ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для всіх знаків Зодіаку

Популярний астролог Анжела Перл підготувала гороскоп на грудень 2019 року. Своє астрологічне передбачення Анжела Перл базувала, виходячи з розташування планет і зірок гороскопу у відповідних знаках Зодіаку. Також, в гороскопі від Анжели Перл вказується важлива подія грудня цього року – Юпітер, планета щастя, змінює свій знак. Позитивна енергетика Юпітера відіграє велику роль у житті всіх представників зодіакального кола.

Гороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для Овна

На життя Овна в грудні вплине одразу дві астрологічні події: затемнення і зміна знаку Юпітера. Згідно прогнозу Анжели Перл, на Овна в грудні очікує удача, вони можуть досягти нових успіхів у професійній сфері та просунутися по кар’єрних сходинках.

На початку місяця можливі зміна місяця роботи, покращення матеріального стану. Овен може придумати нові ідеї для започаткування власного бізнесу.

Підтримка Юпітера допоможе Овну швидко впоратися з можливими негараздами. Увага представників цього знаку буде зосереджена на залученні благополуччя. Щоб його досягти, астролог Анжела Перл радить в Овну трохи відкласти відпочинок і більш активно працювати.

Гороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для Тільця

Перший зимовий місяць буде наповнений подіями. На початку грудня вплив Юпітера допоможе Тільцю подолати проблеми. якщо Тільці не відмовляться від перспективних справ і почнуть навчання, прогрес буде помітним у всіх сферах життя. Це стане прологом для гарних змін у житті, які очікують на Тільця протягом всього 2020 року. Тому так важливо для Тільця виконати всі побажання Всесвіту щодо самовдосконалення – це підґрунтя для формування щасливого майбутнього.

Гороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для Близнюків

На думку астролога Анжели Перл, грудень принесе Близнюкам можливість покращити свій матеріальний стан. В нагоді можуть бути афірмації на багатство. Енергетика Юпітера, який перебуває в аспекті з Ураном, принесе в життя цього знаку несподівані, але приємні сюрпризи.

Початок грудня потребує від Близнюків проявити увагу до справ, які пов’язані з грошима, бо це дозволить знайти додаткове джерело доходу. Крім того, розташування планет підказує, що у грудні Близнюки можуть завершити судову справу, яка довго тривала і позбутися проблем.

Гороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для Рака

Головною темою грудня для Рака будуть стосунки. Адже Юпітер заходить у Ваш сьомий Дом гороскопу. Саме він відповідає за позитивні зміни в особистому житті.

Перебування Юпітеру у 7 Домі гороскопу, дозволить Раку не тільки знайти партнера для серйозних стосунків, але й розлучитися з бувшою коханою людиною без особливих проблем. Також, Юпітер вплине на ділові відносини, а це означає, що Раки можуть отримати корисні зв’язки та ймовірних інвесторів чи партнерів по бізнесу.

Гороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для Лева

Анжела Перл відзначає, що грудень стане важливим і значущим місяцем для Лева. Завдяки позитивному впливу Юпітера, представники цього знаку зможуть вирішувати питання, які пов’язані з роботою. Також, Юпітер буде допомагати залучити у життя Лева матеріальне благополуччя. Тому для Вас важливо вже з самого початку грудня приділяти час питанням, пов’язаним з кар’єрою і роботою. Крім цього, Леви мають змогу у грудні позбутися проблем зі здоров’ям, що важливо для тех представників цього знаку, хто багато працює.

Гороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для Діви

Діви можуть сподіватися на багато приємних змін у грудні 2019 року. Початок місяця стане дуже важливим, коли бажання Діви почнуть втілюватися у життя, особливо ті, які пов’язані із поповненням у сім’ї.

Планета Юпітер позитивно впливатиме на всі починання Діви. Ще однією важливою темою місяця для Діви будуть особисті стосунки. Самотні представники цього знаку можуть завершити старі стосунки і розпочнуть новий життєвий етап з новим партнером.

Гороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для Терезів

Юпітер в грудні перебуває у 4 Домі гороскопу Терезів. Цей Дом відповідальний за нерухомість і за сім’ю, членів родини. Тому позитивний вплив Юпітеру буде відчутно саме в цих сферах життя Терезів. Представники цього знаку у грудні можуть займатися питаннями нерухомості, облаштовувати своє житло, створюючи затишок і гармонію для всіх членів родини. Також, це допоможе у гарному настрої підготуватися до зустрічі Нового, 2020 року.

Гороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для Скорпіона

Головною темою грудня для Скорпіона стане спілкування, завдяки перебуванню Юпітера у 3 Домі гороскопу. Нові контакти, нові знайомства і друзі, навчання і оволодіння новими навичками – все, що пов’язано комунікаціями буде легко вдаватися Скорпіону в останній місяць року. Скорпіони, робота яких пов’язана з спілкуванням і комунікаціями, матимуть успіх у кар’єрі. Наприклад, ведення блогу або відео каналу, приватні уроки.

Астролог Анжела Перл не виключає, що під впливом позитивної енергетики Юпітера, Скорпіони захочуть мандрувати. У своїх подорожах вони можуть знайти цікаві і корисні знайомства.

Гороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для Стрільця

Стрільці досягнуть успіху у грудні 2019 року, в першу чергу у фінансовій сфері. Адже Юпітер заходить у 2 Дом гороскопу – це Дом фінансів і грошей. Позитивна енергетика Юпітера дозволить  легко вирішувати будь-які питання, пов’язані з грошима. В грудні Стрільці зможуть придбати все, що планували, легко почати бізнес, який швидко піде вгору.

Гороскоп Анжели Перл застерігає Стрільцям від невиправданих витрат, щоб уникнути відтік фінансів. Якщо Стрілець зосередиться, то може вплинути на справи, які дозволять збільшити матеріальні статки.

Гороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для Козерога

Останній місяць року стане важливим для представників сузір’я Козерогу. Завдячувати цим Козерог може планеті Юпітер – планеті щастя і добробуту. У Козерога, на думку астролога Анжели Перл, з кінці цього року, розпочинається біла смуга у житті. Планета Юпітер перебуває у 1 Домі гороскопу, що символізує початок і перспективи. Завдяки підтримці Юпітера, Козерог може досягти успіхів як в діловій сфері, так і в особистому житті.

Гороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для Водолія

Рік, що минає, принесе Водолію зміни у життя. Вже 3 грудня Юпітер – планета великого щастя, на цілий наступний рік, заходить у 12 Дом гороскопу. Завдяки підтримці Юпітера, у грудні Водолій може відправитися подорожувати, розпочати навчання, зайнятися пошуком нових сенсів і цілей.

Астролог Анжела Перл рекомендує людям, народженим під сузір’ям Водолія, не відмовлятися від цікавих пропозицій, навіть, якщо вони передбачають переїзд в іншу країну.

Гороскоп на грудень 2019 року від Анжели Перл для Риб

Риби можуть збільшити свій матеріальний статок, завдяки перебуванню Юпітера в 11 Домі гороскопу. Також, у грудні Риби можуть завести корисні знайомства, бути успішними як в діловій сфері, так і в особистому житті. Завдяки впливу Юпітера, який буде спонукати до збільшення і розширення позитиву, Риби, при певних зусиллях, можуть отримати всього, до чого прагнули в особистому житті.

Ви не можете копіювати текст