ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на 2020 рік для Тільця

Гороскоп на 2020 рік для Тільця

Для знаку Тільця вже викладено гороскоп на 2020 рік, в якому надані трактування ймовірних подій і вчинків у фінансово-діловій сфері та в особистому житті. Астрологічний прогноз вважає, що для Тільця 2020 рік буде роком змін і кар’єрного зростання.

Гороскоп на 2020 рік для Тільця вкаже на основні тенденції у фінансах і кар’єрі

На Тільця очікує значно кращий рік, ніж кілька попередніх. Це рік додаткового заробітку, кар’єрного зростання, зміни сфері діяльності. Наробітки і проекти, які були розпочаті у 2019 році, в прийдешньому, 2020 році, переходять у практичну площину.

У матеріальному плані представники Тільця ще будуть відчувати непевне становище, хоча воно вже почне покращуватися. В першу чергу за рахунок Ваших хобі, які Ви монетизуєте, стартапів і захоплень. Також, грошовий приріст Ви відчуєте за рахунок підробітку – не з основного місця роботи.  гороскоп на 2020 рік застерігає Тільця: щоб уникнути серйозних фінансових втрат не можна приймати участь в авантюрах, грати в азартні ігри, приймати участь в ненадійному інвестуванні, де пропонуються занадто великі бариші. Тому що це може бути пастка, будьте обережні і уважні.

Рік Білої Металевої Криси буде сприяти тим представникам Тільця, хто стратегічно планує свої справи, розраховує кожен крок, зважає на можливі наслідки від своїх вчинків.

2020 рік дуже важливий і знаковий для Тільця у кар’єрі. Рік може бути хаотичним, коли Тілець захоче займатися багатьма справами одночасно. Але астрологи радять зосередитися на найважливіших короткострокових справах, чітко їх розпланувати, щоб потім не довелося переробляти. Тому важливо слідувати плану, щоб не було великих фінансових втрат. Наприклад, якщо Ви берете кредит під ненадійну справу, то можете опинитися у великих боргах на кілька років наперед.

Гороскоп на 2020 рік для Тільця вказує, що саме в цьому році Ви закладаєте фундамент для фінансового благополуччя і кар’єрного росту на кілька майбутніх років.

Всі фінансові питання в 2020 році Тілець буде вирішувати самостійно – ніхто Вам не допоможе, не буде радити. Вся відповідальність буде на Вас. Це стосується в першу чергу угод з нерухомості. Деяких Тільців у 2020 році очікують переїзди в інше місто чи, навіть, в іншу країну.

Багато речей зумовлені розташуванням планет, тому в 2020 році для Тільця важливо приймати речі, які не можете змінити, а в інших справах – діяти тільки по чіткому плану.

Гороскоп на 2020 рік для Тільця: соціальний статус і особисте життя

Велика кількість представників Тільця змінять свій соціальний статус. На Вас будуть покладені завдання і відповідальність такого рівня, який не відповідає Вашому попередньому статусу. Астрологи вбачають в цьому потужний ривок у кар’єрі і неймовірне швидке професійне зростання Тільця. Тобто, у звичайні часи такого рівня Ви досягли б за кілька років, а Вам буде наданий шанс зробити це за 2020 рік.

Тільці більш старшого віку, ймовірно, будуть мати досить суттєві витрати на молодших родичів. Астрологи застерігають, що деякі родичі, друзі почали використовувати Вашу доброту і бажання допомогти. Тому добре обдумуйте, кому і навіщо Ви надаєте допомогу.

Ті представники Тільця, які перебувають у сталих стосунках, продовжать їх розвивати і змінювати.

Самотні Тільці можуть познайомитися з цікавою людиною, проте знайомства 2020 року малоймовірно, що приведуть до тривалих відносин. Проте, знайомства в грудні 2020 року можуть вже мати підґрунтя для серйозного продовження.

Цікаві факти про те, що ненавидять люди, народжені під сузір’ям Тільця.

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст