ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби дасть поради для всіх...

Незважаючи на самий короткий місяць зими і року, гороскоп від Павла Глоби на лютий 2019, прогнозує деяким знакам Зодіаку багато подій. Одним знакам зорі принесуть приємні сюрпризи, іншим – необхідність вирішувати безліч проблем.
Гороскоп від Павла Глоби вважається одним із найточних серед всіх астропрогнозів. Знаючи тенденції місяця, можна заздалегідь підготуватися до ймовірних змін у житті.

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби
Астролог Павло Глоба прогнозує складний лютий 2019 року для Овнів

Лютий буде досить складним для цього знаку Зодіаку. Більша частина проблем цього місяця буде стосуватися особистого життя Овна.
Сімейним Овнам потрібно буде набратися терпіння у спілкуванні і вирішенні проблем своєї другої половинки. Гороскоп від Павла Глоби радить не конфліктувати – це тимчасові труднощі.
Овнам-одинакам зорі пророкують нове знайомство, яке може перерости у серйозні стосунки і навіть привести до шлюбу.
В кінці зими Овнам потрібно звернути більше уваги на своє здоров’я та правильно харчуватися.

Тілець

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби
Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби для Тільця

Гороскоп від Павла Глоби на лютий 2019 року прогнозує складний та насичений подіями місяць як на роботі, так і в особистому житті.
Якщо Тільці проявлять свою компетентність на роботі, є шанс отримати підвищення. Бізнесмени-Тільці матимуть змогу підписання дуже вигідної довгострокової угоди. При умові, що зможуть показати партнерам переваги співробітництва саме з ними.
В особистому житті Тільцям доведеться боротися за своє кохання. Кінець зими принесе охолодження у відносинах з другою половинкою. Якщо Тільці хочуть повернути минулі стосунки, їм доведеться визнати минулі помилки і спробувати виправити їх.

Близнюки

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби
Астропрогноз від Павла Глоби на лютий 2019 року вказує на рутинні справи

Цьому знаку Зодіака гороскоп на лютий від Павла Глоби передбачає спокійний період. Це стане ідеальним часом для відпочинку і спілкуванню з рідними. Справи на роботі та бізнесі будуть рутинними.
В особистому житті у другій половині лютого Близнюків може очікувати радісна новина – пропозиція шлюбу, вагітність чи приїзд близьких людей.
У самому кінці зими зорі подарують Близнюкам надзвичайну привабливість в очах протилежної статі. Але гороскоп попереджає від спокуси легковажних стосунків. Такі романи швидко закінчуються і залишають по собі лише спустошення в душі.

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби для Рака, Лева і Діви

Рак

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби
Зорі вказують на гарний період для Раків у лютом 2019 року

У лютому Раки будуть справжніми улюбленцями долі. У всіх сферах життя: на роботі, в фінансах та в особистому житті їх буде супроводжувати удача.
Сімейні Раки отримають любов і гармонію у сім’ї.
Одинокі Раки мають шанс у лютому зустріти свою другу половинку на роботі чи у відрядженні.
У лютому Ракам потрібно звернути увагу на своє здоров’я.

Лев

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби
Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби для Лева робить застереження у сфері фінансів та у здоров’ї

На думку Павла Глоби, у лютому зорі не будуть схильними до Лева. Наприкінці зими на них очікують фінансові втрати і конфлікти з друзями. Однак, горсокоп стверджує, що всі ці проблеми тимчасові – близький родич або друг допоможуть цьому зодіакальному знаку.

Гороскоп від Павла Глоби на лютий окремо застерігає Левів від перенапруження на роботі.
В особистому житті деяких представників цього знаку чекають великі зміни. Можливий розрив стосунків у подружжя чи з партнером через те, що відчуття вже згасли. Але зорі кажуть, що зовсім скоро у Левів з’явиться нові романтичні відносини.

Діва

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби
Павло Глоба прогнозує багато позитивних змін у житті Діви в лютому

Астрологічний прогноз на лютий 2019 року вказує на велику кількість змін і подій, які стануть підваллям майбтунього щасливого та успішного життя. В кінці місяця Діви повинні прийняти важливі рішення. Можливо, їм доведеться повністю змінити сферу діяльності.
В особистому житті у Діви в лютому будет багато зустрічей і спілкування, які принесуть позитивні емоції.
Горсокоп від Павла Глоби рекомендує Дівами уважно стежити з фінансами у лютому. Потрібно утриматися від необдуманих витрат і кредитів. Інакше можна залишитися без грошей у той момент, коли вони будуть дуже потрібні.

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби для Терезів
Гороскоп прогнозує проблеми в сім’ї і на роботі

Не дуже обнадійливим є гороскоп для Терезів. Представники цього знаку зіткнуться з проблемами в особистому житті і на роботі. У сім’ї ймовірні конфлікти і непорозуміння. Терезам доведеться прикласти багато зусиль, щоб не втратити близьку людину.
Терезам потрібно бути готовими до фінансових втрат.
Астролог Павло Глоба рекомендує Терезам зібратися з силами і послідовно вирішувати проблеми, які підкидає їм доля. Цей важкий період не буде тривати занадто довго – він закінчиться разом із зимою.

Скорпіон

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби для Скорпіона
Всі успіхи і невдачі в лютому 2019 року залежать лише від самого Скорпіона

Життя і успіх Скорпіонів у лютому 2019 року буде у їх руках. Ніяких сюрпризів від долі не очікується. Будь-який отриманий результат, це буде результатом діяльності виключно самих Скорпіонів і залежить від прикладених ними зусиль. Гороскоп від Павла Глоби радить Скорпіонам бути більш лояльними і терплячими у спілкуванні з близькими людьми, щоб не створювати причини для конфлікту.
Зі здоров’ям у лютому проблем у Скорпіонів бути не повинно. Кінець зими сприятливий період приділити увагу новим хоббі та захопленням.

Стрілець

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби для Стрільця
Павло Глоба прогнозує багато позитивних змін

Лютий стане більш активним і цікавим місяцем для Стрільця на відміну від попередніх. На роботі та у бізнесі стане більше обов’язків із збільшенням повноважень.
В особистому житті очікуються великі зміни на краще.
Тим Стрільцям, які планували зробити ремонт чи змінити місце проживання, Павло Глоба радить більше не відкладати. Лютий 2019 року гарний період для серйозних змін у житті Стрільця.

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби
Очікуються позитивні зміни на роботі

Гороскоп на цей місяць від Павла Глоби порадує Козерогів. Астролог прогнозує їм кар’єрне зростання. Але для цього потрібно прикласти багато зусиль і довести свою професійність.
Особисте життя буде трохи відсунуто через робочі питання, але близькі зрозуміють і підтримують Козерога.
В лютому астролог радить Козерогам звернути більше уваги на своє самопочуття і не забувати відпочивати. Інакше через великі навантаження та стрес в кінці зими Козероги можуть серйозно захворіти.

Водолій

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби
Водоліїв очікує прекрасний останній місяць зими

Лютий для Водоліїв, як стверджує гороскоп від Павла Глоби, буде легким і приємним періодом. Його краще проводити на відпочинку з друзями і сім’єю.
В кінці зими зорі прогнозують для Водолія неочікуваний прибуток: прибавку до зарплатні чи ще одне джерело фінансових надходжень.

Риби

Гороскоп на лютий 2019 року від Павла Глоби
Гороскоп на лютий 2019 року радить Рибам більш обачливо розпоряджатися фінансами

Павло Глоба порекомендував Рибам відволіктися у лютому від повсякденних турбот і зайнятися своїм здоров’ям. Рибам потрібно пройти медобстеження, налагодити правильне харчування та добре відпочити.
Астролог радить Рибам переглянути свої фінансові витрати та перестати допомагати матеріально людям, які не дотримуються свого слова.
Горсокоп на лютий від Павл Глоби вказує лише на основні тенденції, які склалися на зоряному просторі. Але потрібно пам’ятати, що кожна людина творить своє житті сама. Зорі тільки дають підказку через поради астрологів.

Ви не можете копіювати текст