ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп липень 2023: кожен знак зодіаку має важливу пораду щодо найважливіших ситуацій

Гороскоп липень 2023: кожен знак зодіаку має важливу пораду щодо найважливіших ситуацій

Середина літа проходить під впливом Рака. Гороскоп на липень 2023 року розповідає, що кожен знак зодіаку має важливу пораду щодо найважливіших ситуацій в певні дати липня, на які слід звернути увагу.

Липень 2023: гороскоп розповідає, як впливає знак зодіаку Рак

Знак зодіаку Рак – це сонячний знак липня, що підсилює риси має характеру Рака: турбота, лідерство, виховання, але також трохи розпливчасті в наших мотивах та кінцевих цілях. Адже тотемом Раку є краб. Всім відомо, що краби не йдуть вперед, вони роблять крок убік. Це заважає розв’язувати наші проблеми прямолінійно. Вплив Рака проявляється в тому, що часто люди схильні натякати на можливості, обводити свої проблеми колами та пускати все на самоплив.

З особистістю Рака важливо стежити за межі очевидного у пошуках рішень та правди. Не всі правильні відповіді можна знайти в тому, що нам кажуть інші; ми повинні також поставити під сумнів наратив (опис подій з певної точки зору).

Загалом гороскоп на липень 2023 ділить місяць на три періоди

  • на початку липня, Повня 3 липня й після неї – підвищена активність з високим рівнем енергії;
  • в середині місяця може спостерігатися певне зниження активності та зайнятості, оскільки буде вплив Молодика, який відбувається 17 липня;
  • наприкінці липня активність повернеться, оскільки 1 серпня відбудеться наступна Повня в знаку зодіаку Водолій.

Місячний календар липень 2023 місячних фаз, коли настає Молодик, а коли Повня

Гороскоп липень 2023: кожен знак зодіаку має важливу пораду

Отже, основні акценти астрологів на важливі для вас події

Овен

Весь перший тиждень липня в представників Овна буде сильне бажання веселитися. Креативність людей цього знаку зодіаку зростає після 10 числа.

Порада астрологів для Овна: не дозволяйте іншим збити вас з пантелику 20-го числа.

Телець

В багатьох представників Тельця 2 липня може виникнути сильне бажання зробити щось імпульсивне. Але перш ніж щось утнути, астрологи рекомендують порадитися з довіреними особами. Люди схильні бачити речі по-своєму 11 та 12 числа. Хороші речі для Тельця можуть статися вдома 27 липня.

Близнюки

Сон, який насниться Близнюкам 1 липня, може нести для них важливе повідомлення про гроші. Ваша інтуїція дуже сильна 7-го. Чекайте на несподіване 23 липня.

Рак

Знак зодіаку Рак  7 липня можна добре провести час з друзями. Люди цього знаку будуть сяяти й привертати до себе увагу 16 та 17 числа.

Астрологи радять Раку мати гнучкий графік наприкінці місяця, тому що 27 липня можливі непередбачені обставини.

Лев

В багатьох представників Лева 1 липня може з’явиться ідея для просування кар’єрними сходами. Сни дають багато вказівок Левам в ніч на 20 число.

Гороскоп на липень 2023 радить знаку зодіаку: не дозволяйте іншим тиснути на вас 21 липня.

Діва

Можна добре провести час з вашим партнером та друзями 9 липня. Якщо Діва буде робити покупки 17 числа, то, ймовірно, заплатите занадто багато. Тому краще перенести похід до крамниць на інший час. Особливо чарівними Діви будуть 27 липня.

Терези

Якщо хтось з Терезів хоче вкласти кошти, то найкращий день для інвестицій – це 2 липня. Люди будуть схильні погоджуватися з тим, що говорять Терези 23 та 24 числа. 27 липня – чудовий день для Терезів, щоб провести час за розмовами з друзями.

Скорпіон

Кар’єра стає для Скорпіона важливішою після 22 числа. Представники цього знаку зодіаку відчуватимуть підйом і будуть сяяти й привертати увагу оточуючих 26 та 27 числа.

Порада астрологів для Скорпіона: не дозволяйте іншим маніпулювати словами 21 числа.

Стрілець

Ідея заробити більше грошей на роботі може прийти до Стрільця 1-го числа. Не продовжуйте говорити після того, як ви виграли суперечку 17-го числа. Стрілець перебуватиме в центрі уваги 28 та 29 липня.

Козеріг

Людям знаку Козеріг краще знайти якесь фізичне заняття 3 липня, щоб витратити енергію, яку вони відчуватимуть. Особливо креативними Козероги будуть 7-го числа.

Порада астрологів для Козерога: не дозволяйте іншим маніпулювати словами 20 липня.

Водолій

Знак зодіаку Водолій повинен бути стриманим 2 липня, тому що імпульсивність цього дня буде дорого коштувати. Інтуїція Водолія буде на висоті 7 числа.

Гороскоп на липень 2023 радить знаку зодіаку Водолій: добре подумайте, перш ніж ділитися своєю думкою 23 липня.

Риби

Риби можуть стати зіркою вечірки 7-го числа. 9 липня можна очікувати на лист чи гарне повідомлення. 21 липня Риби відчуватимуть особливо сильне творче натхнення.

Головні тенденції серпня вказує гороскоп на серпень 2023

Стежити за нами у Facebook

Cтатті пов'язані за темами

Ви не можете копіювати текст