Маг», символізує вміння пристосовуватися до обставин, винахідливість і гнучкість у думках і вчинках. Згідно розкладу, наприкінці жовтня Скорпіон може мати досягнення у діловій сфері, якщо буде діяти нестандартно і використовувати всі шанси, які надає йому Всесвіт.

Ви не можете копіювати текст