ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на березень 2019 року від Анжели Перл

Перший місяць весни – це бажання змін і пробудження емоцій. Гороскоп на березень 2019 року від Анжели Перл розповість на які зміни потрібно очікувати знакам Зодіаку. 7 березня 2019 року Уран переходить у сузір’я Тільця на цілих 7 років (до 26 квітня 2026 року) і це означає, що вплив Урану на кожен зодіакальний знак буде тривалим і серйозним.

Гороскоп на березень 2019 року від Анжели Перл для Овна, Тільця і Близнюків

Овен

Чудовий період для завершення багатьох справ та наведення порядку і в думках, і в планах щодо майбутнього. Після 5 березня хтось згадає про Овна з минулого: чи то бувший/бувша, чи то старий друг, чи однокласник і захоче відновити спілкування.

Анжела Перл вважає, що березень чудовий період для Овна позбутися всього непотрібного: як від хламу в домівці, так і від токсичних людей, які отруюють життя.

Сприятливий період для Овна відвідати ті місця, де Ви вже були. Гороскоп на березень від Анжели Перл радить уникати великих покупок у період з 5 по 28 березня 2019 року.

Тілець

На початку березня на Тільця очікує декілька напружених днів. Можливі складнощі на роботі, настрій також буде не на найкращому рівні. Але Анжела Перл запевняє Тільця, що цей період триватиме недовго.

У другій половині березня гороскоп прогнозує приємні зміни в особистому житті. Тілець зможе віднайти гармонію та спокій і нарешті залишить у минулому свої сумніви.

Близнюки

В березні цей знак може очікувати на зміни в кар’єрі чи в статусі. Гороскоп на березень 2019 року від Анжели Перл прогнозує для Близнюків гарний період для подорожей, а для самотніх – створення фундаменту сімейного життя.

В середині місяця можливе неочікуване фінансове поповнення. Кошти зорі радять витратити на себе, щоб укріпити здоров’я і підняти настрій.

Гороскоп на березень 2019 року від Анжели Перл для Рака, Лева і Діви

Рак

З 2 березня Венера перейде у 8 будинок Рака, будинок грошей. Це означає, що для Рака у фінансовому плані все буде добре.

З середини місця Рак може мати можливість закордонної поїздки у відрядження.

Березень – це прекрасний період для Рака у навчанні – іноземні мови, заняття тенісом з тренером, курси кулінарії  тощо. У період ретроградного Меркурія Раку краще утриматися від прийняття важливих рішень і намагатися не розпочинати нових справ.

Лев

На самотніх Левів у березні очікують нові знайомства, побачення, запрошення для спільного відпочинку. Ймовірний перехід стосунків на новий рівень.

Сімейні Леви відчують гармонію у подружньому житті. Анжела Перл вважає, що це чудовий час для другого медового місяця одруженого Лева.

Також, березень буде сприятливим періодом для вирішення фінансових справ, погашення кадетів.

Діва

На роботі у Діви нарешті встановиться доброзичлива і робоча атмосфера. Зорі застерігають – Діва повинна уважно ставитися до свого здоров’я. Не варто переїдати і довго сидіти в одному положенні. Гороскоп від Анжели Перл радить приділити увагу Вашому способу життя і режиму: варто навести порядок, щоб це не вдавалося взнаки.

Головною темою хвилювань Діви у березні стануть стосунки. Можливе поєднання з партнером із минулого – як у бізнесі, так і в особистому житті. Настрій у Діви буде чудовий практично весь березень.

Гороскоп на березень 2019 року від Анжели Перл для Терезів, Скорпіона і Стрільця

Терези

Зорі радять Терезам у березні 2019 року приймати безліч компліментів від оточуючих. Ваша чарівність і вміння переконувати дасть не тільки моральне задоволення, а й стане корисним для Вас. Найбільшу радість Терезам нададуть не веселощі та прогулянки, а домашній затишок. Терези будуть створювати гарну атмосферу у своїй оселі, Ви зможете легко вирішити всі побутові питання, які виникнуть у цей період.

Скорпіон

Місяцем кохання і розвитку особистих стосунків може стати березень 2019 року для Скорпіона. У Вас з’являться творчі ідеї, яким потрібно приділити увагу і час, щоб їх реалізувати. Зорі радять Скорпіонам подумати про майбутнє і розставити пріоритети.

Тих Скорпіонів, хто запланує створення сім’ї чи народження дитини, буде супроводжувати удача.

Стрілець

Гороскоп від Анжели Перл передбачає Стрільцю на березень цікаві комерційні пропозиції, які будуть стимулювати працювати. Зорі радять не лінуватися і викладатися повністю, тоді керівництво оцінить Ваші старання.

У березні Скорпіонів будуть хвилювати питання нерухомості або місця проживання. Навіть можливий переїзд в більш комфортне місце.

Гороскоп на березень 2019 року від Анжели Перл для Козерога, Водолія і Риб

Козерог

Козерог буде як завжди, наполегливо працювати. Але можливі труднощі на роботі. Зорі радять не сильно зважати на них, щоб вони не псували Вам настрій. Всі недоброзичливці залишаться позаду, а Козерог й далі буде робити те, що вважає за потрібне.

У другій половині березня Козерогу необхідно навести лад у документах. Здоров’я поліпшиться, з фінансами також все піде на підйом.

Водолій

Весна вплине на Водолія жагою свободи і нових вражень. Багато представників цього знаку будуть планувати подорож. Тому фінанси будуть на першому місці, щоб реалізувати плани щодо відпочинку.

Березень 2019 року буде сприятливим для Водолія у відновленні зв’язків, будь то давно втрачена дружба або зустріч однокласників. Вплив ретроградного Меркурія дозволить знайти новий погляд в будь-якій сфері. Можливо, думка Водолія з приводу деяких питань, зміниться.

Риби

На цей період випадає велика частина іменин представників цього зодіакального знаку. Березень змусить Риб переглянути ставлення до себе. Можливо Риби інакше глянуть на свої таланти і вміння, вони варті цього. Багато Риб будуть змінювати свій імідж.

Зорі передбачають важливі питання, які пов’язані з особистим життям Риб. Рибам потрібно приділити більше уваги своєму партнеру, це принесе гармонію і тепло у Ваші стосунки.

Ви не можете копіювати текст