ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл

Астролог Анжела Перла підготувала гороскоп на травень 2019 року. Для багатьох знаків цей місяць принесе зміни у життя і буде періодом серйозних випробувань і наполегливої праці.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл для Овна

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл
Планети у травні 2019 року будуть у всьому підтримувати Овна

На початку місяця з 1 по 15 травня Овен буде мов магніт, притягувати до себе захоплені погляди оточуючих. Бо Венера ще знаходиться у Вашому знаку – Овна.  Це буде чудовим часом для ефективних перемовин і підписання вигідних угод. Самотні Овни в цей період мають шанс зустріти свою другу половинку.

У другій половині травня можлива неочікувана фінансова винагорода. В Овна може зародитися цікава ідея, яка стане в нагоді у вирішенні фінансових питань. З 17 травня астролог Анжела Перл вважає вдалим періодом, щоб розпочати ремонт в оселі. Також у другій половині травня, в Овна ймовірні поїздки чи, навіть, переїзд на нове місце проживання.

Можливі конфлікти з близькими через Вашу точку зору – енергію Марса краще перенаправити в інше русло. Після 22 травня зорі будуть сприяти діловій сфері Овна та поширенню контактів.

Всі планети будуть на боці Овна і допомагатимуть йому в реалізації всіх планів.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл для Тільця

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл
У житті Тільця обов’язково відбудеться щось нове у травні 2019 року

Травень надасть Тільцю всі ресурси для нових починань, бо Уран у знаку Тільця. Новий Місяць 4 травня буде у Вашому знаку, а це дасть впевненість в собі. Якщо у Тільця день народження поряд з новим Місяцем 3, 4 чи 5 травня – весь рік Ви будете почувати підтримку Всесвіту. Таке явище у зодіакального знаку буває лише 1 раз на рік. З початку місяця Тілець буде чітко розуміти, що все вийде і все гарне ще попереду. Після 7 травня Тільця очікує несподіване грошове надходження, на яке Ви навіть не розраховували.

З 17 травня буде добре займатися справами, які пов’язані з навчанням і саморозвитком. А на повний Місяць 18 травня Тілець може дізнатися щось нове, таємниче, те, що раніше було невідоме у стосунках.

В життя Тільця прийде щось нове: чи то кохання, чи то нова робота, чи звістка про дитину. Астролог Анжела Перл бачить в гороскопі Тільця на травень, що однозначно щось нове відбудеться. Сприятливий місяць по догляду за собою, приділіть більше уваги іміджу, косметичним процедурам та масажу.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл для Близнюків

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл
Травень стане для Близнюків періодом підбиття підсумків і плануванням нового

Близнюки закінчують свій солярний цикл і тому травень буде гарним для завершення розпочатих справ. Астролог радить сфокусувати свою увагу на особистому житті. Перші дні до 10 травня Близнюкам варто займатися очищенням організму, наведенню ладу як у думках, так і в домівці. Варто звільнитися від токсичних людей чи ненависної роботи. До третьої декади травня Близнюки будуть відчувати нехватку енергії та спустошення.

Друга половина місяця, з 21 травня буде більш активною, енергія Близнюків почне зростати. Щоб добре себе почувати, гороскоп від Анжели Перл на травень радить займатися фізичними вправами і бути обережними з вживанням алкоголю. Підходящий період для купівлі чи продажу автомобіля.

Травень для Близнюків – гарний час, щоб побуті на самоті, розібратися в собі і зрозуміти, що Ви насправді хочете. У цьому можуть допомогти підказки Всесвіту.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл для Рака

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл
Друга половина травня принесе Раку багато новин і позитивних змін

Раки будуть соціально активні в травні: спілкування з друзями чи знайомства з новими людьми у соціальних мережах. Травень дуже гарний період у Рака для започаткування нового бізнесу, особливо мережевого (мережа аптек, мережа перукарень тощо)

Можливі сюрпризи бо всі планети будуть єднатися у вашому домі з Ураном з 17 по 19 травня. З 17 травня у Рака з’явиться мотивація та рішучість – я усе зроблю: у спорті, у ділових справах, в особистому зростанні. Повний Місяць 18 травня може принести багато надій і позитивних змін в особистому житті, допоможе отримати ясність, що відбувається.

Після 22 травня Раку буде слушно очистити своє життя: звільнити свої думки від негативу, припинити спілкуватися з токсичними людьми; варто прибрати в домівці, щоб зробити її більш затишною.

В травні Анжела Перл радить внести баланс між Вашою роботою і здоров’ям – не перевантажуйте себе. В останній місяць весни на Рака очікують явні зміни. Якщо Ви хочете зустріти кохання, не сидіть на місці, а відвідуйте цікаві місця і знайомтеся. Якщо відношення не перейдуть в особисті, то ділових партнерів і друзів Рак точно заведе.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл для Лева

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл
Лев може змінити свій світогляд

Травень у Лева буде дуже активним в професійній сфері, поставлення нових цілей, які будуть реалізовуватися. Для цього в Лева буде багато сил та енергії, які нададуть планети. Новий Місяць 4 травня буде сприяти новим досягненням у Лева, Вам потрібно починати діяти і Ви отримаєте результат. Астролог Анжела Перл акцентує увагу, що Новий Місяць – від слова Новий, буде сприяти всьому новому започаткуванню. У Вас буде 5 планет з 10 у Вашому домі і вони будуть суттєво впливати на Лева. Уран може принести несподіваний поворот у житті – Ви зміните плани, чи Ви зміните ставлення до чогось.

Меркурій для Лева це планета, що керує сектором фінансів. У поєднанні з Ураном Ви можете отримати несподівану інформацію щодо фінансів. І надалі Ви зможете отримати фінансову підтримку бізнесу чи несподівану допомогу зі сторони.

У другій половині місяця у Лева може з’явитися інформація або відкриється якась таємниця, яка вплине на Ваш світогляд. Варто приділити увагу здоров’ю. У Лева буде енергія і бажання позбутися від чогось в своєму житті як від токсичних людей, поганих звичок, так і від речей, що заважають йти вперед.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл для Діви

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл
Діви повинні приділяти увагу всім справам, пов’язаним з закордоном

Новий Місяць 4 травня принесе Діві розширення світогляду: Ви отримаєте нові знання, нові враження, можлива поїздка за кордон, навчання, пізнання нового для Вас. Багато що у Діви буде пов’язано з закордоном, зверніть на це увагу – у Вас будуть великі можливості у міжнародному бізнесі, чи навчанні в західному виші, вивчення іноземної мови, починайте роботу в цьому напрямку після 4 травня. Це дає Вам віконце в майбутнє. Діва зробить наступний крок у духовному пошуку. На Вас очікує відкриття якихось таємниць

З 16 травня Діва може зустріти своє кохання і це може бути людина з-за кордону. Також, знаходження Венери у Вашому домі буде сприяти всім перемовинам з партнерами – вони будуть успішними. Анжела Перл вказує на те, що у Діви підвищиться соціальна активність у всіх сферах життя – Ви почнете більше спілкуватися, ходити у публічні місця. І це буде приносити Вам задоволення.

Гороскоп від Анжели Перл на травень рекомендує Діві бути гіперактивною та ініціативною, щоб змінити ритм життя і виконувати основну роботу. Пасивність зараз не на часі. Потрібно прискіпливо і уважно поставитися до грошей і кар’єри. Якщо не хочете втратити роботу, то нікому не розповідайте про свої плани.

Для Діви будуть сприятливими поїздки, нехай навіть на невеликі відстані. Не забувайте про відпочинок і сон, щоб не нашкодити здоров’ю. Кінець місяця принесе несподіване знайомство, яке може перерости в теплі стосунки.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл для Терезів

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл
Терези повинні бути уважними до стосунків і фінансів

Перші два тижні з 1 по 15 травня Венера у домі Терезів допоможе проводити будь-які перемовини – Вам все вдасться, це прекрасний час, щоб примиритися і знайти порозуміння.

Травень буде вдалим для фінансових надходжень для Терезів зі сторони: чи то поверхня боргу, отримання спадку, кредит, підвищення зарплатні у Вашої другої половинки.

З 17 травня Терези будуть більш наполегливо працювати на роботі, просовувати свій бізнес, розвивати нові проекти, щоб досягти нового результату. У другій половині травні можливі конфлікти через те, що Марс буде впливати на Вас. Тому астролог Анжела Перл радить Терезам пере направити енергію і мирне русло – більше працювати, займатися спортом, подорожувати. З 22 травня будуть успішними всі справи, пов’язані з подорожами.

Травень суттєво впливає на 2 важливі сфери в житті Терезів: гроші і стосунки. Тому приділіть більше уваги цим сферам життя. Терези матимуть змогу в останній тиждень травня відновити конструктивне спілкування з важливими людьми і Ви помиритеся з кривдниками. Це сприятливий момент для зміцнення сімейних зв’язків, а в любовні союзи повернеться взаєморозуміння і ніжність.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл для Скорпіона

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл
Скорпіон повинен навчитися контролювати свій емоційний стан

Головна тема травня для Скорпіона будуть стосунки – активне спілкування з чоловіком або дружиною, партнерами, організаціями. Після нового Місяця 4 травня на Терези можуть очікувати сюрпризи як приємні, так і не дуже. Буде поворот подій, на який Ви не очікували.

В середині місяця Терези можуть очікувати на новину чи важливу інформацію. З 16 травня Терези матимуть нагоду помиритися з людьми, планети будуть цьому сприяти і допомагати. В цей період також можна очікувати на подарунки чи фінансову допомогу.

Повний Місяць буде 18 травня у Вашому знаку – у Скорпіоні. Тут Повний Місяць допоможе Вам прийняти дуже важливе рішення, на яке Ви довго не могли зважитися. Також, після 18 травня може буде прорив – користуйтеся моментом, бо у Вашому домі Повний Місяць заходить раз на рік. І в цей час Ви будете найбільш сильними енергетично і емоційно, це відродження у новій якості.

В особистому житті у другій половині травня гороскоп від Анжели Перл передбачає знайомство з цікавою людиною, яка в подальшому може стати дуже близькою.

Головна задача для Скорпіона – навчитися контролювати свої емоції. Наприкінці травня планети допоможуть Скорпіону  підняти свою самооцінку. Якщо Скорпіон мріяв про відпустку або подорож, травень – найсприятливіший період, щоб пізнати себе і світ.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл для Стрільця

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл
Стрілець може отримати підказу у віщому сні в районі 18 травня – на Повний Місяць

Новий Місяць 4 травня принесе Стрільцю нову енергію, новини, інформацію, що стосується роботи, нових клієнтів чи новий контракт. Можливий несподіваний поворот подій, сюрприз. Стрілець може отримати премію чи підвищення зарплати, або нову посаду. Не виключений службовий роман – бо Венера ввійде в сектор роботи Стрільця.

Розстановка планет вказує на те, що Стрілець змушений буде більше уваги приділити здоров’ю та стилю життя. Якщо Ви будете звертатися за медичною консультацією, Анжела Перл радить отримати її від декількох спеціалістів. Взагалі середина травня буде гарною для Стрільця зміни спосіб життя, переосмисливши необхідність слідкувати за здоров’ям.

Після 17 травня Стрілець може дізнатися нову інформацію, що примусить інакше глянути на партнера, знайомих. Це може стати кризисним періодом, але його потрібно пройти, щоб побачити хто є хто. Стрільці можуть знайти себе в езотериці: Вас зацікавить астрологія, таро, гадання. Звертайте увагу, що Вам насниться 18 травня – Ви можете отримати підказку у віщому сні.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл радить Стрільцю присвятити час собі: відвідати косметолога, перукаря, стиліста. Це вдалий час для відвідування світських і культурних заходів.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл для Козерога

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Романтика і приємні зустрічі очікують у травні на Козерога

Козерог буде в чудовій ситуації, бо новий Місяць буде 4 травня в Вашому домі радості. А це символізує нові, радісні події – Ви можете закохатися, зустріти свою другу половинку; Ви можете започаткувати новий проект, який багато важить для Вас. Взагалі, травень обіцяє Козерогу багато романтичних побачень і приємних зустрічей.

Козерог буде мати нову інформацію щодо свого бізнесу чи самореалізації: Ваше хобі може перерости в бізнес, який буде приносити і задоволення, і достаток. Астролог не виключає операцію у період з 1 по 16 травня.

Козероги не люблять незаплановані речі, але астролог попереджає, що з 15 по 19 травня можливі несподіванки. Це може бути несподівана зустріч, роман, шок від стосунків. Багато енергії Козерог буде витрачати на роботу. Також Козерог може вирішити змінити режим і зайнятися спортом.

Після 17 травня можуть бути конфлікті у сім’ї чи в бізнесі. Якщо труднощі будуть у бізнесі, Козерогу потрібно активно діяти і відстоювати свою позицію. Повний Місяць 18 травня може призвести до великої соціальної активності Козерога як у реальному житті, так і в соціальних мережах. З  22 травня Козерогу відчують зростання енергії і покращення самопочуття.

Весь місць планети будуть у ретроградному стані для Козерога. Це означає, що Вам буде легше сфокусуватись на чомусь одному, виокремити важливе, розставити пріоритети. Можливо, це буде період для стратегічного планування на подальше майбутнє більш глобально.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл для Водолія

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Водолій повинен визначитися, що важливе для нього в житті

На початку травня Водолія очікує новий крок у напрямку до Вашої мрії: Ви можете взяти кредит, щоб купити житло, можливо Ви зміните місце проживання, чи до Вас завітають гості. Багато нового буде пов’язано з нерухомістю – початок ремонту, будівництво дачі, оформлення документів, все зрушиться з місця після 4 травня.

В особистому житті Марс буде надихати на нові стосунки. В травні у життя Водолія ввійде нова людина, і це повністю займе Ваші думки. Це прекрасний час для побудови особистого життя. Сімейних ж Водоліїв чекає перехід на новий рівень стосунків.

Перші два тижня травня для Водолія будуть сприятливим темам дому і сім’ї,  і все, що з цим пов’язане, буде дуже успішним. Якщо і будуть якісь негаразди, вони не фатальні і Водолій легко їх виправить.

Після 17 травня можуть бути конфлікти на роботі, або Ви будете багато працювати і віддавати енергії справі.

У травні Водоліям необхідно навести порядок у фінансах: бездумне витрачання грошей не принесе Вам радості. Відмовившись від не обов’язкових придбань, Ви відчуєте інший смак життя.

У травні гороскоп від Анжели Перл радить розібратися, що для Вас головне і до чого Ви йдете. Ви зможете зробити новий крок в досягненні мети, або, якщо Ви вважаєте, що ситуація зайшла в глухий кут, Ви зможете переоцінити все і завершити цей проект.

Гороскоп на травень 2019 року від Анжели Перл для Риб

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Травень принесе Рибам багото зустрічей і знаймств

Перша половина травня буде активною у спілкуванні Риби з родичами, друзями та знайомими. Можливо у Вас з’явиться нове коло спілкування, бо Ви почнете навчання, чи у Вас буде нове місця проживання, чи приїдуть родичі, або Ви будете подорожувати.

У період з 7 по 9 травня Риби можуть отримувати нову інформацію у різноманітних сферах.  У Риб буде багато справ до 16 травня, пов’язаних з домом і роботою по ньому.

З 17 травня Риби будуть активними у спорті. У цей період у Риби буде бажання подорожувати з коханою людиною. Також, Марс, який буде знаходитися в одному з Ваших домів, спонукає Вас до активної діяльності. Повний Місяць після 18 травня буде сприяти духовним пошукам Риб, що може змінити Ваш світогляд. Після 20 травня Рили відчують приплив енергії і сил. Будуть вдалими всі питання, які пов’язані з нерухомістю.

У травні Рибам варто бути уважними і розважливими, така політика принесе удачу і масу вигод. Думайте про події, що відбуваються, аналізуйте характери людей і власну поведінку, працюйте над подоланням шкідливих звичок.

Рибам у травні потрібно активно зустрічатися з тими друзями, з якими Ви давно не бачилися, і приділяйте увагу старшим членам своєї родини.

Ви не можете копіювати текст