ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на травень 2020 року для Рака-жінки: поради астрологів, які вказали вдалі...

Гороскоп на травень 2020 року передбачає, що останній місяць весни буде сповнений для Рака ностальгією. Астрологи не виключають, що зустріч з минулим і людиною з тих часів, може повністю змінити життя представників цього знаку.

Гороскоп на травень 2020 року для Рака-жінки: поради астрологів

На початку травня всі поїздки успішні. Але астрологи радять представницям Рака брати з собою родича, якщо вона поїде у подорож. Зі знайомими чоловічої статі можливі суперчки, які можуть перерости у серйозний конфлікт. Якщо Рак-жінка планує придбати авто, слід подивитися на пропозиції 7 травня – ймовірно будуть цікаві пропозиції за прийнятною ціною. Проте оформлювати документи потрібно трохи пізніше, орієнтовно – 15 травня.

У середині травня астрологи рекомендують Раку-жінці більше уваги приділяти домашнім справам. Можливо підклеїти шпалери, зробити перестановку, доглядати за квітами. Щоб зробити домівку більш затишною, можливо треба придбати щось з декору. Сприятливий день для таких покупок 16 травня – Рак-жінка зможе знайти потрібну річ зі знижкою.

В останню декаду травня підвищується ризик фінансових втрат. Тому, перед тим, як вкладати кошти, потрібно добре все зважити. Невиправданий ризик може призвести до збитків. Астрологи застерігають: наприкінці місяця не можна давати гроші в борг, навіть друзям. Бо борги повернуть зовсім не скоро.

Гороскоп на травень 2020 року для Рака-жінки: вдалі і невдалі дні

Раки, народжені у першу декаду з 22 червня по 1 липня, матимуть підйом сил, що дасть змогу активно рухатися вперед. Успіх, завдяки підтримці войовничого Марса, астрологи передбачають 7 і 23 травня. Особливо це стосується представників цього знаку, які зайняті у науковій сфері, у медицині чи юриспруденції. Менш активні представники знаку можуть сподіватися на сприяння у справах 15 і 31 травня. Багатьом Ракам доведеться приймати важливі рішення. 3, 11, 19 і 27 травня краще не робити цього.

Представникам Рака 2 і 3 декади гороскоп на травень також передбачає сили і енергію. Ці люди будуть активно допомагати рідним, друзям і колегам. Сонце посприяє тому, що 8, 16 і 24 травня буде позитивна новина від керівництва. Представники творчих професій захочуть побути на самоті, щоб подумати 4, 12, 20 і 28 травня.

Вдалі дні: 7, 8, 15, 16, 23, 24 і 31 травня.

Невдалі дні: 3, 4, 11, 12, 19, 20, 27 і 28 травня.

Ви не можете копіювати текст