ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на листопад 2018 року по картам Таро

Гороскоп на листопад 2018 року по картам Таро

Таро-гороскоп поєднує у собі передбачення по картам Таро та класичного астрологічного гороскопу. За основу покладено принцип надання астрономічному періоду та зодіакальному знаку певної карти Таро. Тлумачення прогнозу зірок так стародавніх карт Таро на листопад цього року, зможуть допомоги спланувати свої дії.

Таро-гороскоп на листопад 2018 року для Овнів, Тільця та Близнюків

Овен

На протязі листопаду 2018 року Овна потрібно постаратись максимально контролювати свої емоції. Це просто необхідно робити навіть в надскладних ситуаціях як на роботі, так і в повсякденному житті.

Тілець

Листопад 2018 року буде дуже сприятливим для представників знаку Тільця, які спрямовані у майбутнє – з’явиться можливість отримати нові знання та цікаву інформацію, які допоможуть у реалізації подальших планів.

Близнюки

Таро-гороскоп попереджає Близнюків не робити поспішні висновки та не рубати з плеча, не подумавши. Їх духовний та матеріальний стан під кінець листопада 2018 року стабілізується.

Таро-гороскоп на листопад 2018 року для Раків, Левів та Діви

Рак

Підвищена активність представників цього знаку в листопаді, допоможе їм реалізувати давно задумані ідеї. У другій половині місяця таро-гороскоп бачить можливість доленосної зустрічі для деяких Раків.

Лев

Несподівані виверти у бізнесі чи в роботі приведуть Левів до незмінного успіху. Тому таро-гороскоп рекомендує не зупинятися перед перепонами.

Діва

Для Діви листопад 2018 року буде місяцем бурхливих емоцій, які можуть вплинути н душевний стан. Наприкінці місяця Дівам потрібно зробити вибір в бік особистого щастя.

Таро-гороскоп на листопад 2018 року для Терезів, Скорпіона та Стрільця

Терези

Для цього зодіакального знаку у листопаді очікуються неоднозначні події. Терезам потрібно бути готовими як до злетів, так і до падінь. Всі суттєві зміни закінчаться до кінця року.

Скорпіон

У листопаді 2018 року таро-гороскоп прогнозує Скорпіонам заслужену винагороду. Але не можна не зважати на особисте життя, вона буде потребувати особливої уваги.

Стрілець

Кропітка робота допоможе Стрільцям не зробити помилок. Інтуїція на протязі усього листопаду буде на піку.

Таро-гороскоп на листопад 2018 року для Козерога, Водолія та Риб

Козеріг

Наприкінці листопада на Козерогів очікують нові відкриття та зміни. Тільки власна ініціатива допоможе змінити життя на краще.

Водолій

Таро-гороскоп на листопад 2018 року вбачає для Водоліїв невизначеність. Можливі зміни на роботі чи місця проживання.

Риби

Рибам таро-гороскоп рекомендує не ігнорувати свою інтуїцію. На роботі можливе нечесне поводження та обман з боку нових партнерів.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст