ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку

Прийдешній 2020 рік багатий на астрологічні події, які суттєво впливають на життя людей. Основні події описані у календарі астрологічних подій на 2020 рік Анжелою Перл. В січні цього року буде кілька важливих і рідких астрологічні події. Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл розповість, як ці події вплинуть на знаки Зодіаку.

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для Овна

Астролог радить представникам знаку Овна продумати максимально детальні плани як на січень, так і на весь 2020 рік. Овен може очікувати на початок змін у кар’єрі вже у січні і до кінця року в цій сфері будуть суттєві зміни. Також, Анжела Перл передбачає зміни статусу Овна – одруження, народження дитини.

Січень 2020 року буде сприятливим для подорожей, початку занять спортом або помірними фізичними навантаженнями. Успішними будуть справи, пов’язані з творчістю, написанням книг, веденням особистого блогу.

Детальний гороскоп астрологічних подій і їх вплив на Овна

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для Тільця

Для більшості представників знаку Тільця початок 2020 року буде достатньо успішним і відкриє багато перспектив. Астролог вважає, що на Тільця очікують приємні враження як в особистому житті, так і в особистій сфері. На початку місяця ймовірна поїздка, яку Ви запланували раніше. У другій поливні січня варто навести лад у своїх фінансах. Якщо наполегливо працювати, не виключено, що Тілець отримає підвищення на роботі.

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для Близнюків

Січень принесе Близнюкам сили і енергію. Багато представників Близнюків відчують в собі дар передбачення, інтуїція також буде на високому рівні. Представники цього знаку зможуть заздалегідь передбачати думки і вчинки людей. Такі здібності допоможуть Близнюкам впоратися з будь-якою складною справою і розвернути ситуацію на свій бік.

У Близнюків можливі сварки з партнером по бізнесу або конфліктні ситуації з клієнтами. Проте не варто хвилюватися, адже Близнюки все можуть вирішити мирним шляхом. Астролог застерігає, щоб Ви не несли робочі проблеми додому, щоб не переносити неприємну ситуацію на рідних.

Детальний гороскоп астрологічних подій і їх вплив на Близнюків

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для Рака

Багато Раків зіткнуться з проблемами в особистому житті, що може спровокувати кризу у відносинах в парі. Багато представників Рака будуть відчувати, як змінюються їхні почуття по відношенню до партнера, який раптово почав тиснути на них, став надмірно вимогливими.

З середини місяця настане ясність і чітке розуміння, як рухатися далі. Кінець місяця – вдалий час для початку боротьби з шкідливими звичками. Подолати згубну залежність зараз буде легше.

Детальний гороскоп астрологічних подій і їх вплив на Рака

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для Лева

Лев у січні 2020 року повинен звернути увагу на свій психологічний стан. Вам потрібно навчитися відпочивати у колі сім’ї, з друзями, навчитися релаксувати у колі однодумців. Важливо пам’ятати, що на світі існує не лише робота, а й відпочинок. Леву варто розподіляти час і на справи, і на відпочинок.

Астролог вважає, що для Лева січень 2020 року – гарний період для початку нових справ. Якщо Ви зважено підійдете до цього питання, то вже з лютого можете побачити перші результати своєї праці.

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для Діви

Астролог не радить представникам Діви складати нові плани у січні 2020 року, а от всі поточні питання Діва може з легкістю вирішити. У перший місяць року планети гороскопу підказують, що можливі купівля чи продаж будинку, квартири, дачі або іншої нерухомості. Можливо, Діва захоче зробити ремонт у своєму помешканні.

Для Діви буде добре тішити свою другу половинку подарунками, презентами – це поліпшить стосунки у парі. Не забувайте у січні приділяти час і собі, наприклад, нарешті вдосталь виспатися, зробити приємні подарунки для себе. Не зайвим для Діви буде і виходити у світ і розважатися з друзями на веселих заходах.

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для Терезів

Для Терезів буде відчутним позитивний вплив тотемної тварини року – Білого Металевого Щура. Зорі і планети гороскопу також будуть прихильними до Терезів. Завдяки допомозі Всесвіту і близьких людей, представники цього зодіакального знаку можуть отримати гарні результати у справах і реалізувати давно задумані плани.

Існує висока ймовірність, що у Терезів зміниться коло спілкування, що позитивно вплине на якість Вашого життя. Багато представників цього знаку у січні поїдуть за кордон – чи то у відрядження, або ж на відпочинок.

Детальний гороскоп Анжели Перл для Терезів на 2020 рік

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для Скорпіона

Січень 2020 року принесе Скорпіону мир і злагоду, цей зимовий місяць для Вс пройде спокійно і стабільно. Якщо виникнуть складнощі, не варто їх уникати, адже в січні Скорпіон може впевнено їх подолати, якщо проявить витримку і терпіння.

Гороскоп на січень вважає, що це хороший період для активності у фінансовій сфері. Можливо, у Вас з’явиться нове джерело доходів і Ви зможете зробити нові придбання.

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для Стрільця

Чудовий період для Стрільця, адже у січні 2020 року Вам буде все вдаватися. Стрілець буде встигати приділяти час і сім’ї, і улюбленій роботі. На роботі, до речі, не виключено  підвищення. Невдалекі поїздки будть продуктивними і приємними.

Січень стане гарним періодом для нових починань Стрільця. В особистому житті все буде просто чудово. Однак варто додати в стосунки більше романтики і відвідати кілька культурних заходів, наприклад концертів або вистав. Здоров’я Стрільця буде добрим.

Детальний гороскоп астрологічних подій і їх вплив на Стрільця

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для Козерога

Прийдешній січень 2020 року принесе Козерогу шанс на гарний відпочинок. Особливо сприятливим будуть подорожі за кордон. Результати творчої роботи Козерога порадують і його самого, і оточуючих людей.

Планети гороскопу радять представникам Козерога бути щедрими і щирими з оточуючими людьми, це дасть змогу підвищити Ваш енергетичний потенціал. Якщо Ви будете діяти за своїм планам, то це допоможе Вам досягти намічених цілей без зайвого напруження.

Цікаві факти про жінок, народжених під сузір’ям Козерога 

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для Водолія

Водолій матиме період стабільності і спокою у січні 2020 року. Емоційні сплески, сильні потрясіння і несподіванки, яких було вдосталь у 2019 році, залишаться позаду, У січні Водолію варто просто насолоджуватися життям і не провокувати складнощі.

Буде багато зустрічей, поїздок і спілкування. Гарний час для початку ведення бізнесу онлайн або в соціальних мережах. Реклама принесе успіх і гроші.

В кінці місяця є ймовірність застудити нирки. Тому одягайтеся тепліше і остерігайтеся протягів. При виникненні болю в області попереку не намагайтеся поставити діагноз самостійно, а відразу ж зверніться до лікаря.

Детальний гороскоп на весь 2020 рік на планетарні події і їх вплив на життя Водолія

Гороскоп на січень 2020 року від Анжели Перл для Риб

Представники знаку Риб відчують зростання енергії, натхнення, якщо Ви приєднаєтесь до компанії однодумців і тих, хто сповідує такі ж цінності, як і Ви.

Перший місяць року для Риб буде  наповнений важливими подіями і справами. Гороскоп на січень радить приділити увагу фізичним вправам, щоб витримати досить високий темп життя. Не обов’язково виснажувати себе у спортивному залі – оберіть щось до душі, наприклад аеробіку або плавання. Головне, щоб Риби мали фізичне навантаження для покращення самопочуття.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст