ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на листопад 2018 року дасть підказки всім знакам Зодіаку

Гороскоп на листопад 2018 року дасть підказки на дію одним знакам Зодіаку, та застереже від помилок інші. У листопаді свій вплив проявляє Юпітер, який буде сприяти інтелектуалам, діловим людям в реалізації їх проектів. Зорі не рекомендують у листопаді гуляти весілля чи проводити заручини.

Гороскоп на листопад 2018 року для знаків стихії Вогню – Овни, Лев, Стрілец

Овен

Вогняним Овнам листопад 2018 року буде сприятливим для пошуку нових партнерів, налагодження нових зв’язків. Та зорі застерігають, що підписувати документи та проводити важливі ділові зустрічі краще в кінці місяця. Листопад 2018 року гарний період для створення нового іміджу.

Лев

Представникам цього знаку Зодіаку листопад надасть можливість вирішити багато відкладених питань. В листопаді 2018 року у Левів з’явиться шанс кар’єрного зростання, але важливо не пропустити поза увагою цю можливість.

Стрілець

В листопаді 2018 року Стрільці можуть отримати важливе доручення від керівництва. Виконання такого завдання може підтвердити високий професійний рівень і дасть шанс Стрільцю отримати підвищення. У випадку, якщо у представників знаку Стрільця відносини з керівництвом не склалися, листопад 2018 року являється прекрасним періодом для зміни роботи. Остання декада місяця може принести приємні фінансові сюрпризи. У цього знаку Зодіаку у листопаді з’явиться можливість покращити чи змінити житло.

Гороскоп на листопад 2018 року для знаків стихії Землі – Тілець, Діва, Козерог

Тілець

Людям цього знаку весь місяць доведеться  вирішувати дрібні побутові проблеми, але важливо не відкладати їх на потім. В цей період допомога близьких людей т друзів буде не зайвою. Листопад стане прекрасним періодом для саморозвитку чи пошуку нового захоплення, яке допоможе стати більш врівноваженим та заспокоїти нерви. У цей період слід звернути увагу на стан нервової системи, але не можна приймати ліки. На Повний місяць потрібно взяти тайм-аут та відпочити.

Діва

Представники цього знаку Зодіаку у листопаді 2018 року будуть перебувати у стані емоційної нестабільності. Різкі зміни настрою можуть відштовхнути від них близьких людей і Діви залишаться наодинці. ому, зорі рекомендують Дівам бути більш стриманими і більше спілкуватися з близькими та родичами.  Астрологи рекомендують Дівами приділити увагу стану нирок, але ні в у якому разі н займатись самолікуванням, бо це може призвести до поганих наслідків.

Козерог

Якщо Козероги у листопаді 2018 року розпізнають підказки з Космосу, вони зможуть кардинально змінити своє життя. Фінансова сторона буде стабільною, але не потрібно вкладатися у нові проекти. Зі сторони здоров’я можуть бути ускладнення, якщо не звернути увагу на нервову систему. Козерогам необхідно налагодити сон та правильне харчування.

Гороскоп на листопад 2018 року для знаків стихії Повітря – Близнюки, Терези, Водолій

Близнюки

Листопад 2018 року принесе Близнюкам багато можливостей кар’єрного зростання, але це потребує докласти суттєві зусилля. Їм не потрібно боятися публічних виступів – вони можуть  принести популярність в деяких колах та допоможе налагодити нові контакти. Здоров’я буде у порядки, для підтримання тонусу, зорі радять займатися фізичними вправами.

Терези

Терези у листопаді будуть схильні до перепаду настрою. Гороскоп на листопад 2018 року радить Терезам бути стриманими та не сперечатися із-за дрібниць. Їм потрібно бути витриманими на роботі, бо можуть з’явитися нові завдання, з  якими буде важко впоратися самому. Зорі радять приймати поміч колег, адже  спільна праця може дати гарний ефект.

Водолій

Листопад 2018 року буде дуже сприятливим для представників цього знаку. Водолії будуть на вершині успіху це чудова можливість просити підвищення на роботі. В особистому житті буде багато приємних моментів. На Молодий місяць зорі радять відпочити в спокійній атмосфері.

Гороскоп на листопад 2018 року для знаків стихії Води – Рак, Скорпіон, Риби

Рак

Для Раку прийшла пора наполегливої праці. Багато сил буде витрачатися на вирішення робочих питань. Але не потрібно падати духом – це принесе успіх. У фінансовій сфері у листопаді буде стабільність, але зорі не радять робити великі придбання.  У листопаді можливе загострення хронічних захворювань, тому слід більш уваги приділити харчуванню та фізичним навантаженням.

Скорпіон

У листопаді Скорпіони відчують натхнення для змін, але це не найкращий період. Скорпіони можуть підшукати собі нове хобі, більше часу проводити з сім’єю та родичами. У цьому місяці зросте ризик вірусних захворювань.

Риби

На представників цього знаку очікує складний період. Розчарування можуть підстерігати і різних сферах життя та призвести до апатії. Гороскоп на листопаді 2018 року радить Рибам не впадати у відчай, а займатись самоосвітою. У листопаді Рибам потрібно займатись тим, що насправді приносить їм насолоду та чекати слушної нагоди для реалізації своїх задумів.

Ви не можете копіювати текст