ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на жовтень 2020 для Овна і таро прогноз на другий місяць...

Астрологи вважають, що другий місяць осені буде дещо спокійніший, ніж її початок. Хоча у жовтні очікуються досить важливі астрологічні події, про які розповіла астролог Анжела Перл. Гороскоп на жовтень 2020 для Овна і таро прогноз на другий місяць осені більш детально вкажуть представникам цього знаку, на що слід звернути увагу. Головна тема жовтня для Овна – кохання і особисте життя.

Гороскоп на жовтень 2020 для Овна підказує, що буде головним

Головна тема для Овна, якій треба приділити увагу у жовтні – кохання і особисте життя. Починається важливий період для вирішення питань в особистому житті. Особливо це стосується тих Овнів, хто самотній і хоче змінити цю ситуацію. Саме ця сфера життя стає головною, особливо після сприятливого Молодика 16 жовтня. Друга половина жовтня ідеально підходить для пошуку другої половинки, романтичних зустрічей і початку відносин. Ті Овна, який давно перебуває у сталих стосунках, варто приділити більше часу коханій людині.

Друга половина жовтня буде сприятливою для Овна й в інших сферах життя – можна провести успішні проекти у бізнесі і втілити у життя свої плани на роботі. При цьому астрологи дають застереження – не можна надто багато працювати, не варто навантажувати себе зайвими турботами. Якщо хтось із знайомих надто часто буде просити про допомогу, краще ігнорувати такі прохання, щоб не витрачати сили і енергію. Овен повинен допомагати, якщо ця поміч дійсно потрібна, але слід просити щось у відповідь, наприклад, послугу. Така вимога зумовлена розташуванням небесних світил і являється важливою, щоб її враховувати.

Таро прогноз на жовтень 2020 для Овна у розкладі старшого аркану на другий місяць осені

Таро прогноз зроблено на картах старшого аркану. Древнє езотеричне гадання дає підказки, які допомагають виокремити головне і побачити нові можливості у ситуації.

Перша карта розкладу – «Диявол», вже з початку жовтня буду випробувати Овна на міцність. Ця карта вказує на те, що необхідно бути пильними і довіряти своїй інтуїції. Це допоможе уникнути і не стати заручником емоцій і шкідливих звичок.

Друга карта розкладу на жовтень для Овна – «Правосуддя», говорить про важливість притримуватися правил. За цією картою, Овну не можна потурати своїм слабостям. Інакше невдовзі доведеться виконувати роботу над помилками, що віддалить Овна від поставленої мети.

Карта «Дурень» («Блазень») у розкладі для Овна на жовтень, вказує на можливість змінити своє життя. За цією картою Овен може сміливо робити вибір, і з оптимізмом і без страху дивитися у майбутнє.

Ви не можете копіювати текст