ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку

Астрологи склали прогноз для всіх зодіакальних знаків на квітень 2019 року. За прогнозами гороскопу, цей місяць обіцяє бути для більшості з них – легким, гармонійним і теплим. Астрологи попереджають, що дуже багато в квітні буде залежати від Вашого настрою, від вміння тримати себе у руках і чітко розуміти ситуацію. Перехід Сатурна у ретро-фазу у Козерогу – це не просто зміна енергії, це заклик до самовіддачі, відповідальності і працелюбству.

Гороскоп на квітень 2019 року для Овна

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Планета-покровитель буде у всьому допомагати Овну до 20 квітня

В центрі уваги Овна, всіх  його думок і вчинків, знаходяться кар’єра і спілкування. Сонце буде перебувати в Овні до 20 квітня, тому вдача буде разом з Вами весь цей час. Також, Ваш покровитель подарує можливість проявити ініціативу, дасть енергією для цього, щоб у Вас з’явилася жага активної діяльності. Овнам потрібна остерігатися стабільності, яка як болото, може зацементувати дух і справи Овна. І через це можу статися спад у кар’єрі. Овнам не можна падати духом і втратити шанс підтримки планети-покровителя – Вам потрібно діяти.

Гармонійні аспекти Сонця до Плутона, Юпітера, Місяця, Марса 13, 14 і 15 квітня обіцяють вирішення багатьох проблем. Ваші покровителі не радять тікати від можливих труднощів: в цей час бажано проаналізувати ситуацію зі сторони, щоб зрозуміти правильний напрямок дій.

Гороскоп на квітень 2019 року для Тільця

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Вітер змін допоможе Тільцю у квітні

Вітер змін принесе квітень 2019 року Тільцю: зміниться настрій, світосприйняття, деякі принципи і підходи, зростуть інтелектуальні можливості. Ретроградний рух планети покровителя, коли Сатурн переходить у ретро-фазу, що буде тривати весь місяць, означає для Тільця час внутрішньої боротьби і роботи над собою. Духовні пошуки допоможуть Тільцю розкрити свій потенціал та вберегтися від психологічних проблем.

В квітні Тілець може кардинально змінити своє життя, навіть не очікувано й для себе – вітер змін у душі буде потребувати цього. Планети-покровителі будуть сприяти Тільцю – нові проекти, неочікувані пропозиції, нова робота чи нове романтичне спілкування – все це може статися з Тльцем у квітні 2019 року.

Гороскоп на квітень 2019 року для Близнюків

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Близнюки можуть покращити свій матеріальний стан

Астрологи прогнозують у квітні 2019 року Близнюкам фінансову метушню – так впливає на цей знак ретроградний Сатурн у Козерогу. Можливе збільшення притоку коштів. Ділова сфера будет потребувати від Близнюків надійності і відповідальності. Особливу увагу зверніть на документи, що пов’язані з фінансами.

Цей місяць стане для Близнюків місяцем важливих змін і прийняття непростих рішень, які можуть призвести до значного покращення матеріального стану. Але, якщо Близнюки не скористаються підказками долі, в професійній сфері вони можуть опинитися у ситуації стагнації і застою. Близнюкам важливо знайти стимул, щоб забезпечити собі успіх у всіх справах.

Гороскоп на квітень 2019 року для Рака

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Рак повинен дисципліновано слідувати складеному плану

Везіння та підмога від покровителів у Раків будуть лише до 10 квітня. Тому Вам важливо запланувати список справ на цей місяць, а потім викресліть те, що пока не реалізуємо. В цьому місяці гороскоп на квітень 2019 року для Рака радить діяти тільки поетапно, по кроках просуваючись до наміченої цілі. Якщо пробувати діяти більш активно, Раки можуть потерпіти фіаско і відчути повне розчарування.

Незважаючи на такі складнощі, квітень для Рака буде чудовим періодом рефлексії, роботи над собою і своїми проблемами, переборення страхів. Все це може призвести до перемоги над комплексами і подолання внутрішніх проблем і сумнівів. Що, безумовно, позитивно відіб’ється на якості життя Рака.

Гороскоп на квітень 2019 року для Лева

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Лев отримає шанси для реалізації своїх задумів

Астрологи вказали на проритети цього місяця для Лева – це здоров’я, особисті зобов’язання і робота. Якщо Лев крок за кроком, поетапно буде йти до цілі, він отримає перемогу. Відчуття стабільності і розміреності у житті, допоможуть Левам почувати себе більш впевнено.

Сонце буде знаходитися в Овні до 20 квітня, що дає безліч шансів Леву втілювати все бажане у життя. Головне – слідувати плану. Астрологи радять Левам у квітні жити у певному режимі, щоб життя стало більш організованим: лягати і вставати в один і той же час, не запізнюватися на зустрічі, виконувати все заплановане на день. Такий своєрідний тайм-менеджмент допоможе зібратися і стати більш дисциплінованими, що буде необхідно Левам.

Гороскоп на квітень 2019 року для Діви

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Діви повинні більше відпочивати

До 20 квітня у Діви буде непростий час через активізацію антогоніста-Венери. Це призведе до дисбалансу у житі Діви: можуть змінюватися плани, настрій часто буде з різкими перепадами, тому для Діви дуже важливо скорегувати режим дня. З 1 і по 20 квітня Дівам потрібно більше часу відпочивати і не тільки для відновлення самопочуття і настрою, але й для духовного очищення, посилення інтуїції, щоб з’явилися нові сили для активності.

В цей період у Діви зростуть інтелектуальні здібності і може бути сплеск романтичних почуттів. А от ділова сфера відійде на другий план. З третьої декади місяця, Дівам потрібно долучати медитаційні практики (візуалізація бажаного), це допоможе нормально завершити квітень.

Гороскоп на квітень 2019 року для Терези

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Складний місяць для Терезів через конфлікти з старшими родичами

Не дивлячись на активізацію Венери в Рибах, на Терези очікує досить складний місяць. Гороскоп  на квітень передбачає для Терезів конфлікти, що важливо – у сім’ї. Більшість з них будуть пов’язані із старшими членами родини. Ваші спроби залагодити конфлікт, пояснити і примирити, будуть приводити до зворотного ефекту. Зорі радять Терезам в такій ситуації змиритися і фокусувати свою увагу на будь-якому позитиві, який тільки з’явиться навколо Вас. Постарайтеся не звертати уваги на те, що не можете змінити і до кінця місяця все владнається.

Астрологи радять в інших життєвих сферах плисти за течією, не потрібно намагатися змінювати світ.

Аспекти Венери 15, 16 і 17 квітня можуть привнести дисгармонію в плани. Можливо, Терезам потрібно змінити чи відкоригувати погляди на багато речей, щоб більш вивірено приймати рішення, чи змінити їх, якщо Ваша переоцінка була правильною. В квітні зросте творча і любовна енергія Терезів.

Гороскоп на квітень 2019 року для Скорпіон

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Скорпіон повинен прислухатися до порад близьких людей

Марс буде перебувати у Близнюках, це означає, що Скорпіону краще присвятити квітень трьом речам: робота над собою, навчання і позбавлення свого життя від негативу. Про спокійне та розмірене життя в квітні Скорпіон може навіть і не мріяти – занадто багато навколо агресії і конкуренції. В такій емоційно складній ситуації, астрологи радять Скорпіону тримати себе в руках, не дратуватися по дрібницях.

В період з 23 по 20 квітня, Аспекти Марса з іншими планетами, спричинять нестійкість і проблеми в найбільш уразливих сферах життя. Уникнути цього Скорпіонам допоможе інтуїція і поради близьких, які вони отримали на початку місяця.

Гороскоп на квітень 2019 року для Стрільця

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Стрілець буде чарівним і привабливим

Стрільці можуть відчути фінансові проблеми. Можливо це станеться через велику і не заплановану покупку. В діловій сфері також можливі складнощі, які будуть пов’язані через зміну місця роботи чи проживання. В будь-якому випадку, нестача коштів це результат обдуманих дій Стрільця, тому все це можна пережити як тимчасове явище.

Квітень 2019 року принесе Скорпіону значне покращення самопочуття та настрою, посилиться звабливість та чарівність. Але зорі застерігають не самотніх Стрільців уникати короткоплинних стосунків, щоб не спровокувати проблеми з Вашою другою половинкою.

Гороскоп на квітень 2019 року для Козерога

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Козерог буде обирати свій шлях

Козерог буде відчувати сумніви, з’являться комплекси, незібраність і дратівливість через перехід Сатурна в ретроградну фазу. Зорі радять Козерогу пам’ятати, що це не привід впадати у відчай, а можливість стати краще. Ці події примусять Козерога до змін, але до добрих чи навпаки – вирішувати тільки йому самому.

В квітні Козерогу не завадить обережність, чутливе ставлення до своїх внутрішніх переживань, це допоможе стати впевненіше у собі і перерости свій внутрішній страх. Медитації та фізичні вправи допоможуть легше пройти цей складний період.

Гороскоп на квітень 2019 року для Водолія

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Водолій може порвати токсичні стосінки

По розстановці планет, астрологи передбачають, що у квітні Водолій зможе покласти край токсичним стосункам і енергетичним та емоційним залежностям. Активний Нептун надасть Водолію неймовірну енергію, яку потрібно направити у мирне русло. В цей період Водолії будуть діяти більш агресивно і наполегливо, що спричинить певні незручності. Але в кінці кінців Водолій зможе позбутися стосунків, які його руйнують.

Величезний енергетичний підйом буде тривати весь місяць. Зорі радять Водоліям частину енергії спрямувати на спорт, творчість, вечірки, кохання. Бо інакше Ви ризикуєте підірвати свій психологічний стан і загнати себе у безвихідь. Щоб цього не сталося, Водоліям потрібно розібратися в собі і своїх бажаннях та контролювати свої емоції.

Гороскоп на квітень 2019 року для Риб

Гороскоп на квітень 2019 року для всіх знаків Зодіаку
Добре ставлення до людей, підніме Риб до нового соціального статусу

Перебування Венери і Меркурія в Рибах сприятливо позначиться на цьому знаку Зоідака.  У Вас з’явиться багато можливостей для особистого, професійного і духовного зростання. Якщо Риби будуть допомагати оточуючим, вони будуть відчувати радість і задоволення від життя. Доброзичливе ставлення до людей, покращить соціальний статус і дасть змогу Рибам налагодити вигідні контакти, які можуть допомогти змінити життя в квітні на краще.

Самотнім Рибам зорі радять шукати свою другу половинку – квітень вдалий період для цього. Сімейні Риби можуть здійснити романтичні подорожі і цінувати дружні стосунки у сім’ї.

Ви не можете копіювати текст