ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на липень 2020 року від Анжели Перл: короткі поради про головне

Астролог Анжела Перл набула популярності, завдяки своєму оптимізму. Свої астропрогнози вона готує, надихаючи людей вірити у краще, але при цьому, вона дає інформацію, де і в чому потрібно бути обачними. Гороскоп на липень 2020 року від Анжели Перл дає короткі поради про головне, що може бути в середині літа. Багато подій у липні поточного року будуть спричиненими ретроградністю планет – їх буде аж п’ять.

Гороскоп на липень 2020 року для Овна від Анжели Перл: короткі поради про головне

Вплив  Марсу на своїх підопічних – представників Овна, спонукає їх діяти активно і досягати успіхів в обраній сфері життя. Але потрібно бути обережними – Анжела Перл застерігає від агресивної поведінки, тому що це може спричинити конфлікти. Тому Овен повинен слідкувати за собою і не піддаватися на провокації.

За передбаченням Анжели Перл, на Овна у липні очікують нові знайомства. Завдяки яким можуть з’явитися як нові друзів, так і романтичні стосунки.

Гороскоп для Тільця на липень 2020 року від Анжели Перл: короткі поради про головне

Анжела Перл рекомендує представникам Тільця завершувати розпочати раніше справи і займатися плануванням на майбутнє. Через ретроградність планет, ритм життя дещо знизиться, але завдяки неспішному перебігу подій, можна спокійно закінчити важливі справи. Також, Тілець може без поспіху планувати роботу, щоб після 12 липня почати активно заробляти, завдяки прямому руху Меркурія.

Гороскоп на липень 2020 року для Близнюків від Анжели Перл : короткі поради про головне

Близнюки відчують вплив ретроградності планет. Тому, до 12 липня варто аналізувати ситуацію і проводити роботу над помилками, щоб встигнути їх виправити і за потреби – переробити справи. Також, поки Меркурій перебуває у ретроградному напрямку руху, Анжела Перл не радить людям, народженим під сузір’ям Близнюків, робити великі і цінні покупки. Середина липня – середина літа, це час новаторських рішень, які можна втілювати у життя у другій половині місяця.

Гороскоп для Рака на липень 2020 року від Анжели Перл: короткі поради про головне

Представників Рака ретроградність планет змусить звернути уваги на минули і завершувати справи. У центрі уваги Рака у липні будуть відносини, які можуть прийти до своєї кульмінації. Якісь стосунки можуть бути завершені, а інші, навпаки – вийдуть на новий рівень. В цілому, на думку Анжели Перл, на Рака очікує вдалий місяць, якщо не впадати у паніку і вірити в себе.

Гороскоп для Лева на липень 2020 року від Анжели Перл: короткі поради про головне

Щоб завершити справи, у першій декаді липня Лев повинен звернути увагу на минуле. Не велика активність на початку місяця, зумовлена ретроградністю п’яти планет, дозволить представникам Лева добре проаналізувати попередні проекти і зробити відповідні висновки на майбутнє. Після виходу Меркурія із ретроградного руху 12 липня, Лев може розпочинати щось нове і цікаве. Представники Лева можуть кардинально змінювати образ, стиль життя.

Гороскоп на липень 2020 року для Діви від Анжели Перл: короткі поради про головне

На представників Діви очікується активна середина літа. Проте, на початку місяця до 12 липня у період ретроградності Меркурія і ще чотирьох планет, життя трохи уповільниться. Астролог Анжела Перл рекомендує Діві звернути увагу на минуле. В першій половині липня Діви можуть завершити поточні справи, а також відновити роботу над тими проектами, які раніше були відкладені. Липень 2020 року буде вдалим для фінансової сфери. Діва має шанс знайти собі нове джерело доходу, завдяки отриманим новим знанням. Тому для Діви важливо навчатися постійно, підвищуючи свій професійний рівень.

Гороскоп для Терезів на липень 2020 року від Анжели Перл: короткі поради про головне

Перші два тижні липня Терези будуть відчувати потужний вплив ретроградних планет. Через це зростає ймовірність зустрітися з минулим віч на віч. Астролог Анжела Перл рекомендує Терезам присвятити початок місяця завершенню поточних справ. Також, якщо були зроблені помилки, тоді до 12 липня – сприятливий час для їх виправлення. З середини липня Терези можуть знову бути активними і непосидючими, це дозволить залучити процвітання за рахунок знань і навичок, які Терези отримали раніше.

Гороскоп на липень 2020 року для Скорпіона від Анжели Перл: короткі поради про головне

Для Скорпіона Анжела Перл має пораду: до 12 липня займатися аналізом минулого, не робити дорогих покупок і не витрачати гроші марно на дрібниці. Вже з середини липня Скорпіон може починати щось нове – починаючи від нових бізнес-проектів і завершуючи отриманням нової освіти або інших додаткових знань і навичок. Також, після 12 липня, зростають шанси на отримання додаткового заробітку. В цілому, на думку астролога, липень для Скорпіона буде вдалим на прориви, тому потрібно прислухатися до своєї інтуїції.

Гороскоп на липень 2020 року для Стрільця від Анжели Перл: короткі поради про головне

У липні Стрільці відчують вплив на своє життя відразу п’яти ретроградних планет. Тому до 12 числа Анжела Перл рекомендує звернути увагу на незавершені справи, щоб поставити в них крапку. Після 12 липня Меркурій поверне на прямий рух, і з цього моменту Стрільцям можна відновлювати активність, купувати цінні речі і здійснювати довгоочікувані покупки. Незважаючи на деяке уповільнення, Стрільці зможуть поправити матеріальне становище.

Гороскоп для Козерога на липень 2020 року від Анжели Перл: короткі поради про головне

Лише з середини липня Козерог може відновити активність у діловій сфері і на роботі. Адже до 12 липня вплив ретроградних планет змусить уповільнитися шалений темп життя. Тому Початок місяця Козерогу варто присвятити завершенню поточних справ. За необхідності, можна щось переробляти, якщо були виявлені недоліки. Вже після 12 числа, на роботі можна жваво братися до праці.

Гороскоп на липень 2020 року для Водолія від Анжели Перл: короткі поради про головне

Водолій впаде в умовну сплячку у першу декаду липня по причині ретроградності аж 5 планет. Анжела Перл рекомендує Водолію завершувати розпочаті справи, можна очистити енергетику домівки і після цього спокійно медитувати чи просто відпочивати. Після виходу Меркурія з ретрограду, Водолій може поновити своє активне життя за однієї умови. Анжела Перл рекомендує представникам Водолія не тільки працювати над новими проектами, але важливо звертати увагу на події, які відбуваються навколо. Це допоможе з’ясувати спірні моменти.

Гороскоп для Риб на липень 2020 року від Анжели Перл: короткі поради про головне

Риби будуть брати час на роздуми, повільно приймати рішення чи відкладати їх на інший час. Все це зумовлює ретроградність планет. Риби можуть занурюватися у спогади минулого. В цей час Анжела Перл не радить поспішати з висновками. Слід зосередитися на собі і своєму житті. Очищення розуму і відновлення сил допоможе позбутися всього зайвого і непотрібного, що заважає залучати у життя позитивні зміни.

Ви не можете копіювати текст