ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Прийдешній рік принесе багато нового, адже в цей період відбудеться багато важливих астрологічних подій, які суттєво вплинуть на життя. Краще орієнтуватись в яких допоможе астрологічний календар на 2020 від Анжели Перл. Гороскоп на 2020 рік для всіх знаків Зодіаку, який склала популярний астролог, дасть загальну характеристику для кожного представника зодіакального кола.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для Овна

http://ganok.in.ua/%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%80%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b3%d1%96%d1%8f/%d0%ba%d0%b0%d0%bb%d0%b5%d0%bd%d0%b4%d0%b0%d1%80-%d0%bd%d0%b0-2020-%d1%80%d1%96%d0%ba-%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%80%d0%be%d0%bb%d0%be%d0%b3%d1%96%d1%87%d0%bd%d0%b8%d1%85-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d1%96%d0%b9

Активним Овнам прийдешній рік Білого Металевого Щура відкриє нові можливості. Через шість затемнень, які очікуються прийдешнього року, в Овна не буде багато часу на роздуми і перенесення справ. Кожна астрологічна подія принесе зміни в певні сфери життя, які  потребують змін і нововведень.

На початку року затемнення примусять представників Овна вирішувати питання, які пов’язані з родиною, з нерухомістю. Літні затемнення будуть спонукати Овна отримувати нову освіту і знання, подорожувати. Восени Овни повинні приділяти більше уваги родичам. В кінці року астролог Анжела Перл передбачає зміни в особистому житті Овна.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для Тільця

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Навіть, якщо представник Тільця не захоче щось робити, енергетика прийдешнього року змусить багато чого змінювати у житті. Уран внесе в життя Тільця круті повороти, що просто примусить його бути активними.

Три затемнення першої половини року допоможуть Тільцю звільнитися від усього, що заважає розвитку.

Другу половину року Тілець присвятить налагодженню нового життя.

Астролог Анжела Перл вважає, що в цілому рік буде позитивним для Тільця. Проте ризики, звичайно, існують. Але, завдяки своїй активності, Тільці можуть їх мінімізувати. Гороскоп на 2020 рік радить Тільцям приймати рішення самостійно, менше прислухатися до сторонніх порад – у Вас достатньо свого розуму і досвіду для цього.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для Близнюків

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Кілька затемнень у 2020 році відбуваються у сузір’ї Близнюків. Астролог Анжела Перл акцентує увагу, що наступні 2 роки будуть дуже важливі для Близнюків, тому потрібно бути відповідальними у всьому. Близнюки не повинні боятися змін і не сприймати їх, як кризу, а як нові можливості. Такий підхід допоможе пройти всі іспити на шляху до успіху.

Перше півріччя зі своїми затемненнями може принести Близнюкам нові посади або успіх у своєму бізнесі.

У другому півріччі Близнюкам варто працювати над собою. Ймовірно, багато представників цього знаку можуть змінити свій соціальний статус. Також, під кінець 2020 року Близнюки можуть отримати дохід від своїх проектів.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для Рака

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Складений, але доленосний рік чекає на людей, народжених під сузір’ям Рака. Астрологічні події 2020 року принесуть цим людям зміни в особистому житті і в діловій сфері. Планети і зорі гороскопу підкажуть Ракам, як і коли потрібно братися до справ чи завершувати проект.

Кожне важливе рішення буде змінювати долю. Щоб йти вірним шляхом, Ракам потрібно добре попрацювати над собою в прийдешньому році. Ви повинні відмовитися від лінощів і прокрастинації, які можуть перешкоджати Вам на цьому шляху.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для Лева

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

В першому півріччі 2020 року життя Лева пройде в підготовці і вирішенні питань, які пов’язані з кар’єрою і особистим життям. Другу половину року Леви зможуть присвятити розвитку всього, що було розпочато. Завдяки цьому вже в кінці року 2020 року Лев може отримати новий статус і здобути фінансову незалежність.

Астролог Анжела Перл радить у такий бурхливий рік, звернути увагу на своє здоров’я. Якщо у Вас погане самопочуття, не нехтуйте ним, а прийміть потрібні міри.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для Діви

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Знак Діви повинен бути готовим зустрітися чи не з самим значущим роком у своєму житті. Але Вам не потрібно хвилюватися, адже для Вас відкривається безліч можливостей. Хоча і будуть невдачі, але вони спонукають до більш активних дій. Діви зможуть впоратися з труднощами, знайти своє місце під сонцем і залучити благополуччя.

Перша половина року буде пов’язана з роботою і особистим життям, коли Діви зможуть попрощатися з усім, що потрібно залишити в минулому, і вступити на новий етап розвитку.

У другій половині 2020 року зміни торкнуться іміджу, завдяки чому Діви зможуть перетворитися не тільки зовні, але і внутрішньо. Впевненість дозволить впоратися з будь-якими перешкодами і завершити рік на хвилі успіху.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для Терезів

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Гороскоп для Терезів на 2020 рік підготувала Анжела Перл

В першій частині року Терези можуть змінити роботу або навіть сферу діяльності. Влітку, можливо, Терезам доведеться займатися питаннями нерухомості. Також, літній час варто присвятити навчанню і отриманню нових навичок.

Астролог Анжела Перл вважає, що в цілому 2020 рік буде продуктивним і вдалим, якщо Терези зможуть уловити тенденцію і будуть, це відкриє нові горизонти. Яскравим фіналом 2020 року для Терезів буде грудень, коли Ви зможете отримати плоди своєї праці. Для того, щоб результати Вас порадували, протягом року важливо старатися і не давати собі поблажок.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для Скорпіона

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Астролог радить Скорпіону підгодовуватися заздалегідь до тих змін, який несе з собою 2020 рік. Скорпіону потрібно зосередитися на позитиві, щоб зміни були на краще. Всі 6 затемнень, які відбуватимуться протягом року, будуть підштовхувати Скорпіона до відповідального прийняття рішень.

Початок 2020 року може бути клопітким для Скорпіона у сфері кар’єри та у справах, які пов’язані з юриспруденцією.

Друга половина року сприятлива для активної роботи, налагодження бізнесу, зміцнення стосунків у сім’ї і з друзями. Як і у знака Терезів, грудень 2020 року стане яскравим підбиттям підсумків і отримання результатів по зусиллям які Скорпіон прикладав протягом всього року. Тому не можна лінуватися.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для Стрільця

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Рік Білого Металевого Щура принесе Стрільцю удачу і прогрес. Два з шести затемнень пройдуть в сузір’ї Стрільця, а значить, стануть головними подіями, що підштовхують до змін в житті.

Затемнення у червні 2020 року принесе мотивацію, яка допоможе Стрільцям змінитися і змінити ставлення до свого життя. Жовтневе затемнення буде часом прогресу або кульмінації в одній із сфер діяльності.

Завершальне затемнення пройде в листопаді 2020 року, коли Стрільці звернуть увагу на себе, змінять свій імідж або навіть статус. Це може бути одруження, розлучення, поповнення в родині. Крім того, Стрільці зможуть звільнитися від спілкування з тими, хто гальмує їх особистий розвиток.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для Козерога

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл

Відповідальним і значущим буде 2020 рік для Козерога, бо одразу три планети перебувають у цьому знаку. Таке розташування планет не тільки додасть відповідальності, але покаже чудові перспективи.

Козероги досить впертий і консервативний знак, але цього року Вам не можна противитися змінам і йти тим шляхом, який вже не актуальний. Завдяки впливу планет Козероги зможуть переглянути плани на життя, знайти в собі сили попрощатися з минулим і перестати чіплятися за все, що вже віджило.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для Водолія

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Передбачення Анжели Перл для Водолія на 2020 рік

2020 рік надасть шанс Водолію змінити своє життя на краще. Зимове затемнення відкриє для Водолія можливість знайти посаду мрії або ж почати свою справу. Астролог радить Водоліям до настання літа займатися фізичною активністю – це позитивно позначиться не тільки на фігурі, але і на імунітеті.

Для представників Водолія у прийдешньому році не виключена міграція або переїзд в інше місто. Такий переїзд, скоріше за все, буде пов’язаний з професійною сферою, можливе кар’єрне зростання. Також 2020 рік привнесе зміни в особисте життя: самотні серця зможуть знайти кохання, а застарілі відносини зміняться бурхливим романом.

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл для Риб

Гороскоп на 2020 рік від Анжели Перл
Риби отримали передбачення від Анжели Перл на 2020 рік

Зима 2020 року принесе Рибам можливість змінити свій статус і покращити матеріальний стан. Зимове затемнення обіцяє удачу в особистій сфері.

Літні затемнення дадуть змогу Рибам займатися питаннями кар’єри або налагодження бізнесу. Пауза чекає Риб в червні через ретроградного руху планет. Анжела Перл радить в цей час зайнятися плануванням і завершенням справ, не починати нічого нового. В липні затемнення принесуть Рибам можливості нових знайомств.

Значущою подією 2020 року з’єднання Плутона з Сатурном. Це вплине на дружнє оточення, і Риби можуть не тільки змінити коло товаришів і друзів, а й переїхати в інше місто або навіть країну.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст