ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на травень 2020 року для Тільця-жінки дає прогноз ймовірних подій

Гороскоп на травень 2020 року для Тільця передбачає зустріч з реальністю. Підопічні Венери – Тільці-жінки почнуть інакше сприймати навколишні події, будувати реальні плани і адекватно оцінювати навколишніх людей. Для багатьох Тільців травень може стати поворотним місяцем у життя. Щоб правильно вчиняти, потрібно враховувати прогноз ймовірних подій від астрологів. Знання, які дні травня сприятливі, а які – несприятливі, допоможуть в цьому.

Гороскоп на травень 2020 року для Тільця-жінки дає прогноз ймовірних подій по декадам

В першій декаді травня хтось з близьких може намагатися контролювати життя Тільця-жінки. Хоча причини для такої поведінки цих людей відсутні. Астрологи рекомендують поставитися спокійно і стримувати свій гнів і різкі слова – скоро людина зрозуміє, що не права.

В середині травня представницям Тільця, які мають домашніх тварин, слід звернути увагу на їх самопочуття. Якщо будуть помітні зміни у поведінці домашнього улюбленця, потрібно звернутися до ветеринара, найкраще – 18 травня. Скоріше за все – тварина захворіла.

Якщо Тілець-жінка тільки планує заводити собі тварину, астрологи радять почекати. Тому що у тварини може бути слабкий імунітет і поганий характер.

Після 20 числа, в третю декаду травня, Тілець-жінка може покращити свій матеріальний стан. Можливо, хтось із знайомих зробить пропозицію участі у вигідному проекті. Крмі того, астрологи передбачають, що 27 травня різко зросте везіння, тому можна спробувати удачу і придбати лотерейний квиток.

Гороскоп на травень 2020 року для Тільця-жінки дає прогноз на особисті стосунки

Розташування небесних світил негативно вплине на особисті стосунки. У першій і другій декаді травня, Тілець-жінка зіштовхнеться з розбіжностями, сварками, які можуть перерости у неприємні скандали. Ні жінка-Тілець, ні її друга половинка, не захочуть поступитися і будуть діяти лише у своїх інтересах.

Травень 2020 року стане справжнім іспитом, деякі пари розійдуться назавжди. А ті, хто зможе зберегти кохання, стануть ще ближчими один для одного. Гороскоп на травень 2020 року стверджує, що представникам Тільця напруження у відносинах допоможе побачити партнера без рожевих окулярів, зрозуміти його справжні цінності, з’ясувати, чого він прагне. І це допоможе Тільцю розібратися у своїх власних почуттях.

Які дні будуть сприятливими у справах для Тільця, а які  – ні

Сприятливі числа місяця: 1, 2, 9, 10, 11, 18, 19, 26 і 27 травня.

Несприятливі дні місяця: 5, 6, 13, 14, 22, 23, 30 і 31 травня.

Ви не можете копіювати текст