ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на серпень 2019 року для Риб від Анжели Перл

Гороскоп на серпень 2019 року для Риб від Анжели Перл

Астролог Анжела Перл підготувала гороскоп і таро-прогноз на серпень 2019 року для Риб. В першій половині місяця, представники знаку Риб повинні приділити увагу своєму здоров’ю.

Гороскоп на серпень 2019 року для Риб від Анжели Перл: астрологічний прогноз

Астролог Анжела Перл радить Рибам до 18 серпня бути уважними до свого здоров’я. Також, Ви повинні пильнувати всі справи і процеси на роботі.

У цей період Риби зможуть налагодити фінансове становище, а також подбати про свій зовнішній вигляд, поповнити запас сил і пройти лікування, якщо це необхідно.

Вплив Меркурія вже після 2 серпня дозволить розвинути активність, в тому числі почати свою справу. Після виходу Меркурія з ретрограду, всі справи підуть легше.

Після 15 серпня – Повний Місяць, Рибам вдасться налагодити особисті стосунки, а також відправитися в подорож. Не виключено, що Риби вирішать змінити місце проживання і переїхати.

Сфера фінансів буде вдалою для Риб в цьому місяці.

Гороскоп на серпень 2019 року для Риб від Анжели Перл: розклад карт Таро

Жінки-Риби можуть отримати новину про вагітність.

Якщо Ви хочете розпочати бізнес, то серпень досить непоганий місяць для стартапу. Ті справи, котрі Риби поставили на паузу з якихось причин, почнуть рухатися далі.

В середині серпня деякі представники Риб можуть відчути страхи, невпевненість в собі. Анжела Перл вважає, що це ілюзії, Ваші навіювання, які не мають реального підґрунтя. Таро прогноз на серпень 2019 року вважає це слушним часом для активності, який передбачає успіх.

Риби отримають пропозиції, але астролог застерігає, щоб Ви ретельно їх обдумали, перш ніж приймати.

В цілому, серпень 2019 року буде сприятливим для Риб.

Таро-прогноз для Риб на серпень 2019 року від Анжели Перл.

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст