ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на листопад 2019 року для Овна від Анжели Перл

На листопад 2019 року вже готовий гороскоп від відомого астролога Анжели Перл. В ньому викладені основні тенденції останнього осіннього місяця, які спричинятимуть планети і зорі гороскопу. Важливе застереження від популярного астролога Анжели Перл: у період ретроградного Меркурія з 1 по 20 листопада не можна планувати і робити дуже важливі справи, щоб не довелося їх переробляти.

Згідно астрологічного передбачення, на яке вказує гороскоп для Овна на листопад 2019 року, фінансове питання буде головним і дуже важливими протягом всього місяця.

Гороскоп на листопад 2019 року для Овна від Анжели Перл, ретроградний Меркурій

Меркурій – планета покровитель торгівлі, інформації, технологій. Тому його ретроградність може призвести до певних складнощів у цих сферах. Все, що робиться у період ретроградного Меркурія, скоріше за все, доведеться переробляти. Анжела Перл поділилася порадами щодо поведінки у цей період.

Що не можна робити у період ретроградного Меркурія з 1 по 20 листопада 2019 року за порадами Анжели Перл:

  • реєструвати бізнес;
  • це несприятливий час для взяття шлюбу (критичного нічого не повинно бути, але краще перенести реєстрацію шлюбу на інший час;
  • погані дні для операцій;
  • небажано планувати поїздки, тому що можуть бути відміни, перенесення рейсів;
  • не підписувати документів щодо купівлі будинку (квартири) або авто.

Сприятливий вплив Меркурія:

  • для завершення розпочатого;
  • для переробляння;
  • для перемовин щодо угод (але не підписувати їх до 21 листопада);
  • добре вести переговори щодо нерухомості, але підписання документів потрібно проводити не раніше 21 листопада.

В Овна Меркурій буде розвертатися у 8 Домі фінансів, це говорить про те, що Вам ні в якому разі не можна робити нові фінансові інвестиції. В цей період Овну не можна оформлювати кредити, інакше Ви довго будете їх повертати або, навіть, пожалкуєте про це кредитування.

При цьому, ретроградний Меркурій – це гарний період для Овна, якщо Ви плануєте перефінансувати кредит в іншій організації. Тобто вдалим буде те, що Вам треба ПЕРЕробити. Гарний період повертати борги, можливо, що повернуть борг, який Вам винні. Можливе відновлення стипендії, соціальної допомоги, дія яких була припинена з якихось причин.

Гороскоп на листопад 2019 року для Овна від Анжели Перл, перша половина місяця

Представники Овна можуть подорожувати за кордон вже з початку листопада, наприклад, у відрядження або на навчання. І цих подорожах ймовірні цікаві, романтичні знайомства. Анжела Перл підкреслює, що знайомства, які відбуваються після 20 листопада, будуть більш тривалими і міцними.

Якщо в Овна очікується розбір юридичних справ, початок листопада гарний період врегулювати всі питання, не доводячи їх до судового розгляду.

Повний Місяць 12 листопада може принести Овну прояснення ситуації чи відкриття таємниць або завершення процесів. Повний Місяць буде у Домі грошей і джерела доходів, цінностей і самооцінки Овна.  Це допоможе Вам зрозуміти чим Ви хочете займатися, який бізнес відкрити або яку професію освоїти для заробляння грошей.

В районі 12 листопада в Овна відбудеться подія, яка поставить всі крапки над «і» у Ваших фінансових справах: закриття кредиту, зміна роботи, Ви повністю станете себе забезпечувати без допомоги, наприклад, батьків.

Анжела Перл вважає, що цей Повний Місяць висвітить тему самооцінки Овна. Тобто Ви зрозумієте на скільки Ви себе цінуєте, скільки Ви коштуєте (Ваша робота, вміння, навички), які таланти у Вас є, чим Ви можете заробляти.

Гороскоп на листопад 2019 року для Овна від Анжели Перл, друга половина місяця

Марс – планета активності, дій, бажань, завоювань являється управителем сузір’я Овна. Марс 20 листопада входить у 8 Дом фінансів і грошей, стосунків і самооцінки. Як правило, туди, куди приходить Марс, то відбувається «наведення порядків». Тобто це не просто сидіти і розмірковувати, як завершиться щось, а конкретні дії. Овен буде дуже активний у фінансовій сфері, починаючи з 20 листопада під впливом свого управителя Марса.

На Молодик, 26 листопада, Сонце, Місяць і Венера перебувають у 9 Домі гороскопу Овна. Це Дом знання, вражень, розвитку світогляду, популярності і реклами та всього іноземного. Новий Місяць, Молодик, це завжди починання. Овен може розпочати новий курс навчання, або Ви почнете вести семінари. Деякі представники Овна можуть зацікавитися езотеричними науками.

Анжела Перл у своєму гороскопі на листопад 2019 року радить Овну: якщо у Вас є плани на міжнародну співпрацю (навчання, бізнес або особисті стосунки), обов’язково реалізовуйте їх, бо цьому сприяють планети гороскопу.

В кінці листопада багато представників Овна будуть пишатися собою, тим, що Ви змогли зробити, досягти. Приводом може стати підвищення зарплатні, гарна новина щодо кар’єри, новина щодо прибутку від бізнесу.

Протягом всього листопада Юпітер перебуває у 9 Домі гороскопу Овна. Там, де проходив Молодик. Юпітер вважається в астрології – велике щастя, Венера – мале щастя.

Найбільш сприятливим листопад 2019 року буде для представників Овна, які народилися з 12 по 21 квітня.

Ви не можете копіювати текст