ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на квітень 2019 року від Анжели Перл

Анжела Перл склала гороскоп для всіх знаків Зодіаку на квітень 2019 року. Астролог вважає, що квітень – чудовий період для роботи для власного благополуччя. У квітні великий вплив планет відучують всі знаки Зодіаку. Завдяки порадами Анжели Перл, знакам Зодіаку буде легше обрати напрямок, який веде до покращення життя.

Гороскоп на квітень 2019 року від Анжели Перл для Овна

Новий Місяць 5 квітня пройде у знаку Овна, наповнить його силами і бажанням творити. Упродовж двох тижнів Овен може розпочинати нові справи, він буде успішним в обраній сфері. Вже 18 квітня Меркурій зайде в перший дім, що дасть допомогу Овну засвоювати нові знання та інформацію.

Завдяки впливу планет, Овен матиме змогу підписувати вигідні угоди і знайомитися з цікавими людьми. 19 квітня Повний Місяць внесе ясність в особисте життя. 21 квітня Венера допоможе Овну знайти фінансове благополуччя та розпочати романтичні стосунки.

Гороскоп на квітень 2019 року від Анжели Перл для Тільця

Після Нового Місяця 5 квітня, Тільці зможуть завершити необхідні справи, щоб підготуватися до нових важливих подій. З 18 квітня Меркурій буде насичувати простір енергетикою, сприятливою для отримання нової інформації. 21 квітня Венера дасть змогу Тільцю поправити здоров’я, змінити імідж та зовнішність. Також, ця планета буде впливати на романтичні стосунки Тільця, не виключені таємні зустрічі.

Цілий квітень Марс буде стимулювати Тільця заробляти і Ви зможете поправити своє фінансове становище. Але астролог застерігає, щоб Тілець не робив необдуманих покупок. Повний Місяць 19 квітня може принести звістку щодо Вашої посади на роботі.

Гороскоп на квітень 2019 року від Анжели Перл для Близнюків

Протягом всього квітня Марс буде в першому домі. Тому у Близнюків буде чудова можливість розпочати щось нове: започаткувати бізнес, придбати велику техніку, розпочати навчання, подорожувати, реалізовувати новий проект. Юпітер буде у сьомому домі і з 10 квітня перейде в ретроград. Його вплив примусить Близнюків працювати над стосунками.

Новий Місяць пройде в 11 домі друзів – Близнюки зможуть познайомитися з цікавими людьми чи долучитися до однодумців. Завдяки впливу Меркурія, з 18 квітня Близнюки зможуть отримати нові знання. З 21 квітня Венера сприятиме активному спілкуванню, новим знайомствам і романтичним стосункам. Наприкінці квітня Близнюки можуть займатися фінансовими справами: оформити кредит чи отримати виплати.

Гороскоп на квітень 2019 року від Анжели Перл для Рака

Новий Місяць пройде для Рака в 10 домі кар’єри і статусу. Це надасть можливість Раку реєструвати бізнес, отримати заслужену винагороду в діловій сфері, розпочати щось нове. З 18 квітня Меркурій – планета, що опікується інформацією та спілкуванням, буде допомагати Ракам вдало здавати іспити, укладати угоди, ефективно працювати з документами.

З 21 квітня Венера обіцяє Раку виплати гонорарів, знайомства та успіх в особистому житті. Ракам в квітні доведеться добре попрацювати, тому важливо слідкувати за своїм здоров’ям, щоб уникнути проблем із самопочуттям. На Повний Місяць, 19 квітня, Раки зможуть налагодити відносини з близькими людьми, розібратися у питаннях нерухомості.

Гороскоп на квітень 2019 року від Анжели Перл для Лева

Леви після Нового Місяця 5 квітня, зможуть подорожувати, отримати прекрасне відчуття повноти життя і з новими силами планувати майбутні справи. Все це отримає додаткове енергетичне підживлення, а отже, Лев буде дуже активним в роботі.

В середині квітня вплив Венери і Меркурія допоможе зав’язувати нові знайомства, у томи числі і романтичні. Кінець квітня буде сприятливим часом для Лева розібратися з фінансами: заробити гроші, роздати борги і зробити давно омріяне придбання.

Гороскоп на квітень 2019 року від Анжели Перл для Діви

Астролог Анжела Перл вважає, що квітень буде чудовим місяцем для нових починань Діви. Ви можете отримати пропозицію нової посади чи започаткувати бізнес. Новий Місяць 5 квітня дозволить Дівам навести лад у фінансових питаннях, при необхідності – взяти кредит для великого придбання.

Меркурій і Венера з 18 по 21 квітня будуть сприяти новим знайомствам і романтичним стосункам. Після Повного Місяця 19 квітня, Діви матимуть нагоду розібратися з минулим, цьому буде сприяти енергетика ретроградного Юпітера.

Гороскоп на квітень 2019 року від Анжели Перл для Терезів

Квітень це чудовий період, коли вплив планет буде сильним і позитивним. Новий Місяць 5 квітня для Терезів пройде у 7 домі, який відповідає за відносини. Це допоможе Терезами отримати ясність і розуміння в особистих стосунках, побачити перспективні знайомства в ділових колах.

З 18 квітня Меркурій позитивно вплине на узгодження ділових питань, а Венера з 21 квітня надасть сил і наснаги в оновленні, в тому числі – у зовнішньому вигляді. Марс допоможе Терезам боротися за своє щастя і отримати заслужену винагороду за прикладені зусилля.

Гороскоп на квітень 2019 року від Скорпіона

Скорпіон може очікувати на багато нового, що принесуть їм планети у квітні. У день Нового Місяця, 5 квітня, у Вас з’явиться можливість вирішити важливі ділові питання, але Вам потрібно приділити увагу своєму здоров’ю. Гарне самопочуття допоможе Скорпіону зберегти  бадьорість, сили і активність для важливих починань. Вплив Меркурія з 18 квітня дозволить укладати угоди і провести ділові переговори. З 21 квітня Венера буде сприяти гарним заробіткам.

Вплив Марсу дозволить Скорпіону вирішити фінансові питання: повернути борги і отримати очікувані виплати. На Повний Місяць, який буде 19 квітня, Скорпіони матимуть змогу позбутися всього зайвого, що заважало Вам розвиватися і йти вперед. Також, Скорпіон зможе покращити своє здоров’я.

Гороскоп на квітень 2019 року від Анжели Перл для Стрільця

Новій Місяць для Стрільця буде в 5 домі, який відповідальний за радість і кохання. Стрілець може зустріти своє кохання, налагодити стосунки з партнером чи з чоловіком/дружиною. Юпітер буде у ретрограді з 10 квітня, це вплине на планети і змусить зосередитись на важливих починаннях, що стане в нагоді Стрільцям у діловій сфері.

Меркурій з 18 квітня впливатиме на домовленості щодо роботи чи бізнесу. Венера з 21 квітня буде сприяти змінам у зовнішності та іміджі. Її вплив надихатиме Стрільця до зміни іміджу, приділенню часу оздоровчим вправам – всім змінам, що ведуть на краще. Активний Марс вплине на бажання боротися за своє щастя.

Гороскоп на квітень 2019 року від Анжели Перл для Козерог

Новий Місяць надасть змогу Козерогу налагодити стосунки з близькими щодо місця проживання, адже 5 квітня він буде у домі нерухомості. Меркурій ввійде в 4 дім 18 квітня і це поліпшить спілкування та опрацювання отриманої інформації. Венера може вплинути на бажання оновити інтер’єр – це буде після 21 квітня.

Марс буде суттєво впливати на бажання Козерога розпочати новий етап свого життя – активність і бажання досягти свого не залишить часу навіть для відпочинку. Астролог Анжела Перл радить Козерогу відшукати баланс, щоб Ви не обезсилили, виключити перевтому. Для цього Козерогам потрібно слідувати режиму дня і займатися оздоровчими процедурами.

Гороскоп на квітень 2019 року від Анжели Перл для Водолія

Новий Місяць 5 квітня надасть Водолію нову енергію. Вам варто використати підйом сил для спілкування з однодумцями, для навчання і вирішення важливих питань. Венера 21 квітня може залучити новизну в особисте життя. Також, енергетика Венери допоможе врегулювати матеріальне становище.

Енергетика Юпітеру, який переходить в ретроград 10 квітня, допоможе Водолію розібратися зі справами, які заважали новим починанням. Також Юпітер допоможе Водолію знайти компроміс та примиритися з близькими друзями.

Гороскоп на квітень 2019 року від Анжели Перл для Риб

Новий Місяць принесе Рибам оновлення і можливість започаткувати щось нове, щось, що Ви планували, але відкладали з якихось причин. Венера допоможе поправити фінансове становище Риб і зробити велику покупку, про яку Ви давно мріяли. Сприятливий вплив планет дозволить Рибам змінити свій імідж. Венера буде у поєднанні з Нептуном 10-11 квітня, що посилить жагу до романтики у любовних стосунках.

Після Повного Місяця 19 квітня, у Риб розпочнеться період успіху – Ви залишите позаду все, що заважало Вашому розвитку, у тому числі, заздрісників і маніпуляторів.

Ви не можете копіювати текст