ГоловнаАрхів АстрологіяГороскоп лютий 2023 Лев: кохання, робота та фінанси, здоров’я цього знаку зодіаку

Знак зодіаку Лев у лютому буде перейматися стосунками з людьми, а тому числі, й на робочому місці. Фінансова ситуація може бути непростою. Що може очікувати на Лева в коханні, на роботі та в сфері фінансів і здоров’я, розповідає гороскоп на лютий 2023 рік. Представники знаку зодіаку Лев можуть дізнатися, які сприятливі дні, а які несприятливі дні лютого.

Гороскоп знаку зодіаку Лев на лютий 2023

Астрологи вважають, що представники Лева цього місяця більше уваги приділятиме взаєминам з людьми, як з близькими, так і в діловій сфері.

На початку місяця, як передбачає гороскоп на лютий 2023, особливо вдалими в Лева будуть контакти з друзями, участь у громадській діяльності. В цей же період на роботі ймовірні несподівані зміни, але навряд вони сподобаються Леву. Тому слід бути готовим до будь-якого розвитку подій.

Щодо інтелектуальної праці, то у багатьох представників Лева можливі спалахи осяяння, нові ідеї.

Людям знаку Лев краще працювати в колективі, а відносини вдома з другою половинкою будуть доброзичливими.

Але вже в середині місяця, в другу декаду лютого, співпраця Лева з людьми буде не дуже продуктивною. Лев станете трохи відстороненим і розмовлятимете виключно у справі. Такий стиль підходить для ділової сфери, але в особистому житті це може створити напругу.

Наприкінці лютого Сонце змінює знак, і знак зодіаку Лев може зацікавитися психологією, езотерикою. Інтимне життя Лева буде значущим і приємним. Лев буде прагнути більш тісного контакту з партнером, і можуть виникнути ревнощі. Для зближення і кращого порозуміння, варто частіше влаштовувати романтичні вечори.

Сприятливі дні лютий 2023 для Лева: 6, 10, 19, 23, 28

Несприятливі дні лютого для знаку зодіаку Лев: 8, 12, 16, 26

Гороскоп лютий 2023 знак зодіаку Лев: фінанси

У лютому Лева можуть турбувати питання взяття кредиту або його погашення. Хтось буде збирати документи для отримання різних державних виплат, допомог. В цей період для Лева велике значення матимуть заробітки партнера.

В першу декаду лютого фінансова ситуація не тішитиме Лева. Якщо доведеться брати гроші в борг у друзів, то варто якнайшвидше повернути гроші. Гороскоп для Лева радить, за змоги, краще взагалі не позичати. Тому що є ймовірність того, що виникне непорозуміння і сварка через гроші. На початку лютого Леву варто обмежити свої витрати на різноманітні заходи та розваги.

В середині лютого Лев повинен уважніше ставитеся до фінансових документів. В цей час не виключені помилки, втрати.

Ситуацію з грошима краще тримати в секреті, не треба говорити, скільки є коштів.

В кінці лютого у Лева гроші можуть йти на розваги, навчання, поїздки. Зараз цей знак зодіаку буде схильний до надмірних витрат, тому слід намагатися планувати покупки та не діяти імпульсивно.

Гороскоп Лева на лютий 2023: робота та кар’єра

Під впливом Марса, який знаходиться в 11 Домі гороскопу, активність Лева буде вищою за середню. Тому Леву треба частіше бувати на людях – в соціумі, якнайчастіше зустрічатися і вести переговори з діловими партнерами.

Знак зодіаку Лев любить бути в центрі уваги і зараз це рекомендує робити й гороскоп на лютий. Варто частіше брати участь у масових заходах. Не треба нікому відмовляйте у підтримці і тоді у відповідь Лев отримає таке саме ставлення.

Крім того, на початку лютого Меркурій в 6 Домі, гороскоп радить зосередитися на новій інформації, повсякденних справах і всіляких дрібницях. Якщо щось потрібно чітко розпланувати, не треба  запускати цей момент. Все має бути методично та прискіпливо.

У Лева є шанс освоїти нову спеціальність чи підвищити кваліфікацію. Дуже добре буде впроваджувати нові ідеї в роботу. Це сприятливо позначиться на ситуації в колективі та зарплаті.

Астрологи наполегливо радять, щоб в офісі та на робочому столі Лева має бути абсолютний порядок. Тоді люди цього знаку зодіаку ні в чому не заплутаються і зможуть правильно вести документацію.

Середина лютого – чудовий період для налагодження ділових контактів. Не виключено, що сперечатися доведеться часто, але це навіть на краще. Лев зможе разом з колегами знайти дещо важливе, що приведе до успіху. Головне, прислухайтеся до того, що говорять компаньйони. Не треба ігнорувати чужу точку зору, Лев повинен бути більш лояльним у відносинах.

Цього місяця Лев братиме участь у серйозних переговорах, висуватиме власні ідеї. Якщо все пройде вдало, Лев зав’яже вигідну співпрацю або відкрити свій бізнес.

Гороскоп лютий 2023 Лев: кохання та особисті відносини

Великий вплив на особисте життя Лева буде від планети кохання та краси Венери.

Прогноз для жінки Лева

Прекрасні представниці вогняного Лева будуть сповнені ніжності та пристрасті. Вона буде як магніт, притягувати до себе захоплені погляди протилежної статі. І не випадково, адже у Лева стільки чарівності та сексуальності, що втриматись неможливо.

Передбачення для Лева чоловіка

Гороскоп на лютий радить чоловікам цього знаку зодіаку краще цуратися легкого флірту, не варто ризикувати своїм становищем «одруженої та порядної» людини.

Астрологічний прогноз для одруженого Лева та того, в кого є партнер

Любовний гороскоп на лютий 2023 року радить Леву бути відповідальнішим, якщо вже є стосунки чи шлюб. Звичайно ж, сімейне життя може набриднути й іноді хочеться різноманітності. Але краще внести свіжість в уже існуючі стосунки, ніж шукати щось на стороні. Леву варто разом з другою половинкою почитати або подивитися фільм, кудись поїхати та відпочити, а також частіше розмовляти по душам з обранцем.

Любовний гороскоп на 2023 радить знаку зодіаку Лев

в жодному разі не можна пригадувати одне одному те, що було давно – минуле слід залишити в минулому.

Адже образи та конфлікти руйнують відносини.

Лютий 2023 – ідеальний місяць для далеких подорожей. Знак зодіаку Лев може планувати поїздку всією родиною в інше місто чи країну. Нові місця та яскраві враження зміцнять шлюб, та й на інтимну близькість вплинуть сприятливо.

Знак зодіаку Лев, у якого вже є партнер, може докорінно змінити стосунки. Він зрозуміє, що кохання пішло, а жити удвох вже нестерпно. І не виключено, що про розставання ніхто не шкодуватиме.

Передбачення для Лева, в якого немає стосунків

Самотній Лев має всі шанси на успіх в особистому житті. Але, якщо з кимось відбудеться знайомство, то Леву не варто поспішати про це розповідати друзям та родичам. Просто ще рано представляти людину як свою другу половинку.

Після 20 лютого Венера переходить в 9 Дом гороскопу Лева. Це означає, що Лев стане дуже закоханим та темпераментним. Йому буде складно тримати емоції в руках, хочеться проявляти почуття та фліртувати.

Можливе знайомство з іноземцем чи в мережі інтернеті. Але гороскоп застерігає, що треба бути уважними до тих, з ким спілкуєтесь. Є ймовірність обману чи вигаданих «геройств».

Гороскоп Лева на лютий 2023: прогноз на сферу здоров’я

Лев часто працює до повного знесилення. Марс в 11 Домі попереджає, що працювати до знесилення не можна. Це точно підірве здоров’я. Потрібно частіше відпочивати, робити перерви навіть у процесі активної діяльності. Треба дотримуватися графіка та будь-якими способами уникати стресів.

Гороскоп радить Леву – якщо в оточенні є негативні особи, тоді треба дистанціюватися від них.

Свої емоції та слова потрібно контролювати, а також не дозволяти комусь маніпулювати.

Гороскоп на лютий 2023 радить знаку зодіаку Лев займатися здоров’ям та зміцнюйте його протягом усього місяця. Вітаміни слід підбирати з лікарем, не можна ставити експерименти над собою.

Якщо через перевтому в Лева з’явиться безсоння, слід отримати рецептурні ліки.

Гороскоп здоров’я рекомендує жінці Лев відвідати гінеколога. Це може бути профілактичний огляд, якщо нічого непокоїть. Інакше візит до цього лікаря – в обов’язковому порядку. Особливо, якщо є неприємні симптоми або болі в животі.

Що стосується спорту та тренувань, то тут все індивідуально. Звичайно, Лев повинен більше рухатися і робити вранці зарядку. Але навантаження на організм не повинні перевищувати норми.

Гороскоп для Лева на 2023 рік

Гороскоп лютий 2023 для знаку зодіаку

Овен

Телець

Близнюки

Рак

Діва

Терези

Скорпіон

Стрілець

Козеріг

Водолій

Риби

Ви не можете копіювати текст