ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на травень 2020 року для Водолія-жінки

Гороскоп на травень 2020 року для Водолія рекомендує з вдячністю приймати допомогу. Якщо Водолій-жінка відчує потребу, оточуючи підтримають її або, принаймні, дадуть гарну пораду. Астрологи кажуть, що не треба боятися бути боржником, тому що вся допомога буде йти від щирого серця

Гороскоп на травень 2020 року для Водолія-жінки, астропрогноз

На початку травня може з’явитися бажання, але не варто порівнювати себе з оточуючими. Інакше у Водолія-жінки може впасти самооцінка, складатиметься враження, що інші більш обдаровані, успішні і щасливі. Це може спровокувати сум, зневіру, з яких складно буде вийти. Якщо розумниця-Водолій зосередиться на свої талантах, то в травні має змогу здійснити свою мрію.

У другій половині травня гороскоп для Водолія-жінки вважає сприятливим часом, щоб оновити свій гардероб, змінити образ. Одяг синіх, блакитних, жовтих, зелених відтінків будуть дуже личити і варто звернути на них увагу. Навіть, якщо раніше Ви не носили таких кольорів.

Гороскоп для Водолія передбачає, що у третю декаду травня підсилиться інтуїція і багатьом Водоліям відкриється справжня сутність речей. Якщо Вас хвилює якесь питання чи Ви шукаєте вихід з неоднозначної ситуації, то Вам можуть допомогти карти-таро. Астрологи вважають, що розклад 23 і 30 травня поділиться секретами Всесвіту.

Гороскоп на травень 2020 року для Водолія-жінки вказує на сприятливі і несприятливі дні останнього весняного місяця

Перша декада людей, народжених під сузір’ям Водолія, з 20 по 29 січня, можуть отримати неприємний сюрприз. Наприклад, Ви почнете сумніватися у своїх силах. Найвірогідніше це може статися 1, 9, 17 або 26 травня. Зневіра може занурити у смуток і призвести до депресії. Особливо така ситуація може статися з тими Водоліями, хто щастя близьких поставив вище своїх особистих інтересів. Такий негативний вплив Сатурна. Проте 23 і 30 травня гороскоп для Водолія обіцяє полегшення і погані думки покинуть Вас.

Водолії, народжені у другій декаді – з 30 січня по 8 лютого, матимуть успіх в особистому житті. Розташування небесних світил буде залучати до Вас потрібних людей і забезпечить можливості для здійснення планів. Якщо 4, 13 і 31 травня укласти шлюб або підписати ділове партнерство, вони будуть міцними і успішними. Гороскоп на травень застерігає Водолія від пропозицій, які можуть бути 18 і 27 травня – це може бути обман або підстава.

Третя декада Водоліянароджені з 9 по 18 лютого, за підтримки потужної енергії войовничого Марса, можуть досягти мети, подолавши всі перешкоди на своєму шляху. Найкращі дні для рішучих дій – 5 і 14 травня. А 2 і 19 травня астрологи рекомендують Водоліям цього періоду бути дуже уважними, тому що ризик зробити помилку значно зростає в ці дні.

Сприятливі дні для Водолія: 5, 6, 13, 14, 22, 23, 30 і 31 травня

Несприятливі дні для Водолія: 1, 2, 9, 10, 17, 18, 19, 26 і 27 травня.

Ви не можете копіювати текст