ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби

Відомий астролог Павло Глоба склав гороскоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіаку. За його астропрогнозом 2019 рік буде роком змін. Також, цей рік буде дуже вдалим для особистісного зростання. Павло Глоба не тільки описує вплив планет на життя зодіакального знаку, але й надає поради, як досягти успіху.

Гороскоп на 2019 рік для Овна від Павла Глоби

Горосокоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби
У 2019 році Овни відчують підтримку Всесвіту

В 2019 році планета-покровитель Овнів, Марс, буде підживлювати енергією їх темперамент. Це може посилити агресивність цього знаку, тому потрібно остерігатися гострих дискусій і провокаційної поведінки. Важливо витрачати підтримку своєї планети для стратегічного планування.

Багатьом Овнам Марс призведе до зміни життєвого шляху: обставини життя почнуть змінюватися на краще. Якщо Овни у січні-лютому правильно розставлять пріоритети, а в наступні три місяці будуть наполегливо йти до своєї мети, то планета-покровитель принесе успіх і ночукувану вдачу.

Успіх після наполегливої праці стосується не лише фінансового покращення, але й особистого зростання й зміни і досягнення у духовному плані.

Гороскоп на 2019 рік для Тільця від Павла Глоби

Горосокоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби
Для Тільців очікується рік, повний протиріч

Прийдешній 2019 рік для Тільців буде сповнений протиріч та випадковостей. З одного боку на Тільців очікує успіх у багатьох сферах, проблеми будуть вирішуватися легко і швидко. З іншого боку – будуть помітні постійні непорозуміння і нестиковки у справах.

Задля того, щоб уникнути цих факторів, потрібно бути впевненими у собі.

Якщо Тільці будуть контролювати свої емоції і вчинки відносно близьких, то Рік Жовтої Земляної Свині може принести в життя Тільців удачу, славу і благополуччя. Для того, щоб рік пройшов найбільш вдало, необхідна самовіддача і працьовитість.

Гороскоп на 2019 рік для Близнюків від Павла Глоби

Горосокоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби
Близнюкам потрібно відкинути свою амбітність і контролювати емоціїї

Саме для представників цього знаку цей рік може стати періодом кардинальних змін у житті. Важливи планетами впливу будуть Уран і Нептун, котрі до 20 червня об’єднаються проти Близнюків. Павло Глоба застерігає, що можливі ризики, низка невдач, які розіб’ють плани та надії.

Якщо Близнюки змінять своє сприйняття, непереборний тиск цих планет стане не таким сильним і дошкульним. Усі неприємності, які виникають на шляху, потрібно сприймати як точки зростання. Якщо почати аналізувати все, що відбувається, можна створити для себе напрочуд вдалий рік.

Робота над собою і своєю свідомістю, якщо буде проведена правильно, вже у липні принесе Близнюкам бажане.

Далі планета Нептун буде у ретрограді до листопада 2019 року. Це стане для Близнюків періодом інтенсивного особистого і кар’єрного зростання. Відкриються можливості для духовного росту, які допоможуть стати кращими.

Якщо Близнюки зможуть пригасти свою амбітність і стануть дивитись на життя більш розсудливо, то зможуть провести останній період року позитивно і майже без проблем.

Гороскоп на 2019 рік для Раків від Павла Глоби

Горосокоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби
Наполегливість на шляху до своєї мети принесуть Ракам успіх у 2019 році

В рік Жовтої Земляної Свині Юпітер буде перевіряти Раків на міцність і цілеспрямованість. Астролого попереджає, що саме від впертого просування до своєї мети буде залежати фінальний успіх у Раків.

Складнощі: до 11 серпня Юпітер будет у ретро фазі. Неоднозначний вплив планети-покровителя і повернення старих проблем, може збити з пантелику. Астролог радить зосередитись на головному і керватися досягненням мети, незважаючи на проблеми.

Серпень підведе риску під попереднім життям представникам цього знаку Зодіаку. З 11 серпня і до 1 грудня Юпітер буде у сузір’ї Стрільця, що дозводить Ракам легко вирішувати проблеми, вірно оцінювати ситуацію та безперешкодно йти до своєї мети.

В грудні знизити ризики попадання у неприємні ситуації Ракам допоможе віра у себе і підтримка близьких.

Гороскоп на 2019 рік для Лева від Павла Глоби

Горосокоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби
Сміливі ідеї, наполегливість в їх реалізації та стримане ставлення до оточуючих, стануть запорокою успіху для Левів у 2019 році

Цей рік буде непростим для Левів через боротьбу за них між їх покровителем Сонцем та антагоністом Сатурном. Астролог дає лише 3 рекомендації: будьте сміливими в своїх ідеях, працелюбні у справах і реалізації планів та станьте більш стриманими у спілкуванні з людьми.

Важливо пам’ятати: прийдешній рік – не найкращий час, щоб розповідати про свої плани, ділитися перемогами і обговорювати ідеї навіть з найближчими людьми. Це пов’язано з активацією заздрісників і недоброзичливців, які можуть присвоїти ідеї Левів собі.

У період ретроградного Сатурна з 30 березня і по 18 вересня 2019 року, Леви можуть відпочити від різких змін та неприємностей. Гороскоп від Павла Глоби для Левів не радить робити надто сміливі кроки. Пам’ятайте, що 2019 рік багатий не лише на удачу та успіх, але й надзвичайно плідний на безвідповідальних осіб.

Гороскоп на 2019 рік для Діви від Павла Глоби

Горосокоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби
Зорі відкриють шлях Дівам у 2019 році для втілення креативних ідей

Меркурій і Юпітер – це дві планети, які будуть впливати на події у житті Дів в 2019 році. Завдяки їх впливу, Діви матимуть чимало зимін і відчують енергію для самореалізації. На початку і до середини 2019 року, будуть можливості запровадити креативні ідеї у життя. Але для цього потрібно бути винахідливими та послідовними.

В цьому році Дівам необхідно ставити в пріоритет особисті інтереси над іншими, у тому числі – близьких родичів. Дівам треба пам’ятати: Юпітер може розкидати ілюзорні ідеї весь рік, тому важливо прискіпливо їх перевіряти, щоб бути стовідсотково впевнимни у їх життєздатності.

З 28 серпня і по 13 вересня багато мрій і планів стануть реальністю

Гороскоп на 2019 рік для Терезів від Павла Глоби

Горосокоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби
Після кардинальних змін у житті Терезів, зорі подадуть багато позитивних сигналів

Терези матимуть успіх в 2019 році, якщо будуть наполегливими і цілеспрямованими. Відкриється можливість переінакшити багато ситуацій, виконати роботу над помилками, перевиховати себе, навчитися зріло реагувати на проблеми, які підкидає Всесвіт. Вам доведеться розставити пріоритети і зробити висновки, що дасть можливість у середині року відчути позитивні результати.

Життєві зміни можуть відбутися:

  • з 7 січня по 2 лютого
  • з 26 березня по 19 квітня
  • з 15 травня по 8 червня
  • з 15 вересня по 7 жовтня
  • з 2 листопада по 25 листопада.

Астролог відмічає позитивні астрологічні тенденції, коли життя представників цього знаку кардинально зміниться. Головне – уважно обирати свій шлях

Гороскоп на 2019 рік для Скорпіонів від Павла Глоби

Горосокоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби
Скорпіони отримають успіх і перемоги у 2019 році

Уран та Юпітер суттєво вплинуть і на Скорпіонів. Ці планети підготували багато змін у житті. В березні Уран приземлить амбіції Стрільців. З цього місяця Скорпіонам необхідно запастися терпінням та працелюбством. Потрібно вперто йти до мети, але можна відтягнути час до літа, коли Ви відчуєте моральну спроможність. Якщо Скорпіони не будуть готові вийти з зони комфорту, то всі відкладені зміни наваляться, що створить хаос і метушню у житті майже до кінця року.

Незважаючи на кардинальні зміни, життя у 2019 році принесе успіх і перемоги.

Гороскоп на 2019 рік для Стрільців від Павла Глоби

Горосокоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби
Всесвіт підтримає справи, які Стрільці розпочали раніше

Астролог назва гороскоп на 2019 рік для цього знаку – неоднозначним.  Якщо у попередньому 2018 році Стрільці пробайдикували, то у цьому році їм загрожує втрата орієнтирів і впевненості у собі. Якщо ж 2018 рік був інакшим, то Стрільці продовжать розпочате, і 2019 рік можна буде вважати успішним, особливо у діловій сфері.

Покровителі Юпітер і Сонце можуть вплинути сильним енергетичним посилом лише на ті справи, які було розпочато раніше.

Зорі радять уникати прострації. Особливо вона може проявитися у період різкої зміни полярності Юпітера на початку грудня 2019 року.

В період зміни полярності Юпітера, з 2 грудня 2019 року, астролог радить Стрільцям відпочити, взяти відпустку, щоб знизити ризики невдач. Прийняття вірних рішень призупиниться, а ймовірність невезіння у житті зросте майже максимально.

Гороскоп на 2019 рік для Козерога від Павла Глоби

Горосокоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби
Козерогам потрібно проявити свою силу і волю для прийняття важливих рішень

Актитвні планети подарують Козерогам те, що їм не вистачало для щастя. Астролог радить підмічати підказки Всесвіту вже з 1 січня, коли Марс закріпиться у Овні. Зміна покровителя-планети стане розгінною смугою для Козерогів. Важливо визнати помилки і постаратися їх виправити. Марс покровительствує тим, хто дивиться у майбутнє і довіряє своїм інстинктам та інтуїції. Для досягнення повного успіху, Козерогам потрібно активно працювати. Завдяки Венері, їх очікує багато позитивних змін у прийдешньому році.

Напротязі року, особливо у квітні і травні, Козероги можуть зіткнутися з незвичними для них коливаннями і побоюваннями. Козерогам потрібно взяти волю у кулак і прийняти рішення, адже дуже багато поставлено на карту.

Гороскоп на 2019 рік для Водолія від Павла Глоби

Горосокоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби
Всесвіт застерігає Водоліїв від прийняття необдуманих рішень

В цьому році планети будуть поблажливими до Водоліїв лише в деяких випадках. Всесвіт буде випробувати і підкидати бажання покинути розпочате раніше і зайнятися чимось іншим, більш цікавим і незвичним. Астролог застерігає, що це може бути пастка.

Наполегливість і працелюбність можуть допомогти отримати бажане. Хто з Водоліїв зацікавлений у процвітанні 2019 року, не потрібно доводити щось оточуючим, особиливо – керівництву. Внутрішній спокій і ефективна робота допоможуть укріпити авторитет і отримати довгоочікуване підвищення.

Павло Глоба прогнозує Водоліям неоднозначний 2019 рік, сповнений проблемами та негараздами. Водолії будуть постійно знаходитись у війні з своїм внутрішнім Я. Але робота над собою допоможе виправити ситуацію.

Гороскоп на 2019 рік для Риб від Павла Глоби

Горосокоп на 2019 рік для кожного знаку Зодіака від Павла Глоби
Для Раків Всесвіт ставить іспит в умінні долати сімейні кризи

На початку 2019 року Рибам потрібно зосередитись на фінансових питаннях. Ймовірні зміна роботи чи сфери діяльності, відкриття власної справи чи прорив у кар’єрі. Наполегливість і позитивний настрій дозволять Рибам уже на початку лютого добитися успіху. У місяці, що залишилися до кінця року,  можна присвятити час для особистого розвитку.

Приблизно з середини березня 2019 року у Риб можливі зміни в особистому житті через вплив Венери. Це може спровокувати конфлікти і непорозуміння у сім’ї. Подолання цієї кризи стане головною задачею на рік.

Зорі можуть принести багато яскравих романів, феєрія почуттів, бурхливе кохання, що може стати початком нових серйозних стосунків.

Новий 2019 рік принесе щось своє кожному знаку Зодіаку, але це потребує від кожного проявити терпимість, витримку і прийняття зрілих рішень. Астролог Павло Глоба радить не піддаватися емоціям, навчитися управляти їми і тоді Ви навчитеся управляти своєю долею.

Ви не можете копіювати текст