ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на листопад 2020 для Рака дає прогноз на особисте життя, здоров’я...

Гороскоп на листопад 2020 для Рака радить сформулювати собі ціль і впевнено йти до неї. Наприкінці осені у ваших силах отримати бажане. Астропрогноз дає прогноз на особисте життя, здоров’я і ділову сферу. Коментарі астрологів допоможуть краще розподілити сили в останній місяць осені.

Сприятливі дні для Рака: 1, 2, 10, 11, 18, 19, 26 і 27 листопада 2020 року.

Несприятливі дні для Рака: 5, 6, 7, 14, 15, 22, 23 і 30 листопада 2020 року.

Гороскоп на листопад 2020 для Рака-жінки

В першу декаду листопада прекрасним представницям Рака треба бути обачними і перевіряти всю інформацію, тому що хтось спробує Вас обманути. На початку місяця Раку буде складно зосередитися на чомусь одному. Через це можливі помилки.

В середині листопада близький друг жінки-Рака запропонує створити спільний проект. Він може бути вигідним, але при цьому – ризиковим. Тому варто добре зважити, враховуючи, що астрологи рекомендують відмовитися від участі у такому проекті. Особливо, якщо пропозиція прийшла 15 листопада. Тому що несприятливий аспект планет призведе до великих втрат.

В останню декаду листопада Рак захоче навчатися. Особливо цікавими стануть філософія, психологія, культурологія. Таке бажання варто підтримати і читати профільну та пізнавальну літературу. Це допоможе впорядкувати і потім чітко формулювати думки. Також, отримані знання допоможуть краще розбиратися в людях.

Гороскоп на листопад 2020 для Рака дає прогноз на особисте життя

Гороскоп на листопад 2020 для Рака дає прогноз на особисте життя, здоров’я і ділову сферу
У листопаді покращаться стосунки з старшими родичами

В останній місяць осені в одружених Раків виникнуть непорозуміння з другою половинкою. У Вас можуть відрізнятися думки щодо того, як розпоряджатися спільним майном. Гороскоп на листопад радить не бути категоричними. Інакше Ви з Вашою другою половинкою можете дуже серйозно посваритися.

Астрологи попереджають, у своїх сварках з другою половинкою не слід пробувати перетягнути на свою сторону дітей (якщо вони є), тому що ця спроба закінчиться невдачею. Краще,щоб дитина стала з’єднуючим ланцюгом між вами. Завдяки дітям можна повернути у сім’ю порозуміння і знайти рішення, яке влаштовує обох з подружжя.

Раки, які поки що ще самотні, можуть познайомитися з цікавою людиною. Якщо Ви соромитеся розпочати розмову, тоді прислухайтеся до своєї інтуїції. Вона підкаже відповідний момент і потрібні слова. У листопаді можна не боятися привідкрити таємниці своєї душі – Вам  віддячать взаємністю. У тих Раків, у кого виникнуть романтичні стосунки, мають шанс дійти з ними до шлюбу, якщо знайомство сталося 10, 19 або 27 листопада.

В листопаді у Рака стосунки з родичами старшого покоління поліпшаться, вони визнають Вашу правоту і будуть підтримувати і всіх Ваших починаннях

Гороскоп на листопад 2020 для Рака дає прогноз на ділову сферу і фінанси

Якщо у Рака приватний бізнес, то на початку листопада повернуться проблеми. Вони стосуються розбіжностей з партнерам. І 7 листопада буде здаватися, що компроміс знайти не можливо і залишається тільки ділити бізнес і розходитися. Астрологи рекомендують не поспішати з кардинальним рішенням, тому що ще є шанс знайти порозуміння.

У цей складний період Вам допоможуть близькі, можете сміливо до них звертатися. Рідні люди допоможуть і морально, і порадою.

В середині листопада ймовірне відрядження. Гороскоп для Рака рекомендує зосередитися на зміцненні співробітництва з іноземними інвесторами і компаньйонами. Необхідно пам’ятати про субординацію і правила етикету. Не можна відходити від цих правил дипломатичного поводження, щоб не спровокувати конфлікт.

Фінансова ситуація у Рака в листопаді буде неспокійною. Доходи у Вас зростуть, але й збільшаться витрати. Скоріше за все така нестабільність пов’язана з робочими проектами і сімейними проблемами.

Гороскоп на листопад 2020 для Рака дає прогноз на здоров’я

Гороскоп на листопад 2020 для Рака дає прогноз на особисте життя, здоров’я і ділову сферу
Рак повинен слідкувати за бронхами

На початку останнього місяця осені можливі загострення хронічних захворювань: гастриту або виразки шлунку. Може розвинутися депресія. Тому слід уважно стежити за своїм харчуванням. Виключити з раціону смажене, гостре, жирне, солене. Основні страви повинні бути приготовлені на пару або запечені з мінімум спецій. Також, можна скористатися порадами астрологів щодо правильного харчування Рака.

В середині місяця Раку слід звернути увагу на органи дихання. Якщо у Вас проблеми з бронхами або астма, потрібно особливо уважно стежити за самопочуттям. Особливо у період пандемії CPVID-19. При найменших симптомах слід звертатися до лікаря.

В кінці осені ситуація нормалізується. Прогулянки на свіжому повітрі допоможуть Раку навести лад у думках і скинути втому.

Ви не можете копіювати текст