ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на листопад 2020 для Тільця: особисте життя, гроші і робота, здоров’я

Гороскоп на листопад 2020 для Тільця: особисте життя, гроші і робота, здоров’я

Гороскоп на листопад 2020 для Тільця передбачає багато можливостей. Тому не можна змарнувати шанс, щоб реалізувати свій потенціал і знайти нові варіанти вирішення питань. Разом з тим, гороскоп дає досить багато застережень, до яких варто прислухатися. Особисте життя, гроші і робота, здоров’я – ті теми, які освітлені в даному астропрогнозі. Гороскоп для Тільця радить діяти у листопаді 2020 і не допускати невпевненості в собі, щоб досягти бажаного. У цьому можуть допомогти афірмації.

Сприятливі дати для Тільця: 1, 2, 9, 10, 15, 16, 23, 24 і 25 листопада 2020 року.

Несприятливі дати для Тільця: 5, 6, 13, 19, 20, 28 і 29 листопада 2020 року.

Гороскоп на листопад 2020 для Тільця-жінки: передбачення подій у житті представниць цього

Невелике випробування людяності чекає на Тільця-жінку в першу декаду листопада. Справа в тому, що хтось з родичів може вчинити нерозумно і придбати дорогу річ, взявши гроші у борг або кредит під великі проценти. Замість того, щоб глузувати і засуджувати родича,  для Тільця-жінки краще придумати, як можна виправити ситуацію. Інакше, через дурість когось із родини, страждати будуть всі.

В середині листопада гороскоп для Тільця рекомендує не сперечатися з долею. Треба сприймати події такими, якими вони є. Якщо Ви не зможете чогось досягти, то значить н так воно вже й потрібно Вам. В цей період представницям Тільця краще просто плисти за течією і спостерігати за навколишнім. Не виключено, що споглядання принесе Тільцю-жінці розуміння, що Ваші задуми вели в нікуди.

Представниця земної стихії – Тілець, наприкінці листопада 2020 буде легко засвоювати нову інформацію. Це здивує не лише Вас, а й знайомих. Тому варто скористатися моментом, щоб навчатися чомусь новому, піти на курси підвищення кваліфікації та покращення навичок і вмінь. Продуктивними будуть заняття по самоосвіті.

Гороскоп на листопад 2020 для Тільця: особисте життя і кохання

Гороскоп на листопад 2020 для Тільця: особисте життя, гроші і робота, здоров’я

В особистому житті гороскоп на листопад 2020 року передбачає певні проблеми, які досталися у спадок з жовтня. У сімейному житті відносини з рідними ускладняться, сварки через різні непорозуміння будуть виникати все частіше. Астрологи кажуть, що підтримку Вам надасть друга половинка або друг. Ця людина допоможе вирішити спірне питання, що сприятиме налагодженню відносин з близькими, з ким вийшов конфлікт.

Якщо у Тільця виникла думка переїхати, щоб змінити картинку, варто добре це обдумати. Тому що гороскоп на листопад вважає, що влаштуватися на новому місці буде не так вже й просто. Ви можете знову зіштовхнулися з тими ж проблемами, від яких намагалися втекти.

Гороскоп на листопад 2020 вважає, що самотні підопічні Венери повинні звернути увагу на представників протилежної статі, яких Ви давно знаєте. Скидається на те, що хтось з них давно у Вас закоханий. Дайте цій людині шанс і можливо ви обидва станете щасливішими.

Гороскоп на листопад 2020 для Тільця: гроші і робота

Листопад для Тільця буде непередбачуваним і складним в діловій сфері. Багато сил доведеться витрачати на вирішення старих проблем. Скоріше за все вони пов’язані з відкриттям бізнесу, переїздом, з юридичними питаннями або з наміром влаштуватися на нову роботу.

Щоб буле легше втілити у життя задумане, гороскоп для Тільця радить вже з 1 числа шукати однодумців. Якщо Ви будете наполегливими, то отримаєте підтримку і нових союзників. Перед тим, як щось робити, зорі рекомендують зважити всі можливі насліди. За необхідності, краще скористатися порадами професіоналів у відповідній сфері.

Важливе попередження дає гороскоп на листопад 2020 для Тільця: готуйтеся до несподіванок, щоб неприємність не стала настілки неочікуваною.

В останню декаду листопада, після 20 числа, від Тільця вимагається активно діяти. Робота в команді буде більш продуктивною, ніж самостійна. В колективі Тілець зможе відкрити свої здібності і таланти, про які не здогадувалися раніше.

Астрологи радять Тільцям 23 листопада подумати про отримання другої освіти чи додаткових знань. Це дуже сприятливий час, щоб піти на курси, прослухати лекції. Тобто всі кроки, які пов’язані з підвищенням інтелектуального і професійного рівня, будуть вдалими. Крім всього, це допоможе визначитися з правильним вибором.

Незважаючи на безліч проблем, які Тільцю доведеться терміново вирішувати, фінансова ситуація буде стабільною. Грошей в листопаді буде вистачати на все необхідне. Єдине застереження гороскопу щодо фінансів – збираючись зробити велику покупку, варто обговорити її з членами родини.

Гороскоп на листопад 2020 для Тільця: здоров’я і самопочуття

На початку листопада, без гострої необхідності, краще не ходити до стоматолога. Це несприятливий час для такого роду маніпуляцій. Якщо 6 листопада виникне гострий зубний біль, можна скористатися народними рецептами. Але, якщо він не вгамується, треба звернутися до лікаря.

В середині листопада слід звернути увагу на стан серцево-судинної системи, яка опиниться під ударом. Щоб зменшити навантаження на цю систему, фахівці рекомендують щоденно гуляти на свіжому повітрі мінімум півгодини. Крім того, треба зменшити вживання продуктів, багатих на холестерин. Обов’язково необхідно слідкувати за артеріальним тиском і вимірювати його.

Наприкінці осені Тільцю добре займатися самопізнанням. Тілець отримає задоволення і відчує позитивний вплив від читання літератури з психології та відвідування тренінгів, вивчення езотеричних наук. Завдяки самоосвіті Тілець навчиться краще розуміти свої бажання і побачить, чому навколишні вчиняють так чи інакше.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст