ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для всіх знаків Зодіаку

Перший місяць весни принесе для багатьох знаків Зодіаку доленосні зміни. Такі важливі події очікують на багатьох, тому що у березні відбуватимуться важливі і рідкі астрологічні події. Гороскоп Павла Глоби на березень 2020 року вкаже на деякі важливі моменти всім представникам зодіакального кола. Варто прислухатися до цих порад, адже багато наших вчинків, будуть вливати на подальше життя на роки вперед

Гороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для Овна

Представники знаку Овна у березні повинні зосередитися на роботі і соціальному житті. Щоб мати успіх, Ви повинні бути впевненими в собі і зосередженими на важливих питаннях. Якщо Овен буде сумніватися у собі, то може втратити шанс на кар’єрне зростанні і успіх. Проте важливо зазначити, що не все у березні залежить від Овна, тому що у березні, особливо наприкінці, очікуються великі астрологічні події. Тому Овен повинен проявляти гнучкість і вміння швидко підлаштовуватися під будь-яку ситуацію. Ці якості будуть потрібні у перший весняний місяць більше, ніж наполегливість на шляху до мети.

Гороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для Тільця

Для представників Тільця у березні буде сприятливий час для відряджень, подорожей, пізнання світу. Якщо Тілець наважиться на серйозні зміни у своєму житті, то висока ймовірність того, що він більше не повернеться до старого життя. Астролог Павло Глоба застерігає Тільця: можливі неочікувані перепони і негаразди у поїздках, ділових і особистих стосунках. Гороскоп на березень радить Тільцю швидко приймати рішення в неоднозначних ситуаціях, щоб не потрапити у пастку ворога, який робить вигляд, що він друг.

Гороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для Близнюків

Початок березня через ретроградний Меркурій пройде у фінансових клопотах для Близнюків. Проте, у деяких представників цього знаку, такі клопоти можуть бути і приємними. Наприклад, Ви чекаєте на позитивне рішення про кредит. Близнюкам важливо стримувати свою непередбачуваність, чого можна досягти завдяки самодисципліні і організованості.

Після 20 х чисел березня гороскоп Павла Глоби передбачає високу ймовірність серйозних змін у житті Близнюків, тому що великі планети Юпітер і Плутон зустрінуться у сузір’ї Козерога. Сатурн вийде з Вашого сектору фінансів і Близнюки на деякий відчують певне полегшення у матеріальній сфері.

Гороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для Рака

Люди, народжені під знаком Рака повинні на початку березня скласти список важливих справ і планів, які вони повинні втілити у життя навесні. Критичне мислення допоможе залишити у цьому списку по-справжньому потрібні речі, а другорядні – викреслюйте без жалю. Гороскоп на березень застерігає Рака – прихильність долі не завжди буде на Вашому боці. Це спричинить великі ризики нашкодити відносинам, проектам, кар’єрі. Через амбіції і імпульсивну поведінку, Раки можуть мати конфлікти, що призведуть до збитків.

Гороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для Лева

На березень 2020 року гороскоп ставить для Лева пріоритети – здоров’я, робота і обов’язки. Втілюючи у життя плани з цих напрямків, Лев може навіть отримувати задоволення. Якщо Ви послідовно будете виконувати заплановане, то на Вас беззаперечно чекає успіх.

Представники знаку Лева будуть відчувати гордість за виконані справи і побачать результати своїх дій. Проте є застереження для Лева на березень: не можна діяти необдумано і поспіхом, потрібно чітко слідувати плану, враховуючи дед-лайни.

Гороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для Діви

Для Діви березень 2020 року стане важливим періодом, коли більше часу потрібно приділити духовним практикам, роботі з психологом, щоб позбутися негативних налаштування і давніх травм. це не тільки дозволить покращити настрій і самопочуття, а й дозволить побачити світ іншими очима, віднайти нові цілі і мрії. Для Діви духовний світ буде важливіший ніж матеріальний.

З цієї причини гороскоп на березень передбачає ймовірність деяких ускладнень на роботі і у діловому житті. Зате Діва краще буде розуміти себе, свій внутрішній голос – інтуїцію. У багатьох представників Діви зростуть екстрасенсорні здібності.

Гороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для Терезів

Не самий простий місць очікує на Терези. У березні висока ймовірність конфліктів і непорозумінь, особливо з близькими. Причому вирішити спірні питання буде дуже нелегко і часто результат призводитиме ще до більшого загострення ситуації. Гороскоп на березень радить Терезам не піддаватися негативу. Допомогти в цьому може слідування запланованим справам.

У другій половині березня ситуація покращиться і буде реально розв’язати всі проблемні вузли, що затяглися на початку місяця. Це стосується і особистого життя, і професійного. Єдине застереження – тверезо оцінювати всі ризики і передбачувати результати своїх вчинків.

Гороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для Скорпіона

На думку астролога Павла Глоби, у березні керувати життям Скорпіона буде тріада: творчість, сім’я і боротьба. Тому для представників цього знаку буде чудово присвятити час саме творчій діяльності, домашнім справам.

Скорпіони повинні стримувати себе, тому що планети розташовані так, що спонукатимуть до агресії. Через це зросте кількість конфліктних ситуацій. Тримати емоції під контролем допоможуть духовні практики, заняття фізичним спортом і багато прогулянок на свіжому повітрі.

Гороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для Стрільця

Стрілець у березні може відчути нестачу коштів. Ймовірно це станеться через зміну роботи, вартісної покупки або через великі інвестиції. Проте ця невелика фінансова кризи буде усвідомленим рішенням Стрільця, тому можна не вважати ситуацію як негативну.

В особистому життя гороскоп на березень для Стрільця передбачає покращення відносин з другою половинкою. Деякі Стрільці позбудуться стосунків, які їх обтяжували. Планети і зорі гороскопу наділять Стрільця чарівністю і харизмою, що буде привертати увагу протилежної статі. Можливі романтичні знайомства, багато з яких мають перспективу перерости у серйозні стосунки.

Гороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для Козерога

Місяць невизначеності передбачається для Козерога у березні. Багато представників цього знаку відчують тривогу, невпевненість у собі, пропаде мотивація активно діяти. Астролог Павло Глоба підказує, що причина не в Вас, а у зовнішніх факторах – важливих астрологічних подіях, які впливають на життя. Щоб мінімізувати негатив від такого складного періоду, для Козерога важливо слідувати встановленим правилам, виконувати режим, займатися рутинними справами. Нові рішення і нові ідеї слід ретельно обдумувати і не поспішати реалізовувати.

Друга половина березня може принести зміни у життя Козерога. Почнеться період оновлення, який в деяких випадках може бути болючим. Вам потрібно бути уважним до себе, щоб віднайти своє внутрішнє Я. Впевненість в собі допоможе подолати виверти долі, і не варто шукати причини невдач лише в собі.

Гороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для Водолія

На Водолія очікує нервовий, проте дуже цікавий перший місяць весни. Гороскоп на березень радить представникам цього знаку знайти і своєму оточенні ворогів і недоброзичливців. Знаючи їх «у лице», Ви легко можете передбачувати їх дії і упередити їх. Це важливо, бо недобрі люди можуть скористатися інформацією у свої корисливих цілях і цим підставити Водолія. Такий поворот подій можливий до середини березня, тому будьте уважними і обережними, щоб не потрапити у пастку.

Друга половина місяця буде більш спокійною, проте не забувайте дбати про свою репутацію.

Гороскоп на березень 2020 року Павла Глоби для Риб

Для Риб – березень буде одним з найкращих періодів. Планети і зорі будуть всіляко допомагати у реалізації різноманітних планів Риб. Багато представників цього знаку отримають подарунки долі. Це може бути підвищення на роботі, знайомство з цікавими людьми, які допоможуть змінити життя на краще. Вам варто приділяти час собі і своїм потребам, і від цього Риби також будуть отримувати величезне задоволення.

В середині березня можлива неоднозначна ситуація, тому краще бути обережними у свої словах і вчинках.

Ви не можете копіювати текст