ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку

Відомий астролог Павло Глоба підготував гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку. У своїх прогнозах Павло Глоба показує загальні тенденції розташування зірок для кожного зодіакального знаку. На базі аналізу, астролог дає поради, як краще діяти у квітні 2019 року.

Загальна астрологічна характеристики квітня 2019 року, на думку Павла Глоби свідчить, що місяць буде вдалим і світлим для багатьох знаків Зодіаку. Навіть ті, хто зустріне припони на своєму шляху, зможуть досить швидко їх подолати. Відомий астролог радить не здаватися і йти вперед, чого б це не вартувало.

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для Овна

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Овна очікує багато позитива в особистих стосунках

В квітні зорі радять Овнам не витрачати надмірно кошти. Звичайно, витрати будуть, але робіть їх не більше, ніж це необхідно. Не варто купувати щось велике і дороге, без чого можна поки що обійтися.

У любовних стосунках Овна очікують вкрай позитивні зміни. Астрологічна порада Овнам на квітень 2019 року: приділяйте більше часу романтиці, зустрічам, флірту. Самотнім Овнам гороскоп радить шукати свою другу половинку. В цьому місяці Овнам буде досить легко справляти позитивне враження на людей, скористайтеся цією можливістю.

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для Тільця

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Складний початок місяця для Тільця, який у другій половині квітня зміниться на краще

На початку квітня Тільцям буде непросто. Але все покращиться і стабілізується у другій половині місяця. Удача може прийти у спілкуванні з позитивними людьми. Гороскоп радить Тільцям триматися подалі від недоброзичливців і заздрісників, від тих, хто заряджає Вас негативом.

Зорі радять Тільцю присвятити квітень 2019 року домашнім справам, провести генеральне прибирання, більше часу приділяти особистим справам. Це сприятливий час для зміни іміджу, покупок нового і стильного одягу. Тільці можуть порадувати себе приємними подарунками, які принесуть Вам радість. Але не варто забувати і про допомогу близьким, якщо ті будуть її потребувати.

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для Близнюків

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Близнюкам потрібно контролювати свої ревнощі

Близнюки у квітні можуть проявити надмірні ревнощі, часто не обґрунтовані. Щоб позбавитися цього почуття, Вам потрібно спілкуватися з дорогою Вам людиною, вести діалог з нею. Не потрібно одразу звинувачувати кохану людину – постарайтеся зрозуміти її, поставити себе на місце коханого. Таке вміння стане дуже в нагоді Близнюкам у квітні, в коханні доведеться добре постаратися, щоб зберегти стосунки.

На роботі і у домашніх справах у Близнюків все буде чудово. Близнюкам необхідно лише поставити перед собою важливі цілі і задачі, щоб наполегливо їх виконувати. Чудовий період для самоаналізу і духовного зростання. Зорі обіцяють підтримку Близнюкам, які будуть працювати над собою.

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для Рака

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Всесвіт допоможе Раку знайти своє місце у житті

Дуже динамічний час буде для Рака у квітні за прогнозом Павла Глоби. Події будуть швидко змінюватися, іноді, непомітно для самого Рака. Можливо, зміни будуть незворотними і це може мати свій позитив – кожна людина повинна рухатися вперед і бути готовою до будь-яких змін. Цей місяць навчить Рака цінувати важливість моменту.

У квітні Всесвіт допоможе Раку зрозуміти своє істинне призначення. Не потрібно ганятися за результатом – насолоджуйтесь самим процесом пошуку. Також, гороскоп радить Раку вирішувати всі справи самостійно, без допомоги близьких і друзів – Ви це зможете. Зорі застерігають Рака – у квітні Ви можете підпасти під вплив енергетичних вампірів, тому пильнуйте.

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для Лева

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Левам потрібно розбіратися у собі і свої справжніх бажаннях

В цьому місяці у Лева можуть виникнути непорозуміння і сварки на роботі. Зорі радять Леву бути більш дипломатичним і терплячим у спілкуванні з колегами. Не варто бути занадто безпричинно прискіпливим та критичним до навколишнього оточення. Леви повинні нести позитив у світ, щоб світ відповідав йому тим самим.

Невпевненість Лева в собі може стати на заваді у досягненні успіху. Саме тому Левам потрібно прикласти зусилля і розібратися у своєму внутрішньому світі. Левам необхідний авторитет і самоствердження. Можливо, у квітні, Леви зрозуміють свої духовні цілі, зможуть побачити причину помилок і намітять шлях до їх виправлення.

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для Діви

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Діви повинні скористатися джерелом сили і тоді енергетика буде на високому рівні

Діви можуть відчути занепад сил – як емоційних, так і фізичних. Астрологи радять скористатися джерелом сили. Для Діви ним являється робота над особою і навколишнім світом. Саме це додає Діві сили. Якщо Ви це зробите, то високий енергетичний рівень і гарний настрій допоможуть Вам тримати рівновагу.

Діва може відчути роздратування через слабкість і прояв неприємних рис характеру у своїх колег. Зорі підказують Діві, що виправити себе – складне завдання, а виправити когось іншого – майже неможливо. Тому не варто ставити перед собою недосяжні цілі. Гороскоп радить Діві сконцентруватися на власних потребах і бажаннях, не намагаючись змінювати людей.

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для Терезів

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Планети і зорі сприятимуть успіху Терезів

Майже весь квітень планети і зорі будуть у найсприятливішому становищі для Терезів. Це, безумовно, позначиться на успіхах цього знаку зодіаку – Ви будете мати величезну наснагу і бажання творити. У Терезів на високому рівні будуть інтелектуальні здібності, загостриться пам’ять, тому зорі радять скористатися таким сприятливим моментом і вирішити всі складні задачі.

Наприкінці квітня енергетичний фон Терезів послабшає. Тому Терезам буде варто у цей період більше покладатись на логіку і здоровий глузд, а не на інтуїцію. Також, Терезам не варто зациклюватись на негативі і проблемах, які вони можуть побачити навколо себе.

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для Скорпіона

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Скорпіон повинен стежити за підказками Всесвіту

Скорпіони можуть почати мислити стереотипами. Це може негативно вплинути на особисті стосунки і на мотивації цього знаку зодіаку. На початку місяця, Ви можете відчути деякі складнощі у швидкості прийняття рішення. Але почуття гумору Скорпіона, допоможе подолати складні етапи та зберегти позитивне відношення до життя.

Зорі підказують, що у квітні Скорпіон може довіряти своїй інтуїції та повинен стежити за підказками Всесвіту. Планети і зорі будуть допомагати Скорпіону упродовж майже всього місяця, тому квітень для нього буде вдалим. Скорпіону краще заздалегідь спланувати всі свої справи на першу половину місяця.

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для Стрільця

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Стрілець отримає всебічну підтримку з боку Всесвіту вже після 10 квітня

Перший тиждень квітня буде складним для Стрільця, але потім ситуація зміниться на протилежну. Бажання отримати позитивні емоції стане для Стрільця джерелом оптимізму. Астролог вважає, що Скорпіон може вирішувати найскладніші завдання, бо матиме впевненість у перемозі – це допомагатиме. Гарний період для важливих починань.

На заваді досягнень можуть стати лише лінощі і апатія Стрільця. Але вже з 10 квітня енергетичний потенціал почне суттєво підвищуватись. Для Стрільця настане дуже гарний період використовувати всі шанси у коханні, у роботі – у будь-якій сфері діяльності очікує успіх.

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для Козерога

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Козерог повинен проявити свої лідерські якості

Козероги повинні сприймати поганий настрій і зневіру в себе, як невід’ємний аспект квітневого настрою. Переважна більшість негараздів буде йти від навколишнього оточення Козерога.

Козероги повинні уникати спілкування із занадто емоційними людьми, щоб не втрачати свою внутрішню рівновагу, яка і так у досить хиткому положенні. Астрологи радять Козерогу займати ведучі позиції як в особистому житті, так і на роботі – проявіть себе як лідер.

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для Водолія

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Водолій повинен пильнувати, щоб ним не маніпулювали

Водоліям, за порадою зірок, варто уникати деякі знаки Зодіаку, які можуть хитрувати і маніпулювати. До них відносять: Тільця, Рака, Скорпіона, Стрільця і Риб. Бо представники цих знаків можуть затримати Водолія у процесі самореалізації і досягнення мети. Можливо, Водолії будуть змушені доводити свою індивідуальність.

Астролог застерігає, щоб Водолій не піддавався на провокації зі сторони своїх комплексів і страхів. У будь-якій сфері життя Водолія можуть виникнути складнощі, Ви повинні бути готові до такого повороту подій. Марнославство і зарозумілість погано будуть впливати на стосунки – краще позбавлятися таких рис характеру.

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для Риб

Гороскоп на квітень 2019 року від Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку
Відкритість і простота повинні стати девізом квітня для Риб

Гордовитість може зашкодити Рибам. В ділових стосунках Рибам краще показувати відкритість і простоту – такі якості завжди притягують до себе позитив. Також, такий підхід допоможе Рибам не накопичувати в собі негативні емоції. Бо інакше, будь-які сумніви можуть перетворитися у глибокі переживання для Риб. Зорі радять Рибам відкрити свій розум і душу.

У квітні у Риб з’являться нові бажання, буде формуватися розуміння скритих процесів, у життя ввійдуть амбіції і ентузіазм. Планети будуть прихильними до Риб, якщо Ви не будете забувати про сім’ю, її потреби. В квітні буде доречно наводити лад у житлі, запрошувати гостей і спілкуватися з друзями. Зорі радять прислухатися до своєї інтуїції.

Ви не можете копіювати текст