ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на листопад 2020 для Лева: жіночий гороскоп, гороскоп фінансів і здоров’я

Наприкінці осені астрологи прогнозують вдалий і приємний період для Лева. Представники цього знаку будуть відчувати приплив сил, натхнення і ентузіазм. Гороскоп на листопад 2020 для Лева рекомендує ділитися енергією, щоб заряджати оточуючих своїм позитивом. Жіночий гороскоп, гороскоп фінансів і здоров’я для Лева, більше детально освітлюють, на що можна очікувати представникам знаку в останній місяць осені.

Сприятливі дні листопада для Лева: 4, 5, 12, 13, 20, 21, 27 і 28 листопада 2020 року.

Несприятливі дні листопада для Лева: 1, 8, 9, 16, 17, 23, 24 і 25 листопада 2020 року.

Гороскоп на листопад 2020 для Лева: жіночий гороскоп

Гороскоп на листопад 2020 для Лева: жіночий гороскоп, гороскоп фінансів і здоров’я
Жіночий гороскоп для Лева на листопад 2020 року

На початку листопада гороскоп для Лева рекомендує займатися угодами з нерухомістю. Якщо у прекрасної Левиці є бажання продати або купити, можливо орендувати житло, то листопад – сприятливий час, коли легко знайти необхідний варіант.

Якщо представниця вогняного знаку сама являється орендодавцем або продавцем, то з’являться клієнти, які, не торгуючись, погодяться на Ваші умови.

В середині листопада гороскоп для Лева-жінки рекомендує розраховувати лише на свої сили, тому що друзі можуть відвернутися від Вас. Така поведінки зовсім не сторонніх людей, дуже образить Левицю. Але астрологи наполегливо радять втриматися від різких і гнівних відповідей і розриву відносин. Скоріше за все, Ваш друзі зрозуміють свою неправоту і вибачаться.

Після 20 листопада жінці-Леву варто прислухатися до своєї інтуїції. Ваш внутрішній голос навіть у складній ситуації безпомилково вкаже на правильне рішення.

Гороскоп на листопад рекомендує Леву-жінці знайти час і 27 листопада 2020 року знайти час, щоб поспілкуватися з близькими і рідними. Можна спільно переглянути кінофільм або відвідати виставку, послухати музику чи просто поговорити по душам. Завдяки цьому Левиця відпочине і гарно проведе час.

Гороскоп на листопад 2020 для Лева: кохання і особисте життя

Гороскоп на листопад 2020 для Лева: жіночий гороскоп, гороскоп фінансів і здоров’я
Інтуїція буде допомагати Леву

В останній місяць осені для Лева будуть актуальними відносини з родичами. Ймовірно з близькими виникне якась напруга у спілкуванні Леви будуть намагатися виправити. Не все буде легко, тому що хтось із близьких, коли все ніби залагодиться, зруйнує всі спроби Лева.

Складнощі у Лева можуть бути і у спілкуванні з дітьми. Вони будуть капризувати, вимагати неможливого і будуть наполягати на своєму. Гороскоп на листопад 2020 року рекомендує Леву набратися терпіння. Астрологи вважають, що Вам вдасться все пережити і навести лад.

Самотні представники Лева можуть знайти кохання свого життя. Скоріше за все, знайомство відбудеться під час відрядження чи на діловому заході. Порада для Лева, який перебуває у пошуку: щоб не пропустити свого обранця, слід звертати увагу на всіх нових знайомих. Щоб Ви були цікавими для протилежної статі, достатньо просто бути собою, триматися природно, бути на позитиві. Ваша харизма Вам допоможе привернути до себе увагу.

Гороскоп на листопад 2020 для Лева: гороскоп фінансів і роботи

Гороскоп на листопад 2020 для Лева: жіночий гороскоп, гороскоп фінансів і здоров’я
У фінансовів сфері не очікується ніяких кардинальних подій

На початку місяця не варто розпочинати нові справи і проекти. Краще завершити поточні справи, перевірити, щоб не було помилок і проблем, які могли перейти з жовтня. Ці десять днів варто витратити на збір інформації і її аналіз.  Такий підхід дозволить Леву вийти із скрути, якщо раптом виникне проблема.

В середині останнього осіннього місяця стосунки з людьми у Лева можуть ускладнитися, тому що представники знаку будуть вразливі і чутливі. Навіть м’яка і делікатна критика або зауваження будуть сприйматися негативно. Лев буде підозрювати співрозмовника у спробі керувати і маніпулювати ним.

Потрібно бути готовими, що 16 листопада активізуються недоброзичливці і заздрісники. Наприкінці місяця слід бути більш пильними при підписанні будь-яких документів.

В плані фінансів, листопад для Лева буде досить нейтральним місяцем. Надто великі витрати не передбачаються. Але й на зростання доходів розраховувати не варто. Скоріше за все, фінанси будуть надходити до Лева від коханої людини, рідних і друзів. Якщо будуть виплати з вкладів, їх краще не витрачати, а залишити на непередбачувані обставини.

Гороскоп на листопад 2020 для Лева: здоров’я і самопочуття

Початок листопада ніяких неприємностей зі здоров’ям не принесе. Проте, якщо Лев хоче і надалі почуватися добре, треба притримуватися режиму дня і не перевтомлюватися на роботі.

Середина листопада може супроводжуватися з відчуттям загальної слабкості, можливі запаморочення. Так може впливати нестача сонячного світла і реакція організму на похолодання.

Наприкінці листопада для Лева зростає ризик травмування. Тому слід бути обачними, виконувати вимоги техніки безпеки. Підвищена увага на дорогу – і для Левів водіїв, і для пішоходів.

Ви не можете копіювати текст