ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на вересень 2019 року для Тільця від Анжели Перл

Гороскоп на вересень 2019 року для Тільця від Анжели Перл

Анжела Перл підготувала гороскоп на вересень 2019 року для Тільця. Астролог Анжела Перл користується повагою у багатьох людей через своє позитивне трактування можливих подій, спричинених розташуванням зірок і планет гороскопу. Багато людей пересвідчилися, що астрологічні передбачення Анжели Перл здійснюються, а застереження – допомагають уникнути неприємностей.

Гороскоп на вересень 2019 року для Тільця від Анжели Перл з 1 по 14 число

В перший місяць осені – вересень, 2 тижні будуть під впливом від Молодика. 30 серпня Молодик перебуває у 5 Домі гороскопу Тільця. Це Дом – радості, дітей, любові, кохання і, навіть, коханців. Тому, з 1 по 14 вересня на представників Тільця очікують романтичні зустрічі, побачення, приємне спілкування з коханою людиною.

Анжела Перл застерігає – може з’ясуватися, що існує любовний трикутник. Тобто у Вашого партнера чи партнерки, є коханець/коханка. Астролог радить при нових знайомствах уточнювати, чи неодружений Ваш новий знайомець.

Перші два тижні представники Тільця будуть відчувати бажання подобатися і бажання завойовувати. тому що на такі настрої вплинуть 2 планети у 5 Домі: Венера  – бажання подобатися, а Марс – буде хотіти завойовувати увагу і схильність.

Перша половина місяця Тільця буде присвячена дітям – записувати у школи чи збирати до навчання. Можливо, у Вас з’явиться бажання народити ще дитину.

Сонце в 5 Домі буде вказувати на ймовірність, що у Тільця з’явиться бажання започаткувати свій бізнес чи паралельно з роботою, чи звільнившись. Анжела Перл радить, якщо у Вас з’явилось бажання реалізовувати себе як підприємець, краще розпочинати справу у перші 2 тижні вересня. Це самий сприятливий час для цього.

Астролог Анжела Перл передбачає, що у період з 1 по 14 вересня 2019 року у Тільця може відбутися доленосна зустріч. Тому будьте уважні до підказок Всесвіту.

Повний Місяць 14 вересня перебуватиме у 11 Домі гороскопу Тільця. Це соціальний Дом – друзів, знайомих колег та Дом мрій. Тобто тих, з ким ми спілкуємося.

Зазвичай, Повний Місяць висвітлює таємниці, скриті мотиви і вчинки. Також, Повний Місяць означає завершення, кульмінацію, підбиття підсумків і висновки. Можливо, представники Тільця захочуть з кимось з друзів розлучитися через непорозуміння або через те, що Ви вирішили, що Вам нема чого шукати у цьому спілкуванні. А може, хто з однодумців переїде в інше місце проживання і Ви будете рідше зустрічатися.

11 Дом гороскопу це також – Інтернет. Тому можливо багато подій, пов’язаних з соціальними мережами і Інтернетом загалом. Наприклад, Ви можете вирішити закрити сайт. Чи відкриєте свій Влог на Ютуб, або зробите сторінку в Інстаграм. Тільця може надихнути ідея заснувати проект в Інтернеті.

Повний Місяць 14 вересня дуже гарний для того, щоб намалювати карту бажань або написати про них. Тобто візуалізувати те, що Ви хочете, про що мрієте. Зазвичай, якщо робити це на Повний Місяць, то такі бажання швидко здійснюються. Анжела Перл радить зробити колаж, це допоможе бачити перед очима позитивний образ своєї мрії, а не зациклюватися на невдачах «Чому не виходить»

Гороскоп на вересень 2019 року для Тільця від Анжели Перл з 15 по 30 число

15 вересня Венера перебуває у 6 Домі роботи гороскопу Тільця. Туди ж, 24 вересня, прийде Сонце. І там же, у 6 Домі гороскопу Тільця буде Молодик. Існує ймовірність, що Тілець 15 вересня розпочне шукати роботу, розсилати своє резюме, або у Вас буде співбесіда з новим роботодавцем.

18 вересня важлива астрологічна подія – Сатурн розвернеться з ретроградного становища, в якому перебував з 29 квітня у Вашому 9 Домі. Сатурн – це планета карми, роботи, зусиль, роботи. 9 Дом – це подорожі, закордон, юридичні справи, освіта. Якщо у Вас щось в цій сфері застопорилося, стояло на паузі, справи не вирішувалися, то після 18 вересня нарешті все почне свій рух, тому що Сатурн повернув з ретроградного становища. Нарешті Ваші справи будуть розглядатися і питання вирішуватися. Наприклад, у Вас не виходило поїхати за кордон, чи не рушив з місця судовий процес – засідання переносились, то тепер все почне рухатися вперед, завдяки виходу Сатурну з ретрограду 18 вересня.

24 вересня, коли Сонце прийде у Ваш 6 Дом роботи і здоров’я. Анжела Перл вважає, що це добрий знак, тому що Сонце буде сприяти отриманню вакансії, чи підписанню угоди, чи для отримання гранту для проекту. Сонце додасть енергії Вашій роботі чи Вашому бізнесу. Це буде дуже сприяти всім діловим процесам і може покращити Ваш матеріальний статок.

Астролог Анжела Перл вважає високу ймовірність отримання доходу Тільцями в останні два тижні вересня.

Молодик 28 вересня в 6 Домі роботи може принести новини щодо Вашої організації або Вашого бізнесу.

По такому проходженню Молодика, Тілець 28 вересня може отримати нову роботу, чи отримати «добро» на новий проект або Ви можете працювати по-новому. Тому що Молодик символізує «Новий» і все, що пов’язано з цим терміном. В даному випадку у поєднанні з роботою: нова робота, новий бізнес, нові співробітники чи керівники, або нове місце знаходження офісу тощо.

Тілець з 28 вересня може проявити бажання щось змінити у житті у сенсі здоров’я, самопочуття. Ви можете захотіти вести правильний стиль життя – більш активний. Також, Тілець може розпочати притримуватися режиму харчування і почати вживати правильні продукти. Якщо Ви вирішите позбутися поганих звичок, наприклад, кинути палити, то 28 вересня чудовий день для цього.

 

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст