ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл дає поради кожному знаку...

Анжела Перл – популярний астролог, полюбилася багатьом завдяки своєму оптимістичному підходу до справ. При чому, всі її прогнози спираються на астрологічні події і взаємодію планет і щороку гороскопу кожного знаку Зодіаку. Тому короткий огляд, який дає гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл, може стати в пригоді у перший місяць осені. Загальна характеристика на вересень – більшість планет перебувають у ретроградному напрямку руху, тому це чудовий період для завершення справ

Гороскоп на вересень 2020 року для Овна від Анжели Перл вказує на уповільнення життя

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл дає поради кожному знаку Зодіаку
Поради для Овна від Анжели Перл

Планета управитель знаку Овна – Марс, розвертається у ретроградний напрямок руху. Ця астрологічна подія відбувається 9 вересня. Крім Марсу, ще п’ять планет у вересні перебувають у ретрограді. Для представників Овна, як свідчить гороскоп на вересень від Анжели Перл, це означає – уповільнення.

Астролог радить Овну звернути увагу на поточні справи, щоб спробувати їх завершити. Не варто розпочинати нові проекти, щоб виключити помилки і не попасти у заручники неприємних і непереборних обставин.

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл для Тільця радить не поспішати

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл дає поради кожному знаку Зодіаку
Тілець має рекомендації Анжели Перл на вересень 2020 року

На думку астролога, для Тільця вересень 2020 року – гарний період для завершення важливих справ і для отримання прибутку. На Тільця очікує фінал якихось подій. Анжела Перл дала пораду, яку транслює гороскоп на вересень 2020 року для Тільця: залишити поспіх і відмовитися від новаторства у перший місяць осені.

Ретроградні планети, яких у вересні аж шість, будуть несприятливі для просування нових справ. Тому Тільцю краще за все займатися чимось знайомим і приємним.

Гороскоп на вересень 2020 року для Близнюків від Анжели Перл передбачає зміни в кар’єрі

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл дає поради кожному знаку Зодіаку
Близнюки у вересні повинні слідкувати за діловою сферою життя

Як і для інших знаків, на життя Близнюків суттєвий вплив дає ретроградність планет. Виходячи з астрологічної ситуації, Анжела Перл радить почати вересень із завершення важливих справ. Також, слід займатися тими справами (відновити їх), які раніше не можна було зрушити з місця – настав їх час. Ретроградність планет позначиться на енергетиці. Проте Близнюки зможуть використати цю складну енергетику для досягнення бажаного результату у кар’єрі.

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл для Рака радить тримати емоції під контролем

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл дає поради кожному знаку Зодіаку
Які поради від Анжели Перл на вересень 2020 року отримав Рак

Шість ретроградних планет будуть суттєво впливати на життя і внутрішній світ Рака. В цей період астролог Анжела Перл рекомендує Ракам від сильних емоцій, тому що вони можуть завадити втіленню у життя важливих планів.

В перший осінній місяць Рак може трохи загальмувати, щоб завершити справи, частина яких може стати по-справжньому доленосними. Не варто поспішати з новим, краще завершити те, що довго готувалось для цього. Внутрішня гармонія Рака і готовність наполегливо працювати, ретельно проробляючи проект, стануть підґрунтям для наступних перемог.

Гороскоп на вересень 2020 року для Лева від Анжели Перл радить обдумати майбутнє

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл дає поради кожному знаку Зодіаку
Лев може перепочити від активності

Активні Леви і у вересні будуть готові «штурмувати вершини», але змушені будуть трохи пригальмувати, тому що енергетика ретроградних планет сповільнює всі справи. Але не слід сумувати з цього приводу. Адже це чудовий момент зупинитися і проаналізувати все, що було створено і зроблено за останній час. Також можна «підтягнути хвости» там, де ще не все доведено до потрібного Леву стандарту. Гороскоп на вересень 2020 року для лева дає пораду від Анжели Перл: слід зібратися з думками і направити сили на завершення проектів, які були розпочаті раніше. Це дозволить звільнити час і сили для дійсно важливих справ найближчого майбутнього.

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл для Діви

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл дає поради кожному знаку Зодіаку
Діва поверне всі ситуації собі на користь

Щоб досягти ясності, поставити крапку у справах і стосунках, які були розпочаті раніше, Діва повинна уповільнитися. Вересень стане для представників знаку кульмінацією подій. Для деяких представників Діви початок осені може стати часом випробувань і іспитів на витривалість. Проте Дівам не слід хвилюватися, тому що ретельність і відповідальне ставлення до роботи дозволить Діві повернути всі ситуації собі на користь.

Гороскоп на вересень 2020 року для Терезів від Анжели Перл

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл дає поради кожному знаку Зодіаку
Терези можуть приймати важливі рішення, якщо їм відкриється прихована від них інформація

На початку вересня буде Повня, яка висвітить те, що було приховано раніше. Терези зможуть прийняти правильне рішення, знаючи повну інформацію і це звільнить від тягаря проблем. В цілому, вересень не буде дуже активним через ретроградність шести планет і створювану ними енергетику. Незважаючи на таку ситуацію у небесних світил, Анжела Перл вважає, що Терезам буде простіше приймати серйозні рішення. Правильність прийняття рішень залежить від перевірки всіх фактів і інформації, яку отримують Терези.

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл для Скорпіона радить готуватися до грандіозних проектів у майбутньому

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл дає поради кожному знаку Зодіаку
Шість ретроградних планет, три з яких змінюють свій напрямок, будуть гальмувати активність Скорпіона у вересні

Шість ретроградних планет, три з яких змінять свій напрямок руху, будуть гальмувати активність Скорпіонів. Рекомендація для Скорпіона від Анжели Перл: слід звернути увагу на незавершені справи і проекти, щоб у вересні спробувати поставити в них фінальну крапку. Це порадує довгоочікуваними результатами.

Не варто розпочинати щось нове, тому що його просування забере надто багато ресурсів. Краще  це відкласти на недалеке майбутнє. А поки, можна готувати інформацію по ймовірним справам. Гороскоп на вересень для Скорпіона вказує, що найкраща тактика на цей період – прощання з минулим, звільнення і себе, і часу для того, щоб пізніше розпочати щось цікаве і грандіозне.

Гороскоп на вересень 2020 року для Стрільця від Анжели Перл радить розібратися з минулим

Шість ретроградних планет, три з яких змінюють свій напрямок, будуть гальмувати активність Скорпіонів
Стрілець може покінчити з минулим, яке його засмучує

Перший місяць осені чудово підходить для завершення справ, але зовсім не підходить до початку і розвитку нових проектів. Енергетика шести ретроградних планет буде допомагати Стрільцю закінчити те, що було розпочато раніше. Завдяки підтримці цих нічних світил, поставити крапку буде значно легше. Також, ті справи, які раніше відкладалися, Стрілець може відновити і завершити саме у вересні.

Анжела Перл радить Стрільцю розібратися з минулим у всіх сферах життя, тому що планети полегшать цей процес і будуть сприяти в цьому.

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл для Козерога радить налаштуватися на позитив

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл дає поради кожному знаку Зодіаку
Козеріг може спокійно завершити всі справи, завдяки гарному настрою

Козерог – земний знак Зодіаку, який взагалі не любить полишати щось не закінчене. Тому ретроградність шести планет допоможе йому завершити розпочаті раніше справи. Для отримання результату початок осені просто ідеальний час. У Козерога буде відчуватися нестача енергії через ретроградність планет, тому і сил на щось нове, важливе і глобальне просто не буде.

Проте Анжела Перл радить Козерогу налаштуватися на позитив, неспішно завершити поточні проекти і починати планувати майбутнє. Неспішне обмірковування і планування не дозволить щось упустити, включаючи дрібні деталі.

Гороскоп на вересень 2020 року для Водолія від Анжели Перл радить розібратися з поточними справами

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл дає поради кожному знаку Зодіаку
Щоб йти у майбутнє перемагати, Водолій повинен завершити поточні справи

Схильний до активності Водолій повинен трошки призупинити свій стрімкий біг і не починати нові проекти і не відкривати бізнес у вересні. А все тому, що шість ретроградних планет несуть нестабільну енергетику і уповільнюють всі справи. У Водолія буде недостатньо сил для глобальних змін. Проте, як запевняє Анжела Перл, цих сил буде вдосталь, щоб закінчити те, що було розпочато раніше.

Порада для Водолія, яку дає гороскоп на вересень від Анжели Перл: щоб успішно завершити розпочате раніше, потрібно розібратися з поточними справами і проблемами. Також, слід навести лад у справах, щоб нарешті отримати бажаний результат, на який так довго очікував Водолія.

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл для Риб

Гороскоп на вересень 2020 року від Анжели Перл дає поради кожному знаку Зодіаку
Вересень стане достатньо спокійним і продуктивним періодом для Риб

Прийдешній вересень буде чудовим часом для завершення справ, продовження того, що було розпочато раніше, і отримання довгоочікуваної нагороди. Через вплив шести ретроградних планет, Рибам буде не вистачати сил і енергії для нових починань. Тому в перший осінній місяць Анжела Перл рекомендує представникам цього знаку уповільнитися, щоб звернути увагу на ті справи, які потребують втручання по ним просто зараз.

У вересні обережність і відсутність поспіху допоможуть Рибам залучити в життя позитивні зміни.

Ви не можете копіювати текст