ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку

Астропрогноз на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку може стати в нагоді кожній людині, щоб зрозуміти на які важливі події можна очікувати в останній місяць весни. Гороскоп на травень 2019 року допоможе справлятися з труднощами та планувати свій час максимально ефективно.

Гороскоп на травень 2019 року для Овна

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Середина травня 2019 року буде найбільш сприятливою для Овна

Астрологи вбачають велику активність планет з 12 по 15 травня, як результат – удача сама буде йти до рук Овна. Ваші сили будуть на піднесенні, тому в середині травня Ви можете активно діяти. З 16 травня енергетика планет почне спадати, тому Овну потрібно виконати всі важливі справи у першій половині місяця. Загалом, гороскоп передбачає травень як динамічний і неспокійний період.

Наприкінці травня можливі деякі складнощі в особистому житті. Астрологи пояснюють це енергетичною перебудовою навколишнього середовища. Уважність Овна в кінці травня знизиться, тому потрібно приділяти достатньо часу для відпочинку.

Гороскоп на травень 2019 року для Тільця

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Складний початок місяця для Тільця, але з 15 травня все зміниться на краще

Початок травня очікується досить складним для Тільця, бо Вам доведеться постійно боротися з негативними емоціями. Якщо Тілець зможе підняти свій настрій і зарядить оптимізмом близьке оточення, то початок травня може стати більш успішним. На початку травня краще не робити дорогі покупки.

Гороскоп порадує Тільця: з 15 травня планети вийдуть з проблемного стану і енергетика цього знаку Зодіаку суттєво зросте. Це призведе до хорошого настрою у Тільця, підвищення його працездатності, удачі. У вас знову буде проявлятися чудовий гумор, інтуїція запрацює більш потужно, а це найкращі помічники у спілкуванні з людьми.

Гороскоп на травень 2019 року для Близнюків

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Чудовий місяць для Близнюків, особливо з 21 травня

Прогноз зірок вказує на те, що травень – дуже гарний період для Близнюків. Планети, які впливають на удачу Близнюків, перейдуть у дуже сприятливий період, особливо після 21 травня. Гороскоп радить Близнюкам присвятити травень роботі, самотнім – пошуку другої половинки, а сімейним Близнюкам – більше спілкуватися з рідними та близькими. В травні будуть і складні дні, тому спілкування з однодумцями допоможе пережити їх.

Астрологи радять Близнюкам ділитись позитивом з оточуючими, який вони можуть генерувати у великій кількості. Вам потрібно допомагати друзям і близьким повертати віру у себе і свої сили, боротися з негативом. Астрологи вважають, що не варто критикувати людей, бо в травні всі будуть більш чутливими та легко будуть ображатися.

Гороскоп на травень 2019 року для Рака

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
В середині травня 2019 року Раки повинні бути пильними

Астрологи попереджають Рака про складний період з 11 по 23 травня. У зв’язку з цим експерти радять Раку в цей період побільше часу знаходитися вдома. Ви можете провести генеральне прибирання чи переставити інакше меблі перед 11 травня, щоб у наступні два тижні у Вашій домівці панувала позитивна енергетика. Вона допоможе Ракам відновлюватися.

Загалом, травень буде сприяти роботі, романтичним стосункам, придбанню різних речей. За виключення вищезазначеного періоду. Раки можуть стати лідерами на роботі, цьому буде сприяти їх великодушність, ініціативність і працездатність.

Гороскоп на травень 2019 року для Лева

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Гасло травня для Лева – самореалізація

Леви повинні в травні 2019 року прагнути до самореалізації. Гороскоп прогнозує успіх творчим та ініціативним представникам цього знаку, тим, хто шукає нестандартні рішення поточних завдань. Спілкування зі старшими людьми, може збагатити досвід Лева.

Стабільний місяць, в який на Лева не очікує багато серйозних проблем. Зорі радять навчитися більше довіряти своїй інтуїції та слідувати поставленим завданням. Це ідеальний час для Лева у боротьбі з комплексами і для підвищенням впевненості в собі.

Гороскоп на травень 2019 року для Діви

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Діви повинні уникати марнославства та гордощів

До 20 травня Діви повинні контролювати емоції і уникати будь-яких конфліктів з людьми, які важливі для Вас. З 5 по 15 травня планети будуть в активній фазі, тому події будуть змінюватися часто і різко. В травні для Діви будуть загрозою прояв таких рис характеру: марнославство, гордість, прагнення до влади, ревнощі. Займайтеся духовними практиками, щоб уникнути негативу. Якщо сварка все ж таки неминуча, астрологи радять Діві бути дуже обережною, бо це може зруйнувати стосунки чи справи, які вибудовувалися місяцями, чи, навіть, роками.

На роботі, в дружбі або в особистому житті можуть з’явитися нові спільні прагнення та цілі. Це символ того, що все рухається в правильному напрямку

Гороскоп на травень 2019 року для Терезів

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
З середини травня у Терезів підвищиться активність і жага до життя

Терези повинні боротися з проявом негативу в своєму житті. До 15 травня енергетика планет буде нестабільною, що вплине на включення підсвідомих негативних процесів у Терезів, які провокують появу комплексів.

Після 15 травня планети почнуть позитивно впливати на підсвідомість Терезів, що позитивно відобразиться на якості життя: Ви будете шукати нові захоплення, отримаєте внутрішню мотивацію до пізнання нового, в коханні буде відчуватися підйом. Друга половина травня для Терезів буде вдалою, Ви зможете втілити в життя багато своїх планів та з’явиться бажання зробити щось нове та грандіозне. Терезам важливо підтримувати своїх членів сім’ї, даруючи їм той оптимізм, який буде у Вас з другої половини травня.

Гороскоп на травень 2019 року для Скорпіонів

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Скорпіон повинен навчитися читати підказки Всесвіту

У першій половині травня Всесвіт буде посилати Скорпіону певні знаки, до яких варто прислухатися. Знаки долі можуть допомогти Скорпіону побачити оптимальний шлях для просування справ у будь-якій сфері. В цілому Скорпіони стануть більш життєлюбними, тому багатьом захочеться чогось нового, яскравих вражень. Астрологи рекомендують частіше міняти обстановку, заводити нові знайомства і більше спілкуватися з різними людьми

У другій половині травня у Скорпіона можуть виникнути негаразди, тому варто до 16 числа навести лад у домівці і викинути весь мотлох. Це оновить енергетику житла і зробить її більш позитивною. У рідних стінах Ваша інтуїція буде більш сильною і допоможе вбачати підказки Всесвіту.

Гороскоп на травень 2019 року для Стрільця

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Спокійни місяць для Стрільця прогнозує гороскоп

Травень по прогнозу гороскопа для Стрільця, буде досить стабільним, бо планети будуть спокійними і передбачуваними. Це добре, але з іншого боку – позбавлятися від сумних думок буде складніше через повільність і плинність, яка буде затягувати Стрільця у смуток. Тому Стрільцям важливо використовувати духовні практики – медитацію, йогу та інші, щоб не впадати у меланхолію. Гарний настрій буде пробуджувати на активність. Це добре позначиться на справах і в коханні.

Енергетичний застій може спричини апатію і бездіяльність. Тому Вам варто відправитися у подорож, чи змінити роботу, активно знайомитися і спілкуватися з новими людьми.

Гороскоп на травень 2019 року для Козерога

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Козерог буде емпатом в травні 2019 року

Козерог, завдяки своєму позитивному мисленню, буде притягувати до себе удачу. Але з 16 травня планети втратять частину своєї позитивної енергії, що зробить Козерога більш вразливим.

Прояви м’якості і чутливості в травні абсолютно ні до чого, оскільки в цей час потрібно проявляти силу волі, терпіння і працьовитість. Гороскоп передбачає, що у Козерогів підвищиться емпатія. Як наслідок, Козерог буде краще знаходити підхід до людей, отримувати їх довіру.

В кінці травня Козероги можуть стати більш імпульсивними. Можуть з’явитися нові фобії і комплекси. Через це знизиться працездатність і продуктивність в цілому. Тому зорі, щоб виправити можливий негатив, радять Козерогу спілкування з приємними людьми, які допоможуть Козерогам повернути віру в себе.

Гороскоп на травень 2019 року для Водолія

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Травень гарний час для Водолія займатися самоосвітою і самовдосконаленням

Астрологи застерігають Водолія від спілкування з енергетичними вампірами і токсичними людьми. Водоліям поки не варто активно знайомитися і створювати нові стосунки – не на часі. Ваша активність суттєво зросте 23-25 травня, тому всю колективну роботу краще перенести на цей період. В травні для Водолія буде слушно займатися самоосвітою та навчанням, бо це, крім пізнання нового, поліпшить Вашу пам’ять.

Вдалими для Водолія будуть відрядження і подорожі в інші міста або навіть країни. Потрібно змінювати «картинку» якомога частіше, щоб не відбувалося енергетичного застою, який негативно відбивається на цьому знаку Зодіаку. Гороскоп радить не звертати уваги на плітки і чутки, не вступати в конфлікти. Водоліям не потрібно намагатися відновити справедливість ціною власної репутації.

Гороскоп на травень 2019 року для Риб

Гороскоп на травень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Риби повинні відстоювати свою правоту

Початок травня може ознаменуватися для Риб непорозумінням і сварками з оточуючими. Але гороскоп вважає, що не варто йти на поступки, якщо це шкодить Вам. Рибам знадобиться більше мужності і сили волі, щоб відстояти свої інтереси.

З 15 травня у Риб з’явиться багато нових можливостей, бо енергетика планет стане дуже позитивною і гармонійною. Це буде гарний час для духовних практик, пошуку себе, нових знайомств і активного спілкування. Риби можуть займатися інтелектуальною працею, шукати нові захоплення і хобі. Риби відчують підвищення енергетичних сил ближче до кінця весни.

Ви не можете копіювати текст