ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на травень 2020 року для знаку Терези-жінки

Гороскоп на травень 2020 року для знаку Терези-жінки

Гороскоп на травень 2020 року рекомендує Терезам трохи обмежувати свої бажання. Жінки-Терези повинні слідкувати за витратами і намагатися витрачати менше, ніж заробляти. Представниці цього знаку під впливом Венеру у травні можуть займатися марнотратством на свої витребеньки. Якщо своєчасно не зупинити себе, то можна залишитися з пустим гаманцем.

Гороскоп на травень 2020 року для знаку Терези-жінки: що прогнозують астрологи

В першу декаду травня представницям повітряної стихії доведеться проявляти гнучкість, винахідливість і поступливість на шляху до своєї цілі. Астрологи вважають, що можна не боятися ризикувати, прислухаючись до інтуїції і поклику душі. Терези-жінки повинні стрімко йти до своєї мети, особливо у перші дні травня. Якщо 3, 4 травня будете зволікати, то можете втрати чудовий шанс досягти бажаного.

Другу декаду травня краще витратити на навчання і поліпшення навичок. Для цього можна вивчати спеціальну літературу, проходити відповідні професійні курси або вивчати потрібний предмет дистанційно чи самостійно.

Через несприятливий вплив планет після 15 травня багато представниць Терезів відучують спустошення. Буде відчуття, що час завмер і бажані події ніколи не настануть. Гороскоп на травень рекомендує змиритися і підлаштуватися, тому що це ненадовго.

Третя декада травня буде досить складною і нервовою. Якщо представниця Терезів постарається, то зможе уникнути конфліктів. Проте ймовірно вона стане свідком багатьох суперечок близьких людей. Терези – природжений дипломат, отже мають шанс помирити членів родини. Щоб зблизити друзів, можна разом подивитися сімейну комедію чи інший цікавий для всіх фільм. Спільний перегляд для примирення сторін найбільш вдалим буде 24 і 31 травня.

Гороскоп на травень 2020 року для знаку Терези-жінки: сприятливі і несприятливі дні

Для Терезів травень – гарний час для отримання додаткових знань та покращення вмінь і навичок. Можна піти на курси підвищення кваліфікації або займатися самоосвітою. Засвоєну інформацію не варто поспішати використовувати на практиці – потрібен деякий час, щоб вона повністю засвоїлась. Творчі Терези і ті, хто займається публічною діяльністю, можуть отримати приємні сюрпризи 4, 12, 20 і 28 травня. Найбільша вірогідність того, що гарні новини будуть пов’язані з кар’єрою і фінансами.

Сприятливі дні для Терезів у травні 2020 року: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 27 і 28 травня.

Несприятливі дні для Терезів у травні 2020 року: 7, 8, 15, 16, 23, 24 и 31 травня.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст