ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на листопад 2020 року для Стрільця рекомендує активно діяти

Гороскоп на листопад 2020 року для Стрільця рекомендує активно діяти

Астропрогноз передбачає непростий останній місяць осені. Гороскоп на листопад 2020 року для Стрільця рекомендує активно діяти, незважаючи на слова і поради оточуючих. В листопаді відбуваються важливі астрологічні події, які позначаться і на життя Стрільця. Гороскоп для Стрільця попереджає, що можливі складнощі у стосунках в сім’ї і в діловій сфері. Зате гороскоп здоров’я досить позитивний, лише в кінеці листопада треба поберегтися.

Сприятливі дні для Стрільця: 4, 5, 10, 11, 15, 16, 22, 23 і 29 листопада 2020 року.

Несприятливі дні для Стрільця: 1, 6, 7, 13, 18, 19, 25, 26 і 27 листопада 2020 року

Гороскоп на листопад 2020 року для Стрільця передбачає суперечки в сім’ї

Гороскоп на листопад 2020 року для Стрільця рекомендує активно діяти

У Стрільця в сім’ї виникне напружена ситуація. Скоріше за все, це буде через непослух дітей, яке принесе багато неприємностей. Щоб владнати всі проблеми, пов’язані з дітьми, Стрільцю доведеться витратити багато нервів і грошей. Завдяки підтримці і допомозі рідних і друзів, великих матеріальних збитків вдасться уникнути. Близькі люди нададуть і моральну підтримку, і дадуть корисні поради, як впоратися з ситуацією.

Закохані Стрільці будуть засмучуватися через сварки, які виникатимуть по незначущим приводам. Але цих сварок багато, що навіть 18 листопада Стрілець може розстатися з коханою людиною.

Самотнім Стрільцям не варто розраховувати на романтичні стосунки. Практично весь листопад вони будуть позбавлені уваги протилежної статі. Але не варто сумувати – цей час можна присвятити собі. А вже наприкінці осені, після 29 листопада, є шанс розпочати стосунки з цікавою людиною. Порада астрологів: не треба чекати, що людина, яка Вам сподобалася, буде домагатися Вашої уваги. В даній ситуації, варто проявити ініціативу і зробити перший крок.

Гороскоп на листопад 2020 року для Стрільця: фінанси і кар’єра

Гороскоп на листопад 2020 року для Стрільця рекомендує активно діяти

 

Не підопічних Юпітера в листопаді очікують проблеми і т труднощі. Якщо раніше Стрілець міг самостійно справлятися, то  в останній осінній місяць доведеться просити допомоги. Рідні люди і друзі нададуть підтримку.

В другу декаду листопада може виникнути конфлікт через фінансові питання. Якщо Стрілець не буде панікувати і продовжуватиме сумлінно працювати, збираючи інформацію, то скоро все владнається.

Через нервування може виникнути стресовий стан, що погіршить працездатність Стрільця. Щоб допомогти собі і встигати робити необхідне, можна скористатися простими порадами. Треба складати план робіт і виконувати тільки саме нагальне. Не перевантажувати себе на роботі, не треба брати роботу додому. Необхідно достатньо відпочивати, щоб організм встигав відновитися. Але не можна впадати у лінощі, категорично заборонена бездіяльність.

Наприкінці осені Стрілець, скоріше за все, не буде відчувати фінансових проблем, завдяки  боргу, який йому повернуть.

Гороскоп на листопад 2020 року для Стрільця: здоров’я і самопочуття

Перші дві декада листопада у Стрільця буде гарне самопочуття, завдяки гарній фізичній формі. Проте, не варто перевантажувати організм надмірною роботою і фізичними вправами.

Наприкінці листопада нервова систем буде дещо під тиском. Щоб навести лад в голові, добре гуляти на свіжому повітрі, вдягнувшись відповідно до погоди. Також корисно пити трав’яні чаї, влаштовувати собі сеанси аромотерапії. Головне – намагатися не надто сильно реагувати на події. Тим більше. Що скоро все владнається.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст