ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на листопад 2020 року для Скорпіона радить покладатися на свою інтуїцію

Гороскоп на листопад 2020 року для Скорпіона радить покладатися на свою інтуїцію. Саме шосте відчуття підкаже найкращий варіант рішення. Якщо якийсь проект обіцяє багато грошей, але відчувається внутрішнє неприйняття, краще відмовитися. Астрологи зазначають, що багато подій пов’язані з важливими астрологічними подіями, які відбуваються у листопаді. Для Скорпіона це важливий місяць, адже багато людей цього знаку святкують свій день народження. Астролог Анжела Перл у своїх прогнозах наголошує, що день народження обов’язково потрібно святкувати. Навіть, на самоті, якщо не виходить інакше. Але це повинно бути Вашим особистим святом, тому що це – Ваш персональний Новий рік.

Сприятливі дні для Скорпіона: 1, 6, 7, 13, 18, 19, 25 і 26 листопада 2020 року.

Несприятливі дні для Скорпіона: 4, 5, 10, 11, 15, 16, 22, 23 і 29 листопада 2020 року.

Гороскоп на листопад 2020 року для Скорпіона дає прогноз на особисте життя

Гороскоп на листопад 2020 року для Скорпіона радить покладатися на свою інтуїцію
Стосунки з родичами покращаться і будуть приносити задоволення

В листопаді в особистому житті Скорпіона намічаються зміни на краще. Ті зусилля, які Скорпіон прикладав, дадуться взнаки. Варки з рідними забудуться, у стосунки повернеться розуміння і гармонія. Протягом останнього місяця осені у відносинах ще будуть виникати певні розбіжності, але представники Скорпіона зможуть все залагодити, завдяки проявленій дипломатичності і терплячості.

Середина листопада відкриє можливості покращити житлові умови. Якщо так станеться, астрологи радять не відкладати переїзд. У разі, якщо 13 листопада Скорпіон почне вирішувати юридичні питання, пов’язані з нерухомістю, все вийде зробити швидко і без особливих перешкод. У разі необхідності, за допомогою можна звернутися до родичів або дорослих дітей.

Відносини з дітьми стануть більш довірливими. Якщо діти будуть поводитися зухвало, треба просто більше часу проводити з ними, це допоможе краще порозумітися.

Особисті стосунки Скорпіонів, які недавно пережили розставання, все може повернутися назад – Ви возз’єднаєтеся з коханою людиною знову. Це сприятливий період, щоб з’ясувати питання, які стали причиною розриву.

Астрологи дають застереження для Скорпіона на листопад щодо спілкування з деякими знаками Зодіаку. Фахівці вважають, що потрібно бути більш обережними, спілкуючись з представниками знаку Тільця. Тому що представники земної стихії будуть підштовхувати Скорпіона до легковажних вчинків, намагаючись спокусити ілюзорними вигодами.

Якщо представник Скорпіона почне зустрічатися з представником Риб, то вони можуть захопитися йогою і медитативними практиками.

Гороскоп на листопад 2020 року для Скорпіона: на що очікувати на роботі і в фінансовій сфері

Гороскоп на листопад 2020 року для Скорпіона радить покладатися на свою інтуїцію
В кінці листопада Скорпіон отримає суттєві кошти

Скорпіон повинен діяти чітко за планом і не боятися брати на себе відповідальності за те, що відбувається, і тоді на нього очікує успіх. Якщо минулого місяця виникали проблеми з партнерами, у листопаді є всі шанси стати на шлях знаходження компромісу. І, хоча всі питання розв’язати не вийде, ситуація суттєво покращиться.

Якщо у Скорпіона заплановані ділові поїздки чи відрядження на 7 і 19 листопада, вони будуть вдалими.

В кінці листопада на Скорпіона очікують корисні знайомства з впливовими і цікавим людьми. Можливо, з’явиться інвестор для Вашого проекту.

Фінансова ситуація досить сприятлива. Астрологи передбачають, що наприкінці листопада Скорпіон отримає суттєву суму грошей.

Гороскоп на листопад 2020 року для Скорпіона дає прогноз на самопочуття і здоров’я

Гороскоп на листопад 2020 року для Скорпіона радить покладатися на свою інтуїцію
Гороскоп здоров’я для Скорпіона на листопад 2020 року дає непоганий прогноз

Для Скорпіона важливо в першу декаду листопада притримуватися правильного способу життя. Спати потрібно не менше 7-8 годин, уникати перевтомлення. Не менш важливим буде і правильне харчування. Астрологи дають рекомендації щодо найкращого раціону для Скорпіона. Фастфуд однозначно потрібно виключити зі списку своїх страв. Якщо не слідувати цим порадам, то 5 листопада можуть загостритися хронічні хвороби.

Середина листопада може принести застуду. Як профілактика – треба одягатися відповідно до погоди і не варто пити холодні напої.

В кінці листопада можна проконсультуватися з лікарем-стоматологом. Навіть, якщо проблем не має, непогано пройти профілактичний огляд.

Ви не можете копіювати текст